Switch to English
Вход
Инвестиционные предложения
Новости
Аналитика
инвестировать Найти инвестора

Перспективні напрями бізнесу в Житомирській області. Інвестуйте вигідно!

Агенція регіонального розвитку Житомирської області пропонує найкращі інвестиційні пропозиції Житомирщини

Агенція регіонального розвитку Житомирської області

Діяльність Агенції ініційована Житомирською облдержадміністрацією та Житомирською обласною радою. Метою діяльності Агенції є спрощення бізнес-процесів, впровадження нових інвестиційних проектів. Агенція регіонального розвитку Житомирської області – це надійна підтримка вашого бізнесу: досліджує потреби та вимоги інвесторів, пропонує відповідний і прибутковий інвестиційний об'єкт, надає юридичну, організаційну та технічну підтримку інвестора, послуги з посередництва та кризового менеджменту.

Адреса: майдан Корольова, 1, оф. 401, м. Житомир, 10014, Україна
Тел .: + (380) 97 016 71 85
Електронна пошта: info@zrda.org
Сайт: zrda.org

ЧОМУ Житомирська область

Логістика та зв'язок

Шосе M06 / E40 Київ-Чоп, на якому розташований обласний центр, має відмінну європейську якість. Приблизний час проїзду до головних аеропортів Києва: Жуляни 1,5 години і Бориспіль 2,5 години. Наявний місцевий аеропорт "Житомир-Смоківка" (на стадії запуску). Західний напрямок: відстань до кордону 4-8 годин; область розташована на транзитних дорогах, межує з Білоруссю – відстань 175 км. 2 муніципальних індустріальні парки та 1 приватний знаходяться в стадії розробки.

Ресурси

Житомирська область багата природними ресурсами. Порівняно з іншими регіонами України, область обіймає 4-е місце за площею лісних масивів (30% її території); 1-е місце по запасам деревини. Житомирська область має: 80% титанових рудних родовищ та кварцитів; 187 зареєстрованих торф'яних родовищ (всього 3 діючі); 85% видобутку та переробки каменю та граніту; 90% родовищ лабрадориту та габро; 160 земельних ділянок Грінфілд і Браунфілд для інвестування; 52% сільськогосподарських угідь.

Трудовий потенціал та кваліфікація персоналу

Середня місячна заробітна плата становить 153 долари США (2016 рік – за курсом НБУ). 63,7% зайнятості населення працездатного віку, рівень безробіття (за МОП) становить 11,7% або 171 тис. осіб. або 105 чоловік навантаження на 10 вакансій. Наявні висококваліфіковані фахівці: 15 професійних училищ та коледжів; 4 державні університети (+ приватні університети); 244 аспіранти; 17 докторантів. Щорічно випускається 80-100 майбутніх IT-фахівців з 2 Житомирських державних університетів. Крім того, IT-освіту забезпечують 3 ІТ-школи. ~ 1500 професіоналів працюють в галузі інформаційних технологій в Житомирі; ~ 30 IT-компаній працюють на даний момент.

Культура
Житомирська область багата своєю культурною спадщиною, історичними та природними визначними пам'ятками: 36 музеїв; 917 бібліотек, 1036 клубних установ; 32 стадіони; 50 тренажерних залів; 2000 спортивних майданчиків; 8 басейнів; оздоровчі центри; санаторії та ін.

Гостинність

Великий вибір готелів в Житомирській області за розумною ціною: нові або відремонтовані, великі або сімейні, міжнародні або українські, у місті або у передмісті. Наявний готель 4* міжнародної мережі з 34 представництвами в українських містах та 5 за кордоном. Безпосередньо у готелі наявні з високоякісні конференц-зали та ресторани.
Дорога до роботи легка і швидка – добре забезпечена інфраструктура громадського транспорту та автомобільних, залізничних доріг. Проїзд у муніципальному (м.Житомир) транспорті легко оплачувати (більша частина транспорту обладнана платіжними терміналами, де приймається електронний квиток, безконтактна картка Visa та інша платіжна картка, за наявності.

Державні медичні установи (медичні амбулаторії в селах) забезпечують якісне медичне обслуговування у кожному населеному пункті регіону. Приватні клініки працюють у основних районних центрах та надають всі види високоякісного медичного та стоматологічного обслуговування.

Інвестиції

98 країн інвестують у Житомирську область. Найбільш активними є Нідерланди, Німеччина, Польща, Італія. (Оціночні дані, які можуть відрізнятися залежно від обставин). 222,5 млн. дол. США - прямі іноземні інвестиції (ПІІ) станом на 31 грудня 2016 р. У регіоні працюють 430 компаній з іноземними інвестиціями / спільні підприємства.

Житомирьска область - інвестори

Прямі іноземні інвестиції та приклади успішних проектів у Житомирській області

ПІІ за напрямами бізнесу (%):

36,2% виробництво гуми, пластику, інших неметалевих мінеральних виробів; 24,4% - інші галузі; 7,8% текстилю, шкіри, виробництво інших матеріалів (для виробництва одягу), 6,3% виробів з дерева, паперу, друкованої продукції; 6,0% виробництво меблів, машин та обладнання та їх обслуговування; 5,9% виробництво продуктів харчування, напоїв та тютюнових виробів; 5,8% - роздрібні продажі та сервіс автотранспортних засобів та мотоциклів; 3,8% нерухомість; 3,8% розвиток гірничодобувної промисловості та розробки кар'єрів.

Церсаніт Інвест

Виробниче підприємство, продукція - плитка та сантехніка, Group Cersanit, Польща. "Церсаніт Інвест" є одним з найбільших виробників плитки та кераміки в Україні марки Cersanit та Opoczno. Потужність: 12 млн. м2 плитки / 2 млн. одиниць сантехніки, робочі місця: 1200, вартість проекту: 140 млн. євро.
Євроголд Індестріз
Виробництво споживчих товарів: прасувальні дошки, сушарки для білизни, сходи, покриття для прасувальних дошок, Австрія. Іноземне підприємство "Eurogold Industries Ltd" розпочало свою діяльність у 2002 році. Це підприємство – одне із найбільших експортерів у Житомирській області, частка його експорту становить ~ 85%. Робочі місця: ~ 1200, працююче обладнання: 460, річна продукція: 3 500 000 одиниць.

Kromberg&Schubert

Виробництво, електромонтажні системи для автомобільної промисловості, Німеччина. Підприємство "Kromberg & Schubert" випускає системи електропроводки та джгути для автомобілів VW, BMW, Audi, Mercedes. В усьому світі налічується 40 підприємств та понад 48 000 співробітників. Він розпочав свою діяльність у Житомирі 2016 року. Робочі місця: ~ 2000.

Райз-Полісся

Сільське господарство, рослинництво та тваринництво, є підприємством сільськогосподарського кластеру з 2011 року; "Райз" є частиною групи " UkrLandFarming " з 2012 року. На сьогоднішній день підприємство здійснює торгівлю насінням, обладнанням, агротехнікою, займається логістикою. Рослинництво та тваринництво є напрямками у Житомирській області. 46 000 га сільськогосподарських угідь, 5000 голів великої рогатої худоби, 15 ферм (13 з виробництва молока, 2 - м'ясних виробництва).

Коростенський завод МДФ

Промислове виробництво, переробка деревини, приватна компанія. Основним напрямком "Коростенського заводу МДФ" є ламінат MDF та HDF, ламінована підлога, виготовлення пиломатеріалів. Завод складається з сучасних виробничих ліній, великих складських та транспортних мереж. У виробництві використовуються німецькі технології: Siempelkamp, Wemhoner та Homag, які гарантують високу якість та відповідність європейським стандартам EN622-5. Потужність: 900 м3 на добу, робочі місця: 550 чол. Додаткові можливості - окремий інвестиційний проект: ламінована підлога Rezult (бренд кластера деревообробних підприємств).

Перспективні напрямки та проекти Житомирської області

  • Видобувна промисловість

  • Енергопостачання
  • Сільське господарство
  • Переробка деревини
  • Промислове виробництво
  • Будівництво
  • Рекреація, туризм
  • Індустріальні парки

Житомирьска область - інвестиції

Енергопостачання. Будівництво сонячної електростанції, 10 МВт

Адреса: Ружин, Житомирська обл
Можлива потужність: 10 МВт
Орієнтовний обсяг інвестицій: $ 10 000 000
Орієнтовний термін окупності: 5 років
Прибутковість оціночно: 17%

Переробка деревини. Запуск заводу по виготовленню пелет

Адреса: вул. Сквирська, 219, с. Заріччя, Ружинський район
Будівництво заводу з виробництва пелет. Виробничі приміщення пилорами.
Можлива потужність (щорічно): 4 500 тон
Орієнтовний обсяг інвестицій: $ 300 000
Орієнтовний термін окупності: 3 роки
Прибутковість оціночно: 35%

Рекреація, туризм. Реконструкція готельного комплексу "Україна"

Адреса: м. Житомир, вул. Київська, 3
Приміщення функціонуючого готелю в центрі м.Житомир.
Орієнтовний обсяг інвестицій: $ 612 600
2 етапи: 1 етап - 395 000 доларів США;
2 етап: 217 600 доларів США
Орієнтовний термін окупності: 3,5 роки
Прибутковість оціночно: 29,1%

Сільське господарство. Вирощування лохини

Адреса: вул. Нова Борова, Хорошівський район, Житомирська область
Орієнтовний обсяг інвестицій: $ 1 200 000
Приблизний термін окупності: 2 роки (за 5 років, коли кущі готові, та протягом найближчих 20 років - в залежності від сорту ягід)
Прибутковість оціночно: 66,6%

Індустріальний парк. Розвиток Індустріального парку «Житомир-Схід»

Адреса: 44-Д, Київське шосе,
Земельна ділянка розташована у передмісті Житомира та має чудову пропускну здатність для транспортування: 5 км до автомагістралі Київ - Чоп Е40 поблизу багаторівневої розв’язки  M06 / E40; 1 км до м.Житомир; 130 км. м.Київ; 97 км від Новоград-Волинського; 3 км до Житомирської залізниці; 0,5 км до аеропорту.
Площа земельної ділянки: 24 га
Можлива потужність: 1200 робочих місць
Орієнтовний обсяг інвестицій: 100 000 000 доларів США

Інші проекти:

- Індустріальний парк - «Розвиток індустріального парку «Коростень»,

- Рекреація – «Санаторій «Полісся», реконструкція оздоровчого центру», 

- Будівництво / Логістичний центр – «Будівництво логістичного центру в Глибочиці»,

- Гірничодобувна справа / граніт – «Організація підприємства по виробництву щебеню на базі існуючого кар’єру»,

- Реконструкція аеропорту – «Реконструкція аеропорту "Житомир-Смоківка"»,

- Переробка сільськогосподарської продукції – «Комбінат по переробці льону».

Для завантаження повної версії Інвестиційної брошури Житомирської області, перейдіть, будь ласка, за посиланням: http://zrda.org/articles/investors.html

Карта

Контакты

Имя: Артем Сачук

E-Mail: info@zrda.org

Телефон: + (380) 97 016 71 85

Связаться со мной

✓ Valid
Хотите быть в курсе новых инвестиционных предложений?
Подпишитесь на ежемесячный дайджест!
Подписаться
Заполните, пожалуйста, ваши контактные данные, чтобы получать ежемесячную рассылку!
Обратный звонок
✓ Valid
Спасибо! Мы с вами свяжемся.