Switch to English
Вход
Инвестиционные предложения
Новости
Аналитика
инвестировать Найти инвестора

Доска обьявлений

Дитячий розважальний центр «Жу-Жу» у центрі Львова

Дитячий розважальний центр «Жу-Жу» у центрі Львова

×
33

Дитячий розважальний центр «Жу-Жу» у центрі Львова

В ТЦ «Магнус» територія дитячих розваг та дозвілля — дитячий розважальний центр «Жу-Жу». У центрі Львова є місце, яке однаково люблять як малюки, так і дорослі! В «Жу-Жу» подбали про те, щоб діткам тут було затишно та цікаво, а батьки могли сміливо залишити своє чадо у дбайливих руках персоналу (нянь та аніматорів) на час шопінгу або ж приємно провести час у кав'ярні-кондитерській SHOco, що знаходиться поруч та тішить відвідувачів смачними напоями та вишуканою випічкою.

Для діток у розважальному центрі «Жу-Жу» цілий спектр розваг та атракціонів — тут є лабіринт, бізіборд, кухня, супермаркет, хатинки, толо-кари, гойдалки та багато розвиваючих іграшок для діток. Подбали тут і про безпеку та здоров'я малюків — в закладі м'яка екологічно-чиста підлога Eva, щодня проводиться вологе прибирання та кварцування приміщення. За дітками ведеться онлайн-відеонагляд. 

Розважальний центр «Жу-Жу» — відмінна локація для відзначення дитячих свят та організації дитячих Днів народжень у центрі Львова. Розважальну програму забезпечить анімаційний персонал, а смачний солодкий стіл організує кафе SHOco, в якому одночасно можуть розміститися до 18 дорослих та 18 дітей.

https://m.Facebook.com/zhyzhy2017 
https://zhy-zhy.virtual.ua/ua/ 

Контакты

Имя: Андрій

E-Mail: -

Телефон: 380984804400

Комментарии

comments powered by Disqus
Вверх

Задать вопрос

×