Часті питання - FAQ

Ви інвестуєте у проекти?

Ні, ми виступаємо проміжною ланкою між інвесторами та пошукачами інвестицій у проекти, продавцями бізнесу, комерційної нерухомості.

Ми допомагаємо оперативно донести інформацію про інвестиційні пропозиції до максимально широкої аудиторії інвесторів як з України, так і  зарубіжних країн.

На яких умовах Ви працюєте?

Умови співробітництва залежать від цілей замовника, інвестиційної привабливості пропозиції, суми необхідних інвестицій чи капіталізації бізнесу, термінів очікуваного результату, а також обсягу необхідних робіт.

 • Для малого та середнього бізнесу, об'єктів нерухомості та інвестпроектів (з капіталізацією від $50 000 до - $1-3 млн) ми рекомендуємо скористатися сервісами по комплексному рекламному просуванню для забезпечення широкого охоплення інвесторів.
 • Для масштабних проектів, а також середнього та великого бізнесу (з капіталізацією від $3 млн і вище), коли є необхідність роботи з обмеженою кількістю інвесторів та мінімальною публічністю, ми рекомендуємо розглянути індивідуальний підхід.

Більш детально про умови співпраці можна дізнатись за посиланням.

Я хочу запустити рекламу на вашому порталі. Яка інформація потрібна для розміщення оголошення?

Ми рекомендуємо дотримуватись певної структури подачі інформації для кращого сприйняття інвесторами.

Для кожного типу інвестиційних пропозицій ми розробили рекомендації щодо збору даних та підготовки оголошення, скористайтесь ними:

Яка гарантія того, що Ви залучите інвестора / продасте бізнес?

Ми цінуємо свою репутацію і не роздаємо гарантії, оскільки інвестиційний процес несе в собі безліч непідконтрольних нам факторів: починаючи від ступеня інвестиційної привабливості пропозиції, ціни продажу та умов угоди, аж до ринкової кон'юнктури, а також макроекономічної та військово-політичної ситуації в країні.

Про те, які існують перспективи продажу бізнесу та активів у воєнний час в Україні, читайте у нашій статті "Продаж бізнесу під час війни в Україні: у пошуках виходу"

Порівняно висока ймовірність успіху нашої роботи підтверджується використанням професійних підходів у сфері залучення капіталу та інвестиційних інструментів, успішним досвідом продажу великої кількості бізнесів та активів, проведення інвестиційних угод, професійною командою інвестиційних менеджерів.

Наша ефективність підтверджується результатами діяльності. За період 2010 – 2024:

 • 1200+ наших клієнтів скористалися професійними послугами InVenture та отримали прямий вихід на інвесторів
 • 45+ закритих інвестиційних та M&A угод за участю партнерів InVenture
 • $300 млн загальна сума реалізованих інвестиційних та M&A угод за участю InVenture

За посиланнями ви можете ознайомитись з деякими нашими закритими угодами та відгуками клієнтів.


"Я і сам можу розмістити оголошення на OLX або відправити презентацію інвестору", навіщо Ви мені потрібні?

Маючи значний практичний досвід взаємодії та побудови взаємин з інвесторами, InVenture допоможе подолати безліч проблем на шляху залучення інвестицій та продажу активів.

Отримавши непідготовлену належним чином інвестиційну пропозицію, інвестори її проігнорує. Ми ж дивимося на пропозицію очима інвестора, і можемо вказати на те, що необхідно зробити для належної презентації та правильно сприйняття, щоб досягти позитивного рішення від інвестора.

Щоб уникнути типових помилок, ми рекомендуємо ознайомитись із нашою статтею на цю тему "Чому часто не вдається продати бізнес в Україні?"

Ми чудово розумінням, які інвестиційні проекти та компанії розглядатиме інвестор, а які ні, маючи інформацію про інвестиційну стратегію кожного інвестора.

Робота зі встановлення контактів з бізнес-партнерами та професійними учасниками інвестиційного ринку велася нами протягом майже 15 років. Чи маєте Ви стільки часу на підготовку?!

Крім цього, ми володіємо унікальними професійними інструментами взаємодії з інвесторами, які дозволяють збільшити шанси закриття угод:

 • Інтернет-платформа, що найбільш відвідувана інвесторами в Україні (понад 250 000 переглядів щомісяця)
 • InVenture входить до ТОП-10 фінансових ЗМІ України, яким довіряють інвестора
 • Найбільша база - база інвесторів і бізнесменів України, СНД, ЄС, США, Китаю, ОАЕ (15 000+ контактів)
 • Комплекс високоефективних ІТ-інструментів у сфері взаємовідносин з інвесторами (інвестиційний портал, інвестиційний журнал, інвестиційні спільноти у соціальних медіа та месенджерах, бази даних розсилок по інвесторам)
 • ТОП 1/3 позиції в Google за пошуковими запитами, пов'язаними з інвестиціями, продажем бізнесу, комерційною нерухомістю, стартапами та франчайзингом.
 • Професійний супровід інвестиційних угод досвідченими брокерами та інвестиційними аналітиками.

Якщо Ви все-таки вирішили діяти самостійно, допоможе Вам наша стаття "Як продати бізнес в Україні: покрокове практичне керівництво"