Switch to English
Вход
Инвестиционные предложения
Новости
Аналитика
инвестировать Найти инвестора

Новости

Nasdaq виплатить 40 млн дол. за техзбої при ІРО Facebook

Nasdaq виплатить 40 млн дол. за техзбої при ІРО Facebook

×
359

Nasdaq виплатить 40 млн дол. за техзбої при ІРО Facebook

  • Рада директорів Nasdaq погодилася виплатити компенсацію в розмірі 40 млн дол інвесторам, чиї заявки на придбання акцій під час IPO не були виконані, повідомляє агентство Bloomberg

У спеціальній заяві електронної біржі Nasdaq йдеться, що виплата готівкою складе близько 13,7 млн дол з оцінюваних втрат трейдерів в обсязі 100 млн дол. Заява про виплату компенсацій вже направлена до Комісії з цінних паперів і бірж США.
Нагадаємо, проблеми з управлінням біржовими системами OMX Nasdaq виникли на відкритті 18 травня, в результаті чого затримали очікуване IPO Facebook на 30 хвилин і залишили брокерів з акціями на мільйони з непідтвердженими торговими транзакціями.
Подавши заявки, покупці не знали, пройшла їхня заявка чи ні: на табло протягом 20 хвилин горів напис "pending" ("в очікуванні"). Інформацію про результати своїх заявок покупці не могли отримати більш ніж дві години після відкриття, і для деяких виявилися сюрпризом повідомлення Nasdaq OMX про несподівані позиції в акціях соціальної мережі.

НьюзУкраина

Комментарии

comments powered by Disqus
Вверх

Задать вопрос

×