Franchise Camp

Franchise Camp

Цієї осені з 7 по 10 жовтня в Буковелі вдруге відбудеться франчайзинговий бізнес-захід Franchise Camp.

Организатор

Franchise Group

Начало

07.10.2021, 08:00

Окончание

10.10.2021, 19:00

Локация

Radisson Blu Resort, Bukovel

Адрес

Буковель, ділянка Живки, 220

Трендсеттери франчайзингу Franchise Group збирають бізнес-ком'юніті України: провідних підприємців, топ-менеджерів та успішних франчайзерів задля створення бізнесу на покоління.

В основі програми кемпу – розробка проекту майбутнього, який прагне розвинути не лише економічну складову, але й відповідати найвищим критеріям соціально-відповідального та екологічного бізнесу. До того ж, популяризувати Україну як одну з найбільш франчайзабельних країн світу. Протягом трьох днів учасники опанують Стенфордську систему дизайн-мислення та на практиці будуть застосовувати потужний інструмент до своїх проектів. Визначить проект-переможець, що отримає 300 000 на благодійність та подарунки від партнерів, Андрій Здесенко, засновник та президент корпорації «Біосфера», власник Charisma Fashion Group

Крім цього, на учасників чекають лекторії від відомих бізнесменів, воркшопи від спікерів зі списку Forbes, нетворкінг, тематичні активності та майстер-класи. Зірковими наставниками цьогорічних команд стануть відомі українські ресторатори Дмитро Борисов та Олена Борисова (Сім'я ресторанів Дмитра Борисова, Gastro Family та інші), Олексій Філіппенков (DODO Pizza), Валерія Іонан (Заступниця Міністра цифрової трансформації) та зіркові хедлайнери, імена яких ми зберігаємо у таємниці.

Franchise Camp – це унікальна можливість познайомитися та провести 3 дні разом з підприємцями, власниками компаній-лідерів своїх індустрій, навчитися і надихнутися, налагодити корисні зв’язки або навіть реалізувати спільний проект.

Контакты

Організаційний комітет заходу

[email protected] +38 067 23 14 777

Свяжитесь со мной!