ID: 36858

12.03.25

Продаж бізнесу: продати бізнес та купити бізнес в Україні

Продаж ресторанно-мотельного комплексу у м. Кременчук

Пропонується до продажу ресторанно-мотельний комплекс площею 800 м²

Розташування:

2CQP+CR Кременчук, Полтавська область

  • Галузь: Готелі та ресторани
  • Вид діяльності: Ресторани та громадське харчування
  • Ціна: $350 000

Місцерозташування: набережна Лейтенанта Дніпрова, 18, Кременчук, Полтавська область (300 м від води, на фасаді головної дороги, яка з’єднує лівий і правий береги міста через міст)

Земельна ділянка: 20 сот в оренді до 2030р. + 15 сот біля дороги — комунальна власність

Загальна площа об'єкта: 800м²

Технічні характеристики та можливості

  • Комплекс розташований на фасадній ділянці площею 35 соток, що включає двоповерхову будівлю з підвалом.
  • Основний корпус містить просторий ресторанний зал висотою 8 метрів з другим світлом, який вміщує 58 посадочних місць (з можливістю збільшення), та мотель з комфортабельними дво- та тримісними номерами.
  • Для зручності гостей, комплекс оснащений двома просторими літніми терасами, які розташовані на першому та другому поверхах, а також двома бесідками.
  • У комплексі встановлено два потужних твердопаливних котли, які забезпечують автономне опалення, а також бойлер на 200 літрів для гарячої води.
  • Є власна свердловина.
  • Електропостачання забезпечується потужністю 50 кВт, а також встановлено сонячну електростанцію на 20 кВт з акумулятором, який забезпечує до 4 годин автономної енергії. При необхідності, об’єм електроенергії можна збільшити.
  • Комплекс також газифікований, що додає варіативності у виборі способів опалення та приготування їжі.
  • У підвалі облаштовані ферми для вирощування та зберігання раків, а також іншої прісноводної та морської живності, що створює додаткові можливості для ведення бізнесу.
  • Комплекс має генератор потужністю 10 кВт, який підключено та змонтовано для забезпечення енергетичної автономності в разі перебоїв з електропостачанням.
  • На території також є внутрішній двір, гараж на 5 легкових авто та велика парковка перед будівлею, що зручно для відвідувачів.

Відеоогляд кафе "Комбат"

Відеоогляд комплексу 

Ціна: $350 000

Алексей Олейников

info@inventure.ua +380677136571

Зв'яжіться зі мною!

Залучення інвестицій, продаж бізнесу та комерційної нерухомості в Україні