ID: 15324

23.07.18

Инвестиционные проекты и стартапы в Украине

Перспективні напрями бізнесу в Житомирській області. Інвестуйте вигідно!

Агенція регіонального розвитку Житомирської області пропонує найкращі інвестиційні пропозиції Житомирщини

Расположение:

Житомирская область, Украина

 • Отрасль: Сельское хозяйство
 • Стадия проекта: Стартап (Startup / Seed)
 • Тип инвестиций: Участие в капитале

Агенція регіонального розвитку Житомирської області

Діяльність Агенції ініційована Житомирською облдержадміністрацією та Житомирською обласною радою. Метою діяльності Агенції є спрощення бізнес-процесів, впровадження нових інвестиційних проектів. Агенція регіонального розвитку Житомирської області – це надійна підтримка вашого бізнесу: досліджує потреби та вимоги інвесторів, пропонує відповідний і прибутковий інвестиційний об'єкт, надає юридичну, організаційну та технічну підтримку інвестора, послуги з посередництва та кризового менеджменту.

Адреса: майдан Корольова, 1, оф. 401, м. Житомир, 10014, Україна
Тел .: + (380) 97 016 71 85
Електронна пошта: info@zrda.org
Сайт: zrda.org

ЧОМУ Житомирська область

Логістика та зв'язок

Шосе M06 / E40 Київ-Чоп, на якому розташований обласний центр, має відмінну європейську якість. Приблизний час проїзду до головних аеропортів Києва: Жуляни 1,5 години і Бориспіль 2,5 години. Наявний місцевий аеропорт "Житомир-Смоківка" (на стадії запуску). Західний напрямок: відстань до кордону 4-8 годин; область розташована на транзитних дорогах, межує з Білоруссю – відстань 175 км. 2 муніципальних індустріальні парки та 1 приватний знаходяться в стадії розробки.

Ресурси

Житомирська область багата природними ресурсами. Порівняно з іншими регіонами України, область обіймає 4-е місце за площею лісних масивів (30% її території); 1-е місце по запасам деревини. Житомирська область має: 80% титанових рудних родовищ та кварцитів; 187 зареєстрованих торф'яних родовищ (всього 3 діючі); 85% видобутку та переробки каменю та граніту; 90% родовищ лабрадориту та габро; 160 земельних ділянок Грінфілд і Браунфілд для інвестування; 52% сільськогосподарських угідь.

Трудовий потенціал та кваліфікація персоналу

Середня місячна заробітна плата становить 153 долари США (2016 рік – за курсом НБУ). 63,7% зайнятості населення працездатного віку, рівень безробіття (за МОП) становить 11,7% або 171 тис. осіб. або 105 чоловік навантаження на 10 вакансій. Наявні висококваліфіковані фахівці: 15 професійних училищ та коледжів; 4 державні університети (+ приватні університети); 244 аспіранти; 17 докторантів. Щорічно випускається 80-100 майбутніх IT-фахівців з 2 Житомирських державних університетів. Крім того, IT-освіту забезпечують 3 ІТ-школи. ~ 1500 професіоналів працюють в галузі інформаційних технологій в Житомирі; ~ 30 IT-компаній працюють на даний момент.

Культура
Житомирська область багата своєю культурною спадщиною, історичними та природними визначними пам'ятками: 36 музеїв; 917 бібліотек, 1036 клубних установ; 32 стадіони; 50 тренажерних залів; 2000 спортивних майданчиків; 8 басейнів; оздоровчі центри; санаторії та ін.

Гостинність

Великий вибір готелів в Житомирській області за розумною ціною: нові або відремонтовані, великі або сімейні, міжнародні або українські, у місті або у передмісті. Наявний готель 4* міжнародної мережі з 34 представництвами в українських містах та 5 за кордоном. Безпосередньо у готелі наявні з високоякісні конференц-зали та ресторани.
Дорога до роботи легка і швидка – добре забезпечена інфраструктура громадського транспорту та автомобільних, залізничних доріг. Проїзд у муніципальному (м.Житомир) транспорті легко оплачувати (більша частина транспорту обладнана платіжними терміналами, де приймається електронний квиток, безконтактна картка Visa та інша платіжна картка, за наявності.

Державні медичні установи (медичні амбулаторії в селах) забезпечують якісне медичне обслуговування у кожному населеному пункті регіону. Приватні клініки працюють у основних районних центрах та надають всі види високоякісного медичного та стоматологічного обслуговування.

Інвестиції

98 країн інвестують у Житомирську область. Найбільш активними є Нідерланди, Німеччина, Польща, Італія. (Оціночні дані, які можуть відрізнятися залежно від обставин). 222,5 млн. дол. США - прямі іноземні інвестиції (ПІІ) станом на 31 грудня 2016 р. У регіоні працюють 430 компаній з іноземними інвестиціями / спільні підприємства.

Житомирьска область - інвестори

Прямі іноземні інвестиції та приклади успішних проектів у Житомирській області

ПІІ за напрямами бізнесу (%):

36,2% виробництво гуми, пластику, інших неметалевих мінеральних виробів; 24,4% - інші галузі; 7,8% текстилю, шкіри, виробництво інших матеріалів (для виробництва одягу), 6,3% виробів з дерева, паперу, друкованої продукції; 6,0% виробництво меблів, машин та обладнання та їх обслуговування; 5,9% виробництво продуктів харчування, напоїв та тютюнових виробів; 5,8% - роздрібні продажі та сервіс автотранспортних засобів та мотоциклів; 3,8% нерухомість; 3,8% розвиток гірничодобувної промисловості та розробки кар'єрів.

Церсаніт Інвест

Виробниче підприємство, продукція - плитка та сантехніка, Group Cersanit, Польща. "Церсаніт Інвест" є одним з найбільших виробників плитки та кераміки в Україні марки Cersanit та Opoczno. Потужність: 12 млн. м2 плитки / 2 млн. одиниць сантехніки, робочі місця: 1200, вартість проекту: 140 млн. євро.
Євроголд Індестріз
Виробництво споживчих товарів: прасувальні дошки, сушарки для білизни, сходи, покриття для прасувальних дошок, Австрія. Іноземне підприємство "Eurogold Industries Ltd" розпочало свою діяльність у 2002 році. Це підприємство – одне із найбільших експортерів у Житомирській області, частка його експорту становить ~ 85%. Робочі місця: ~ 1200, працююче обладнання: 460, річна продукція: 3 500 000 одиниць.

Kromberg&Schubert

Виробництво, електромонтажні системи для автомобільної промисловості, Німеччина. Підприємство "Kromberg & Schubert" випускає системи електропроводки та джгути для автомобілів VW, BMW, Audi, Mercedes. В усьому світі налічується 40 підприємств та понад 48 000 співробітників. Він розпочав свою діяльність у Житомирі 2016 року. Робочі місця: ~ 2000.

Райз-Полісся

Сільське господарство, рослинництво та тваринництво, є підприємством сільськогосподарського кластеру з 2011 року; "Райз" є частиною групи " UkrLandFarming " з 2012 року. На сьогоднішній день підприємство здійснює торгівлю насінням, обладнанням, агротехнікою, займається логістикою. Рослинництво та тваринництво є напрямками у Житомирській області. 46 000 га сільськогосподарських угідь, 5000 голів великої рогатої худоби, 15 ферм (13 з виробництва молока, 2 - м'ясних виробництва).

Коростенський завод МДФ

Промислове виробництво, переробка деревини, приватна компанія. Основним напрямком "Коростенського заводу МДФ" є ламінат MDF та HDF, ламінована підлога, виготовлення пиломатеріалів. Завод складається з сучасних виробничих ліній, великих складських та транспортних мереж. У виробництві використовуються німецькі технології: Siempelkamp, Wemhoner та Homag, які гарантують високу якість та відповідність європейським стандартам EN622-5. Потужність: 900 м3 на добу, робочі місця: 550 чол. Додаткові можливості - окремий інвестиційний проект: ламінована підлога Rezult (бренд кластера деревообробних підприємств).

Перспективні напрямки та проекти Житомирської області

 • Видобувна промисловість

 • Енергопостачання
 • Сільське господарство
 • Переробка деревини
 • Промислове виробництво
 • Будівництво
 • Рекреація, туризм
 • Індустріальні парки

Житомирьска область - інвестиції

Енергопостачання. Будівництво сонячної електростанції, 10 МВт

Адреса: Ружин, Житомирська обл
Можлива потужність: 10 МВт
Орієнтовний обсяг інвестицій: $ 10 000 000
Орієнтовний термін окупності: 5 років
Прибутковість оціночно: 17%

Переробка деревини. Запуск заводу по виготовленню пелет

Адреса: вул. Сквирська, 219, с. Заріччя, Ружинський район
Будівництво заводу з виробництва пелет. Виробничі приміщення пилорами.
Можлива потужність (щорічно): 4 500 тон
Орієнтовний обсяг інвестицій: $ 300 000
Орієнтовний термін окупності: 3 роки
Прибутковість оціночно: 35%

Рекреація, туризм. Реконструкція готельного комплексу "Україна"

Адреса: м. Житомир, вул. Київська, 3
Приміщення функціонуючого готелю в центрі м.Житомир.
Орієнтовний обсяг інвестицій: $ 612 600
2 етапи: 1 етап - 395 000 доларів США;
2 етап: 217 600 доларів США
Орієнтовний термін окупності: 3,5 роки
Прибутковість оціночно: 29,1%

Сільське господарство. Вирощування лохини

Адреса: вул. Нова Борова, Хорошівський район, Житомирська область
Орієнтовний обсяг інвестицій: $ 1 200 000
Приблизний термін окупності: 2 роки (за 5 років, коли кущі готові, та протягом найближчих 20 років - в залежності від сорту ягід)
Прибутковість оціночно: 66,6%

Індустріальний парк. Розвиток Індустріального парку «Житомир-Схід»

Адреса: 44-Д, Київське шосе,
Земельна ділянка розташована у передмісті Житомира та має чудову пропускну здатність для транспортування: 5 км до автомагістралі Київ - Чоп Е40 поблизу багаторівневої розв’язки  M06 / E40; 1 км до м.Житомир; 130 км. м.Київ; 97 км від Новоград-Волинського; 3 км до Житомирської залізниці; 0,5 км до аеропорту.
Площа земельної ділянки: 24 га
Можлива потужність: 1200 робочих місць
Орієнтовний обсяг інвестицій: 100 000 000 доларів США

Інші проекти:

- Індустріальний парк - «Розвиток індустріального парку «Коростень»,

- Рекреація – «Санаторій «Полісся», реконструкція оздоровчого центру», 

- Будівництво / Логістичний центр – «Будівництво логістичного центру в Глибочиці»,

- Гірничодобувна справа / граніт – «Організація підприємства по виробництву щебеню на базі існуючого кар’єру»,

- Реконструкція аеропорту – «Реконструкція аеропорту "Житомир-Смоківка"»,

- Переробка сільськогосподарської продукції – «Комбінат по переробці льону».

Для завантаження повної версії Інвестиційної брошури Житомирської області, перейдіть, будь ласка, за посиланням: http://zrda.org/articles/investors.html

Расположение

Контакты

Артем Сачук

info@zrda.org + (380) 97 016 71 85

Свяжитесь со мной!