Switch to English
Вход
Инвестиционные предложения
Новости
Аналитика
инвестировать Найти инвестора
402
ID: 19279
Продажа бизнеса

Продаж торгівельної мережи, мясо-ковбасні вироби

  • Продаж діючого, прибуткового, готового, налагодженого бізнесу. Продажа корпоративних прав з переуступкою оренди торгівельної мережі по продажу мясо-ковбасних виробів.
Львов, Львовская область, Украина, 79000

ЦЕНА - $60 000

Локація-торгівельна мережа покриває всі райони міста Львова. Торгівельна мережа складається з 12 торгових точок на оренді а саме 2-х магазинів,7-ми Мафів,3-х павільйонів на ринках і гуртовий склад.

Переуступка права оренди. Холодильні вітрини (в кількості 41 шт., при потребі можна доставити ще),вся торгівельна мебель, ваги(в кількості 18 шт.), кондиціонери (в кількості 10 шт.), промисловий холодильник в гуртовому складі , а також два буса Пежо і Фіат-переходять в власність покупця.

Всі торгівельні точки укомплектовані робітниками. Також передаються всі постачальники товару. Жодна з торгівельних точок не є збиткова і на ринку понад 15 років. Продається в звязку з поважним віком власника.

Ціна торгівельної мережи 60000 дол. Повернення інвестицій 1-1,5 років. Можливий розумний торг. Додатково оплачується вартість оренди за останній місяць, вартість залишків товару по Акту прийому-передачі, послуги агентства нерухомості.

Карта

Контакты

Имя: Ігор

E-Mail: -

Телефон: +380937629040

Заполните, пожалуйста, ваши контактные данные, чтобы получать ежемесячную рассылку!
Обратный звонок
✓ Valid
Спасибо! Мы с вами свяжемся.