Switch to English
Вход
Инвестиционные предложения
Новости
Аналитика
инвестировать Найти инвестора
416

LEAN конференція: ефективність розробки, виробництва, продажів

24 травня 2018 року в Києві відбудеться практична конференціа «LEAN: ефективність розробки, виробництва, продажів»
Организатор: Lean Institute Ukraine, KFund
Начало: 24.05.2018, 09:00
Окончание: 24.05.2018, 19:00
Локация: Hilton Kyiv
Адрес: бульвар Тараса Шевченка, 30, Київ, Украина, 01030

Lean Institute Ukraine (представництво всесвітньої організації Lean Global Network), за підтримки фонду Василя Хмельницького KFund, 24 травня 2018 року проводить практичну конференцію «LEAN: ефективність розробки, виробництва, продажів».

Lean як філософія розвитку компаній вже довела свою ефективність не лише в світі, але й в Україні: вітчизняні виробничі та сервісні компанії показують вражаючі результати в покращені своїх процесів, зменшенні втрат та збільшенні конкурентоздатності.

Однак все більше організацій розуміють, що Lean ­- це не лише про процес виробництва чи надання послуги, це культура всієї компанії, і, залучивши до трансформації компанію в цілому, можна досягти стійкого і значно більшого результату.

Другу щорічну конференцію від Lean Institute Ukraine ми вирішили присвятити загальному вдосконаленню процесів від розробки продукту до продажів, включаючи виробництво, щоб показати які ще можливості надає нам Lean філософія.

Під час конференції ви дізнаєтеся, як комплексно підходити до вирішення проблем на підприємстві; як покращення процесів на виробництві залежить від ефективності інших етапів життєвого циклу продукту, що стоять вище чи нижче в потоці надання цінності; потенціал “невиробничого lean” та про останні тенденції Lean у виробництві та наданні послуг в Україні та світі.

LEAN Конференція: Ефективність розробки, виробництва і продажів

На конференції буде обговорено:

 • LPPD (Lean Product and Process Development) – як ефективний інструмент розробки продуктів та процесів;
 • Унікальні можливості Lean в продажах та Lean маркетингу;
 • Гнучкість (Agile) як секрет успіху компанії;
 • Комплексний підхід до впровадження Lean-виробництва;
 • Успішні приклади зарубіжних та українських компаній.

Аудиторія: топ менеджери та менеджери середньої ланки.

Спікери:

 • Хакан Акгул. Член правління Lean Institute Turkey (Стамбул, Туреччина). Має багаторічний досвід впровадження Lean  в сферах продажів та маркетингу на таких підприємствах як Citroen, CMS, Danone, Güleks Textile, Makel, Renault Dealers, Turaş Gas, Vestel, VW Zorlu Textile
 • Моніка Россі. Професор Міланської політехніки (Мілан, Італія). Є одним з найвизначніших спеціалістів в сфері розробки продуктів та процесів у відповідності до Lean підходів (LPPD). Має досвід впровадження LPPD на підприємствах Італії, Іспанії, Голландії тощо.
 • Андреа Дарабос (Лондон, Великобританія). Agile практик, тренер та коуч з багаторічним досвідом впровадження Lean та безпосередньо Agile в сервісних функціях (серед її клієнтів Google, HSBC, Vodafon global, Ericsson тощо).
 • Комберянов Сергій. Президент Lean Institute Ukraine (Київ). Займається впровадженням Lean на підприємствах України з  2013 року, до цього обіймав керівні посади в компаніях групи UDP, групи ISTIL тощо.
 • Григорій Бердников. Старший консультант Lean Institute Ukraine (Київ). Має більше 15 років виробничого досвіду та обширний досвід у впроваджені Lean-підходу на виробничих підприємствах, зокрема в якості керівника функціональних структур з операційних покращень та лідера технічного напрямку виробничих корпорацій.
 • Ганна Янковец. Консультант Lean Institute Ukraine (Київ). Має великий досвід розробки та реалізації програм з підготовки персоналу до Lean-трансформації, управління проектами Lean-трансформації компаній та впровадження системи безперервного вдосконалення у виробничих та сервісних компаніях.
 • Валерій Черепій. Директор СО ПАТ «Донбасенерго» Слов’янська ТЕС». Має більше, ніж 5 років досвіду впровадження принципів Lean в енергетичному секторі, зокрема, в експлуатаційних підрозділах, ремонтній сфері та адміністративних процесах.
 • Андрій Бринзило. Директор Індустріального Парку Біла Церква (група UDP), має досвід реалізації та фінансуванні великих проектів комерційної нерухомості, до приєднання до групи UDP працював керівником напрямку Real Estate Finance у міжнародній групі UniCredit та у девелоперській компанії.


Програма:

8:30-9:00 Реєстрація та ранкова кава.

9:00 – 9:45 Комберянов  Сергій:  Комплексний підхід до Lean трансформації підприємства: від розробки продукту до продажів.

9:45-10:30 Андреа Дарабос: Роль Lean лідерства для успішної трансформації підприємства.

10:30-11:00 Панельна дискусія: Пітер Віллатс та Альфредо Москардіні

11:00 – 11:30 Перерва на каву.

11:30 – 12:15 Хакан Акгул: Lean продажі: науковий маркетинг та продажі через мережу дистрибьютерів. Досвід світових компаній.

12:15 -13:00 Андрій Бринзило. Вітчизняний досвід впровадження Lean  в текстильному бізнесі.

13:00 – 14:00 ОБІД

14:00 – 15:00 Григорій Бердніков, Ганна Янковець. Практичний кейс Lean-трансформації вітчизняної компанії.

15:00 – 15:45 Валерій Черепій. Досвід вирішення проблем із застосуванням принципів Lean на Слов’янській ТЕС.

15:45 – 16:30 Моніка Россі. Розробка продукту та процесів без втрат.

Регистрация и покупка билетов по ссылке: http://lean.org.ua/projects/lean-konferentsiya-efektivnist-rozrobki-virobnitstva-prodazhiv/

Галерея

 • lean1
 • lean2
 • lean3

Карта

Контакты

Имя: Юлія

E-Mail: info@lean.org.ua

Телефон: 097 364 87 26

Обратный звонок
Спасибо! Мы с вами свяжемся.