Два індустріальні парки з 1,5 млрд грн інвестицій з’являться у Вінницькій та Івано-Франківській області

Два індустріальні парки з 1,5 млрд грн інвестицій з’являться у Вінницькій та Івано-Франківській області

Завдяки їм з'являться 1200 нових робочих місць у переробній галузі

Як зазначається у прес-релізі Мінекономіки, до реєстру індустріальних парків внесено два нові індустріальні парки — «Дністер», розташований на території Ямпільського міського територіального товариства Могилів-Подільського району Вінницької області, та «Галиція» – на території Калуша Івано-Франківської області.

Концепція індустріального парку «Дністер» на площі 17,2 га передбачає створення 265 робочих місць у переробній промисловості. Планується, що парк спеціалізуватиметься на виробництві паперу та паперових виробів, переробці рослинної продукції та інших сферах діяльності, сумісних із зазначеними.

Індустріальний парк «Галиція», розташований у свою чергу на площі 19,8 га, забезпечуватиме створення до 1000 робочих місць. Основні виробництва цього парку також спеціалізуватимуться у сфері переробної промисловості, але основний напрямок роботи передбачає виготовлення різних будівельних матеріалів.

На території парку буде розпочато виробництво будівельних матеріалів з глини, виробництво цементу, вапна та гіпсових сумішей, а також виготовлення виробів з бетону, гіпсу та цементу.

Крім того, інвестори планують розпочати виробництво машин та обладнання, запровадити переробку промислових та побутових відходів, займатися науково-технічною діяльністю, а також створити підприємства, які працюватимуть з альтернативною енергетикою та зберіганням енергії.

Читайте також