ID: 25209

30.04.22

Инвестиционные проекты и стартапы в Украине

Інвестиції у проект біологічної конверсії промислових органічних відходів

Залучення інвестицій у побудову вертикально-інтегрованої мережі комплексів з біологічної конверсії промислових органічних відходів у високомаржинальні дефіцитні кормові білково-ліпідні концентрати (БЛК), білково-вітамінні концентрати (БВК) і незамінні амінокислоти з нульовим рівнем відходів виробництва і нульовим рівнем емісії СО2 для всіх вищезазначених продуктів, що промислово реалізується конверсією у БВК.

Расположение:

Украина

 • Отрасль: Водообеспечение и переработка отходов
 • Вид деятельности: Сбор обработка и утилизация отходов
 • Стадия проекта: Ранние стадии (Early Stage)
 • Требуемые инвестиции: $650 000
 • Тип инвестиций: Участие в капитале

Галузь:

 • Біотехнології
 • Водозабезпечення і переробка відходів

Вид діяльності:

 • Мікробіологічний синтез кормових білків
 • Збір, обробка і утилізація (конверсія) промислових відходів

Стадія проекту: Промисловий пілот

Мета проекту:

Побудова 100% ЕКОЕФЕКТИВНОЇ вертикально інтегрованої групи повного циклу з цільовим показником капіталізації понад 1 млрд. USD;

Ініціатор проекту:

Проект ініціює команда, яка протягом двох років 2020 – 2022 розробила та втілила у промисловому масштабі проект конверсії вуглеводневмісних промислових відходів (полімери, еластоміри) у відновлені рідкі та тверді промислові і побутові палива і сировину для нафтохімічної і хімічної промисловості.

Основні показники проекту:

 • Маржинальність бізнесу – Від 250% на початковому етапі, до 500 % на другому етапі і на рівні понад 1000% на більш пізніх етапах розвитку.
 • Ємність ринку – близько 650 млрд. USD у світі, з них понад 1 млрд. USD в Україні; За прогнозами, об’єм світового ринку альтернативних білків зростатиме більш ніж на 36% щорічно.
 • Розрахункова окупність – Близько 24 місяців у разі розгортання на орендованих площах, з частково орендованим обладнанням і близько 3 років у разі придбання у власність виробничих площ і усього комплексу обладнання.

Чому ми і чому ми зможемо:

1. Наявність у практично необмеженій кількості найдешевшого з існуючих відновлюваного палива для генерації теплової та електричної енергії;

2. Вибудовані міцні багаторічні ділові зв'язки з усіма операторами ринку поводження з відходами в Україні та найбільшими європейськими;

3. Маємо одну з найкращих інженерно-технічних команд в Україні;

4. Підтримуємо міцні ділові зв'язки з необхідними для реалізації проекту науковими установами Національної академії наук України;

5. Всі цільові кінцеві продукти мають високий експортний потенціал і є дефіцитними на світовому ринку.

6. Необхідна сировина у світі та в Україні у тому числі є у практично необмеженій кількості: мільярди тонн і є відновлюваною, а головне – має нульову, або від’ємну вартість (плата за Утилізацію).

7. У наявності попередні договори, як з постачальниками сировини, так і з покупцями кінцевих продуктів;

Необхідна сума інвестицій: від 650 000 USD

Детальная інформація надається за запитом зацікавлених інвесторів.

Расположение

Контакты

Алексей Олейников

info@inventure.ua +380677136571

Свяжитесь со мной!