Український Форум Управління Приватним Капіталом

Український Форум Управління Приватним Капіталом

Інститут Адама Сміта повідомляє, що 3-4 грудня в Київі відбудеться "Український Форум Управління Приватним Капіталом"

Организатор

Інститут Адама Сміта

Начало

03.12.2019, 09:00

Окончание

04.12.2019, 18:00

Локация

Готель «Інтерконтиненталь»

Адрес

Київ, вулиця Велика Житомирська 2А, Київ

Після минулорічного успіху інавгураційного форуму з Управління Приватним Капіталом в Україні ми раді представити захід і в цьому році!

Він відбудеться 3-4 грудня 2019 року та об'єднає українських та міжнародних представників приватного та прем’єр банкінгу, сімейні офіси та компанії з управління активами, приватних клієнтів-юристів, податкових радників та харизматичних підприємців.

На цьогорічному форумі ми забезпечимо Вас найсвіжішими новинами останніх тенденцій в галузі приватного банкінгу та управління приватним капіталом в Україні та Європі, а також детально розглянемо найбільш актуальні питання та проблеми, з якими сьогодні стикаються учасники цієї галузі.

За цим запрошенням через InVenture Ви отримуєте право на отримання 15% знижки.

Для цього достатньо ввести при реєстрації Ваш VIP код: XUC015mIV

ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ.

ПРОГЛЯНЬТЕ БРОШУРУ ФОРУМУ

ОСОБЛИВОСТІ ФОРУМУ 2019 року

Виступ: “Криміналізація багатих та підприємливих”

Наповнена змістом головна презентація від Роберта Амстердама, провідного міжнародного юриста з публічного права, який працює з дуже заможними клієнтами по всьому світу. Він з великою радістю погодився приїхати в Україну та поділитися своїм досвідом щодо сучасних тенденцій в глобальному регуляторному середовищі.  

Виступ представника першого в Україні сімейного офісу

Дмитро Кононець, спеціаліст з приватного банкінгу першого в Україні сімейного офісу (створений за ініціативою Intesa San-Paolo Group) виступить з ключовою презентацією “Як галузь приватного банкінгу змінюється по всьому світу, які моделі послуг використовуються в Україні сьогодні та на що очікують українські бенефіціари”, в якій розповість історію перших кроків його команди у розбудові першого офіційного українського сімейного офісу для 26 родин. 

Виступ: Спосіб мислення українських мільйонерів 

Тарас Кириченко та Тимофій Брік, експерт у галузі соціології з Київської школи економіки, виступлять з головною презентацією на базі соціологічного дослідження “Життя заможних українців. Нові історії успіху”, в якій вони представлять спосіб мислення заможних українців, їх ідеї, переконання та моделі поведінки, подібно до захоплюючого бестселера New York Times “Спосіб мислення мільйонера”.

Діамантовий гала вечір 

Цього року, дякуючи нашим спонсорам, East-West United Bank, наприкінці першого дня конференції відбудеться Діамантовий гала вечір. Кожен учасник отримає келих шампанського, до якого буде прив’язаний невеликий мішечок з діамантами та кристалами Сваровськи. В ньому також буде листок професійної оцінки, яка визначить одного щасливого переможця. 

Огляд основних подій:

  • Майстер клас щодо планування правонаступництва з швейцарськими експертами 
  • Порівняльна сесія галузі приватного банкінгу в Україні та в інших країнах 
  • Глибокий аналіз законодавчих змін в Україні в 2019 році з спеціальним фокусом на валютній лібералізації: їх вплив на осіб з високим рівнем доходу 
  • Погляд на майбутнє світу офшорів та глобальна тенденція до прозорості: BEPS та інші ініціативи
  • Аналіз глобальних імміграційних тенденцій та як вони впливають на українських осіб з високим рівнем доходу 
  • Дискусія щодо приватного та прем’єр банкінгу в Україні та за кордоном 
  • Огляд інвестиційних уподобань заможних українців та новини зі сфери структурування активів  
  • Діамантовий гала вечір наприкінці першого дня 

Цього року Ви маєте можливість зустрітися з делегатами форуму, представниками компаній  Bendura Bank AG, Union Bancaire Privée, Banque Havilland (Schweiz) AG, Banque Internationale à Luxembourg, CIM Banque, Bank of Singapore та з багатьма іншими.

Натисніть тут для перегляду попереднього Порядку денного форуму!

Приєднуйтесь до нас у групах на Facebook та LinkedIn: додайте Вашу точку зору, запропонуйте питання для дискусій та візьміть участь у дебатах. Ваша точка зору дуже важлива для нас!

Сподіваємось побачити Вас у грудні в Києві! 

Скористуйтеся цією нагодою, щоб покращити Ваш імідж разом з провідними учасниками ринку!

Контакты

Свяжитесь со мной!

Обратный звонок
✓ Valid