Корпорація "Біосфера" купляє великого дистриб

Корпорація "Біосфера" купляє великого дистриб'ютора товарів для дому та гігієни "Сервіс Про"

Корпорація "Біосфера", найбільший в Україні виробник і дистриб'ютор товарів для дому та засобів гігієни, збирається придбати свого конкурента ТОВ "Сервіс Про" (м. Дніпро)

Антимонопольний комітет України вже надав "Біосфері" дозвіл на купівлю понад 50% у капіталі ТОВ "Сервіс Про".

Кінцевим бенефіціарним власником ТОВ "Сервіс Про" зі статутним капіталом 1,9 млн грн виступає Тетяна Короташ. Компанія у 2022 році скоротило виручку на 33,9% - до 2 млрд 14,02 млн грн, а його чистий збиток становив 21,60 млн грн порівняно зі 103,87 млн грн чистого прибутку роком раніше. Активи ТОВ "Сервіс Про" на кінець 2022 року становили 1,18 млрд грн.

У компанії "Сервіс Про" є три основні бізнес-напрямки: товари для дому - найбільший вибір товарів для прибирання в домі та поза його межами, для приготування їжі; товари особистої гігієни - вологі серветки, ватяна гігієнічна продукція, косметичні товари, засоби інтимної гігієни, паперову продукцію та декор; товари для професійного використання.

В асортиментному ряді підприємства налічувалося майже 1000 найменувань товарів, що реалізуються як на території України, так і експортуються в 30 країн світу.

Корпорація "Біосфера" працює в Україні понад 25 років. Її продукція представлена на ринках 30 країн Європи та Азії. У продуктовому портфелі - понад 2 тис. найменувань під 13 торговими марками "Фрекен БОК", Smile, Selpak, Vortex, Novita, PRO service, "ЛайКіт", Bambik тощо.

Потужності корпорації представлені чотирма заводами загальною виробничою площею 35 тис. кв. м у Дніпропетровській, Київській та Хмельницькій областях, відкритим виробництвом у Тернополі, а також логістичними комплексами площею 30 тис. кв. м. Завод "КПД" у Дніпрі - найбільший виробничо-логістичний комплекс корпорації площею 34 тис. кв. м, випускає пакети для сміття та вологі серветки. Спільно з французькою Groupe Lemoine "Біосфера" також володіє заводом в Естонії з виробництва ватної продукції площею 8,5  тис. кв. м. АБР.

Читайте також