Перший Міжнародний День Дипломатії та Економічного Розвитку відбудеться 23 жовтня 2014 р.

Перший Міжнародний День Дипломатії та Економічного Розвитку відбудеться 23 жовтня 2014 р.

×

Перший Міжнародний День Дипломатії та Економічного Розвитку в Україні

  • Маємо честь повідомити Вам, що 23 жовтня 2014 року відбудеться урочисте відкриття Першого Міжнародного Дня Дипломатії та Економічного Розвитку в Україні.

 23 жовтня 2014 року в м. Києві о 15.00 в музеї "Духовні скарби України" відбудеться урочисте відкриття Першого Міжнародного Дня Дипломатії та Економічного Розвитку в Україні. Організатором заходу є Міжнародна Дипломатична Рада в Україні за підтримки міжнародних компаній та дипломатичних представництв. Ця подія стане унікальним майданчиком, який об’єднає бізнесову, дипломатичну та політичну спільноти для діалогу про нові стратегії розвитку бізнесу та шляхи і механізми залучення інвестицій і налагодження співробітництва та підвищення інвестиційної культури в Україні. 

Захід відвідають власники бізнесу, керівники та фінансові директори підприємств; інституційні та приватні інвестори; представники міжнародних фондів та компаній, зокрема Німеччини, Фінляндії, Бельгії; дипломатичні представництва та представники влади.

В діловій програмі заходу передбачено участь Голови КМДА Кличка Віталія, представників впливових фінансово-кредитних установ, підписання угод про співпрацю з метою налагодження партнерських зв’язків в інвестиційній сфері з Німеччиною, королівством Бельгія, Скандинавськими країнами. Також під час заходу будуть обговорено ініціативи Уряду щодо підтримки та перспектив розвитку пріоритетних проектів в Україні.

«Ця подія є знаковою для нас, тому що навіть в період викликів до України їдуть представникиіноземних компаній та агентств для побудови діалогу та ефективної моделі співпраці інвесторів з бізнесом та владою. Я вірю, що саме навколо України об’єднаються всі держави і ми зможемо всі разом побудувати потужну та конкурентоспроможну країну», зазначила Вікторія Ліснича, Президент Міжнародної Дипломатичної Ради в Україні.  

Принять участие в мероприятии >>>

 

Комментарии

comments powered by Disqus

Разместить рекламу

Задать вопрос

×