Знайти інвестора в Україні: шукаю інвестора / пошук інвесторів

Розмістити оголошення

InVenture допоможе здобувачам інвестицій знайти інвестора, який зможе вкласти гроші, інвестиції в бізнес, профінансувати інвестиційний проект або виділити гроші для стартапу в Україні.

Найбільш популярні пропозиції інвестора, куди інвестор вкладе гроші, розміщуються на порталі InVenture, серед них: інвестор шукає стартапи, інвестор вкладе гроші в бізнес, інвестор видає кредити, інвестори та умови інвестування, інвестори куплять, інвестують у стартап або бізнес та ін.

Підприємці запитують, де знайти інвестора, хто дасть інвестиції для бізнесу, як залучити інвестиції, хто готовий купити бізнес, який потрібен інвестор? Звертайтеся до InVenture, і ми допоможемо швидко знайти інвестора.

Для тих, хто здійснює пошук інвестицій та пошук інвестора доступний широкий вибір пропозицій, куди інвестори готові вкласти гроші, з якого можна вибрати відповідного інвестора для ваших цілей. Інвестори можуть бути такі: стратегічні інвестори, венчурні інвестори, VC, фінансові інвестори, серійні підприємці, бізнес-ангели та приватні інвестори, банки та кредитні спілки, ломбарди, інвестиційні фонди та фонди Private Equity.

Пошук інвестицій та пошук інвестора вимагають від підприємців особливих знань та навичок.

Якщо Вас цікавить пошук інвестицій, пошук грошей, пошук інвестора, пошук фінансування, пошук фінансівЗвертаєтеся в InVenture, і ми допоможемо залучити інвестиції на кращих умовах.

Заповніть, будь ласка, ваші контактні дані, щоб отримати щомісячну розсилку!