Mining & Minerals Expo

Mining & Minerals Expo

19 - 21 жовтня в Києві відбудеться виставка VI Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної промисловості Mining & Minerals Expo

Организатор

Міжнародний виставковий центр

Начало

19.10.2021, 09:00

Окончание

21.10.2021, 18:00

Локация

Міжнародний виставковий центр

Адрес

Київ, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»

Україна має величезні запаси різноманітних мінеральних ресурсів, за об'ємами багатьох з них наша країна посідає провідні місця в Європі і світі. У гірничодобувній галузі України, за даними Державної служби геології та надр України, працює понад дві тисячі видобувних та переробних підприємств.

В той же час, велика частина розвіданих запасів залишаються промислово неосвоєними, по деяким ресурсам цей показник сягає 60%, що становить значний потенціал розвитку гірничої галузі і економічного розвитку країни в цілому. Сприяти реалізації цього потенціалу покликано проведення VI Міжнародної спеціалізованої виставки гірничодобувної промисловості Mining & Minerals Expo.

В сучасних умовах стрімкого інноваційного розвитку засобів промислового виробництва і підвищення вимог світових стандартів промислової та екологічної безпеки, виставка Mining & Minerals Expo має стати дієвим маркетинговим інструментом технологічного і технічного оновлення гірничодобувної галузі України, інтенсифікації видобутку корисних копалин, росту об'ємів гірничого виробництва, підвищенню якості продукції.

Іншим важливим завданням виставки Mining & Minerals Expo є розвиток і реалізація експортного потенціалу українських підприємств, що спеціалізуються на ринку гірничого обладнання і технологій, через залучення до відвідування виставки іноземних торговельних делегацій за сприяння профільних державних органів влади.

Виставка проходить у рамках XIX Міжнародного енергетичного бізнес‑форума «5Е».
Формат Форуму:
- XIX Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2021»,
- VI Міжнародна спеціалізована виставка «Нафтогазекспо - 2021»,
- VI Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної промисловості «Mining & Minerals Expo - 2021»,
- Ділова програма.

Запрошуємо до участі в VI Міжнародній спеціалізованій виставці гірничодобувної промисловості Mining & Minerals Expo, яка є найбільш ефективним бізнес‑майданчиком для промоції гірничих технологій та обладнання і стимулювання зростання продажів вашої продукції.

Контакты

Свяжитесь со мной!