Франчайзинг та франшизи в Україні

Розмістити оголошення

InVenture допоможе франчайзеру продати франшизу, а зацікавленому інвестору, франчайзі вигідно купити франшизу у Києві та Україні.

Найбільш популярні пропозиції франчайзингу з продажу франшиз розміщуються на порталі InVenture, серед них: франшиза ресторану, франшиза кафе, франшиза піцерії, франшиза фастфуду, франшиза кав'ярні, франшиза пекарні, франшиза агентства, франшиза дитячого садка, франшиза дитячого садка франшиза курсів англійської мови, франшиза хімчистки, франшиза магазину, франшиза торгівля, франшиза послуги, франшиза громадське харчування, франшиза одяг, франшиза туристична компанія та франшиза туризм, франшиза освіта та ін.

Власники бізнесу побудованого за моделлю франчайзингу задаються питанням, як же я продам франшизу, хто покупець франшизи, де рекламувати франшизу, як продати франшизу? Дуже просто, звертайтесь до InVenture, і ми допоможемо з вибором оптимального шляху продажу франшизи.

Для інвестора доступний широкий вибір пропозицій із продажу франшиз, з якого можна вибрати та купити франшизу в Україні, серед них: купити готову франшизу, купити франшизи ресторанів, купити франшизи кафе, купити франшизи піцерій, купити франшизи фастфуд, купити франшизи кав'ярні, купити франшизи пекарні , купити франшизи в сфері послуг, купити франшизи дитячі садки, купити франшизи салони краси, купити франшизи агентства нерухомості, купити франшизи курси англійської мови, купити франшизи хімчистки, купити франшизи магазини, купити франшизи торгівля продуктами харчування, купити франшизи послуги, купити франшизи загально купити франшизи одягу, купити франшизи туризм,

Інвестиції у франчайзинг вимагає від інвестора особливих знань та навичок. Звертаєтеся до InVenture, і ми допоможемо вигідно та без ризиків купити франшизу в Україні.

Заповніть, будь ласка, ваші контактні дані, щоб отримати щомісячну розсилку!