Switch to English
Вход
Инвестиционные предложения
Новости
Аналитика
инвестировать Найти инвестора

Земельна ділянка з пакетом документів під будівництво СЕС (10 МВТ)

 • Пропоную до продажу земельну ділянку з повним пакетом документів під будівництво СЕС і орендою на 50 років в Тернопільській області
Unnamed Road, Тернопільська область, Украина

ЦЕНА - $499 997

Тернопільска область:

Назва СЕС: "Залісся";

Площа: 20 га;

Потужність: 10 МВТ;

Документи: Земля 14.01, ТУ, Дог. підключення, Проект;

Оренда: 50 років;

Загальна вартість за корпоративні права на СЕС, весь пакет документів: 450 000 € (можливий торг)

Довідково:

Зелений тариф

Зелений тариф в Україні - спеціальний тариф, за яким закуповується електрична енергія, вироблена на об'єктах електроенергетики, що використовують альтернативні джерела енергії. Важливим пунктом законодавства України є положення про те, що виробники енергії з поновлюваних джерел енергії мають право на:

 • Гарантоване підключення до існуючих енергетичних мереж;
 • Гарантоване придбання енергопостачальними організаціями всієї енергії, виробленої їх поновлюваних джерел енергії.
 • Незмінність тарифів, за якими купується енергії протягом термінів їх дії.
 • Станом на початок 2019 року, в Україні діє одна з найвищих в Європі ставок на зелений тариф. Термін дії зеленого тарифу закріплений законом до 2030 року.

Станом на початок 2019 року тариф становить 0,15 євро / 1 кВт.

Пільги

Якщо рівень використання обладнання українського виробництва становить не менше 30%, розмір надбавки до «зеленого» тарифу буде складає 5%.

Якщо рівень використання обладнання українського виробництва становить не менше 50%, розмір надбавки до «зеленого» тарифу складатиме 10%.

Відповідно до Податкового кодексу України звільняються від обкладення ПДВ (20%) операції з ввезення на митну територію України обладнання та комплектуючих, які використовуються у виробництві енергії з альтернативних джерел енергії.

Для отримання надбавки до діючого діючого тарифу в розмірі 10% необхідно:

 • Використання металоконструкцій Українського виробника з сертифікатом U1.
 • Використання трансформаторних підстанцій з інтегрованим інверторним обладнанням Українського виробника з відповідним сертифікатом.

Етапи оформлення та будівництва промислової сонячної електростанції (СЕС).

 • Реєстрація нового підприємства - юридичної особи. Це істотно полегшує роботу і дає рішення питань, пов'язаних з пільгами, урахуванням електроенергії і так далі.
 • Техніко-економічне обґрунтування проекту. Воно включає аналіз законодавчої бази стосовно до конкретного регіону, потенціал об'єкта, обґрунтування його розміщення, схему генплану, порівняння кількох технічних рішень щодо обладнання і так далі.
 • Оформлення оренди необхідного земельної ділянки. На виділення землі під сонячні електростанції діє ряд обмежень. Всі їх потрібно передбачити, а також затвердити план в місцевих органах самоврядування. Після цього документація проходить обов'язкову експертизу в Державному земельному агентстві області.
 • Отримання технічних умов на підключення до ліній електропередачі.
 • Розробка та узгодження проекту.
 • Будівництво промислової сонячної електростанції. Ще до початку робіт в державну архітектурно-будівельну інспекцію (ДАБI) слід подати декларацію, а протягом тижня після початку будівництва письмово сповістити пожежну інспекцію та органи самоврядування.
 • Введення в експлуатацію та підключення до централізованої мережі електропередач. У ДАБI необхідно отримати сертифікат про готовність об'єкта до роботи.
 • Оформлення ліцензії на виробництво електроенергії по зеленому тарифу.

Карта

Контакты

Имя: Копирка Олег Ігорович

E-Mail: kopuruch1@gmail.com

Телефон: 0990710097

Заполните, пожалуйста, ваши контактные данные, чтобы получать ежемесячную рассылку!
Обратный звонок
✓ Valid
Спасибо! Мы с вами свяжемся.