ID: 25719

24.07.22

Инвестиционные проекты и стартапы в Украине

Твоє Коло. Інвестуй в українську землю

Твоє Коло: ми підбираємо, купуємо, продаємо та керуємо найперспективнішими ділянками, щоб нашим клієнтам було просто і вигідно інвестувати в землю.

Расположение:

Украина

 • Отрасль: Сельское хозяйство
 • Вид деятельности: Смешанное сельское хозяйство
 • Стадия проекта: Стадия роста и расширения (Growth / Expansion)
 • Требуемые инвестиции: $5 000
 • Тип инвестиций: Участие в капитале

Пропозиція для інвестора в "Твоє Коло"

 • інвестор купує земельні ділянки с/г призначення, що вже в оренді, та передає в управління керуючій компанії “Твоє Коло”. 
 • усі ділянки, що пропонуються, пройшли детальну юридичну, аграрну, фінансову перевірку. 
 • прогнозований річний дохід - до 25% річних в дол.
 • гарантований мінімальний дохід - від 8% річних в грн (після податків). Умови фіксуються в нотаріальному договорі управління.

Розміщення активів: Україна

Галузь: Інвестиції в нерухомість

Мінімальний розмір інвестиції: від 5 000 дол. (у грн еквіваленті)

Рекомендований період інвестиції: від 4-5 років

Гарантії/забезпечення: інвестор отримує право власності на нерухомість (земельні ділянки с/г призначення), договір оренди землі з акредитованою агрокомпанією, нотаріальний договір управління з “Твоє Коло” з додатковими гарантіями.

Переваги інвестування в с/г землю

 • Інвестор отримує право власності на нерухоме майно (земельні ділянки), що реєструється нотаріусом в держ. реєстрі речових прав на нерухоме майно.
 • Земля - актив, що працює з першого ж дня придбання, бо вже в оренді у перевірених агрокомпаній. 
 • За прогнозами аналітиків та відповідно до досвіду країн-сусідів, де ринок вже працює - прогнозоване зростання ціни на землю протягом наступних трьох років - від 70%. 
 • Земля - низькоризиковий і надійний актив, навіть у випадку військових дій його швидко повертають до стану придатного для обробітку. 
 • На 99% пасивні інвестиції — залучення інвестора мінімальне. Управляюча компанія повністю закриває питання адміністрування, взаємодії з орендарем, моніторингу ринку та пошуку покупця для подальшого продажу і виходу інвестора з активу. 
 • Гарантований орендний дохід додатково забезпечений договором управління. 
 • У інвестора є можливість виходу з активу у будь-який час.

 

Про компанію

Компанія “Твоє Коло” допомагає інвестувати в землю сільськогосподарського призначення, що уже в оренді у акредитованих агрокомпаній, зі стабільним прибутком від оренди, а також можливістю отримання прогнозованого прибутку від зростання вартості активу при подальшому продажі землі. 

Команда проєкту працює в сфері земельних відносин з 2007 року, спеціалізуючись на формуванні та оптимізації земельних банків для великих агрохолдингів. Маючи 15 річний досвід та доступ до великої бази даних як відкритого, так і закритого типу в “Твоє Коло” сформували авторську методику відбору інвестиційно привабливої землі. Компанія проаналізувала земельний фонд України і з 27,8 млн га пайової землі відібрала найперспективніші 600 тис га. на який і зосередилась.

Структура компанії:

Київ: центральний офіс та офіс продажів, в 7 областях: 17 регіональних офісів. 

 

Бізнес-модель

Управляюча компанія:

повністю супроводжує процес придбання землі інвестором (з мінімальним залученням інвестора), за договором управління гарантує мінімальний щорічний дохід інвестора від 8% у грн.
вирішує усі питання управління земельною ділянкою (взаємодія з орендарем, моніторинг цін оренди та землі, динаміки ринку, супроводжує вихід з активу)
винагорода за послуги: разова при оформленні угоди — 100 дол. за 1 гектар; протягом періоду управління - 12% від орендної плати і приросту вартості землі.

Земля, що пропонується до інвестування:

 • пройшла довготривалу та детальну процедуру перевірки (лише 600 тис. га з 27,7 млн га);
 • вже в оренді у перевірених агрокомпаній, приносить прибуток з 1-го дня інвестиції;
 • вже заброньована і доступна до оформлення протягом 2-3 тижнів. 

Контроль землі:

Безпосередньо перед придбанням компанія перевіряє кожну ділянку за трьома рівнями: аграрним, юридичним та фінансовим.

На аграрному рівні перевіряються ґрунти, сервітути, обмеження, % обробітку, відсутність ярів, боліт, заліснень, коректність відображення на кадастровій карті, відсутність накладок і тд.

На юридичному - перевіряється історію права власності, заборони та обмеження. Перевіряється як ділянка, так і її власник за реєстрами виконавчого провадження. 

На фінансовому рівні перевіряється наявність договору оренди, його умови, розраховується дохідність.

І лише якщо всі параметри згідно з затвердженою методикою відповідають - ділянка бронюється і стає доступною до інвестування клієнтам Твоє Коло.

 

Наявні законодавчі обмеження:

до 1 січня 2024 року - купувати землю в обсязі до 100 га можуть лише громадяни України (фізичні особи); оплата виключно безготівковим розрахунком в національній валюті, інвестор має надати інформацію про джерело походження коштів для придбання землі.

 

Ринок 

З 1 липня 2021 року в Україні запрацював перший етап ринку землі - був знятий мораторій на продаж земельних ділянок для товарного сільськогосподарського виробництва для фізичних осіб - громадян України.

Мета відкритого ринку землі - розвиток та підвищення конкурентоздатності агропромислового сектору економіки України.

Загальна площа сільськогосподарської землі в Україні складає 42,7 млн га, з яких під мораторієм були більше 27 млн га - земельні паї, що належать понад 7 млн землевласників. Рівень обробки с/г землі в Україні складає 93%, а конкуренція між агрокомпаніями за право оренди постійно підвищується.

Другий етап ринку землі почнеться у 2024 році - зняття мораторію на продаж с/г землі для юридичних осіб з кінцевими бенефіціарами - громадянами України, при цьому обсяг для придбання для 1 фізичної чи юридичної особи збільшується до 10 тис. га.

Базуючись на досвіді земельних реформ постсоціалістичних країн східної Європи, Міністерство аграрної політики та продовольства України, Київська школа економіки та ряд експертів прогнозують зростання вартості землі на 70% протягом перших 3 років з відкриття ринку, прогнозують також і поступове зростання рівня орендної плати.

В цей часовий проміжок громадяни України отримали новий, низькоризиковий інструмент - інвестиції в землю с/г призначення. Купуючи сьогодні земельні ділянки для товарного с/г виробництва інвестори через кілька років мають можливість отримати прибуток при виході з цього активу.

 

Контакти для отримання консультацій та інвестування:

Тел.: +38 097 767 97 67

e-mail: [email protected]

Сайт: https://tvoekolo.com.ua/

 

Контакты

Свяжитесь со мной!