Э
Найпопулярніші українські Telegram канали, які будуть корисні для ділових та прогресивних людей

Найпопулярніші українські Telegram канали, які будуть корисні для ділових та прогресивних людей

Телеграм-канали вже стали невідʼємною частиною буденного життя будь-якого українця, тим паче серед ділових людей. Команда InVenture зібрала ТОП-10 каналів вартих вашої уваги

Телеграм-канали вже стали невідʼємною частиною буденного життя будь-якого українця, тим паче серед ділових людей. Телеграм - це одне із основних джерел отримання щоденної новинної, освітньої та практичної інформації для прийняття управлінських рішень.

Редакція InVenture вже не вперше публікує добірки кращих Telegram каналів для інвесторів, бізнесменів та підприємців, аграріїв, та фахівців у галузі нерухомості та через певний час вирішила надати оновлений список популярних та нових каналів, які будуть корисні представникам бізнес сектору України. При складанні цієї добірки команда InVenture орієнтувалися насамперед на актуальність і корисність контенту каналу для підписників.

  1. Forbes Ukraine — авторитетне видання про бізнес в Україні. Тут ви знайдете ексклюзивні матеріали про економіку, фінанси, інтерв'ю з успішними підприємцями, корисні поради для бізнесу від експертів. Це - must-read для всіх, хто цікавиться українським та світовим бізнесом. Підписуйтеся!
  2. A-Play | Вакансії України — кар'єрна платформа, де щодня публікують безліч високооплачуваних пропозицій роботи та стажувань з різних сфер від ТОП-компаній України: Дія, BetterMe, Mate academy, EnglishDom, Perla Helsa та ін. А також тут ви знайдете багато кар'єрних порад та добірки ресурсів, що неодмінно знадобляться у житті. Якщо ви прагнете працювати у компаніях з найкращими умовами та перспективами — однозначно вам варто підписатись на цей канал.
  3. iPlаn.uа — канал про інвестиції з українським характером. На каналі ви знайдете відповіді на питання: як зберегти гривню від знецінення, як досягти фінансових цілей та як побудувати інвестиційний портфель. Підписуйтесь на канал, щоб розуміти нюанси та підводні камені в інвестуванні.
  4. Твої Перспективи — це онлайн-простір для саморозвитку і освіти: круті підбірки безкоштовних курсів, кращі ресурси для роботи та повсякденного життя, анонси офлайн- та онлайн-подій, корисні навчальні матеріали, кар'єрні пропозиції напряму від роботодавців, добірки книг, YouTube-каналів для розвитку хард і софт скілів. Приємним бонусом є професійні інсайти та дієві життєві поради. Канал справді вартий вашої уваги!
  5. SPEKA — медіа для тих, хто горить технологіями. Тут про все: від ІТ, нейромереж і до гаджетів, науки та military tech. SPEKA входить у ТОП-10 українських ресурсів про технології. Також медіа має власну UGC-платформу з блогами учасників ринку. Редакція щодня готує матеріали про те, як жити у світі технологій, штучного інтелекту і кібервійни.
  6. Нотатки інвестора — канал незалежного Фінансового радника. На каналі ви знайдете: Як зберегти кошти? Як мислить інвестор? Куди інвестувати? Як назбирати на свою мрію? Як вийти на пасивний дохід? На ці та багато інших питань дає відповідь фінансовий радник з багаторічним стажем роботи.  Тут безкоштовно розказують про брокерів, ETF, дивіденди, акції та облігації. Не знаєте з чого почати? Почніть з підписки.
  7. The Page — ділове медіа, яке варто читати, якщо хочете розібратися з економікою і міжнародною політикою. Входить у ТОП-5 найпопулярніших бізнес-медіа за даними платформи PRnews. Тут є детальний огляд та бізнес-кейси різних ринків – банки, агро, енергнетика, нерухомість та інші. Учасники ринку мають можливість писати експертні блоги на сайті The Page. Також редакція пише експлейнери з фінансів та підприємництва.
  8. CATFRONTEND — у цьому каналі ви знайдете інформацію про ІТ з нуля, багато курсів, вебінарів та ресурсів для прокачки hard і soft скілів. Додатково тут розміщують опитування, цікаві технічні статті, поради щодо оформлення резюме та проходження співбесіди.
  9. єКвартира — це інформаційний ресурс, який висвітлює актуальні події на ринку нерухомості в Україні та світі. Канал веде експерт з 24-річним досвідом роботи у галузі нерухомості Канал створений експертами в галузі нерухомості з метою надання корисної інформації читачам та буде корисним для всіх, хто цікавиться нерухомістю. Тут ви знайдете актуальну інформацію, яка допоможе вам у прийнятті рішень про купівлю, продаж або оренду нерухомості. Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій на ринку нерухомості.
  10. InVenture — на каналі висвітлюються питання, пов'язані з венчурним капіталом та прямими інвестиціями, які знаходять актуальність у широкого кола інвесторів, бізнесменів та підприємців в Україні. Щодня лише свіжі новини ринку інвестицій, аналітичні матеріали, статті та інтерв'ю, а також актуальні пропозиції щодо продажу бізнесу та інвестиційні проєкти.

Читайте також