Інвестиційна аналітика InVenture включає наступні розділи: аналітичні дослідження, статті на тему інвестиції, бізнес та підприємництво, експертні інтерв'ю, блоги та думки експертів у галузі інвестицій, цикл матеріалів про там як ведуть бізнес іноземні інвестори в Україні - «Інвестуємо в Україну», бібліотека інвестора , різні рейтинги, а також каталог інвесторів – активні інвестори в Україні

Бізнес аналітика, економічні прогнози, аналіз ринку, звіти та прогнози, аналітика ринку акцій та аналітика валют, аналітика галузей, аналітика ринків, аналітика фондового ринку, аналіз акцій, аналіз облігацій, аналіз секторів економіки, промисловості та послуг.

Маркетингові дослідження ринку, аналітичні огляди галузей та аналітичний огляд галузі, маркетингове дослідження ринку, інвестиційний аналіз, аналіз інвестиційної привабливості, аналіз ризиків. Економічні статті та аналітичні матеріали, економічні звіти.

Економічні огляди, економічна аналітика, економічні сценарії та аналітика економічної ситуації в Україні. Аналітика, дослідження економічних тенденцій та економічні прогнози.