"Інтерпайп" інвестував значні кошти в будівництво "зеленого" електросталеплавильного заводу, що працює на е/е, і високі тарифи суттєво збільшують собівартість продукції.
"Але ми віримо, продовжуємо інвестувати. Цього місяця ми відкриємо нове термовідділення в Нікополі - велика інвестиція в $40 млн. І будемо інвестувати далі - у нас багато планів", - сказав топменеджер.
"Інтерпайп" сьогодні експортує 85% обсягів свого виробництва, а в Україні реалізує лише 15% продукції. Обсяг виробництва компанії наблизився до довоєнного: до Європи постачається приблизно третина обсягів, значні обсяги постачаються до Австралії, а загалом компанія працює в багатьох регіонах - у 80 країнах світу.
Разом із тим, є низка проблем, серед яких - збільшення собівартості продукції, високі тарифи на електроенергію, що дуже важливо для компанії. Серед інших викликів - близькість до лінії фронту Нікополя, де розташовані основні активи компанії. І місто регулярно обстрілюється, що не дає змоги нормально працювати - постійно тривоги, постійно зупинення виробництва та багато іншого. Серед інших проблем мобілізація, брак фахівців, можливе збільшення податків, логістику. Продукцію частково відправляють у Європу фурами, але значні поставки йдуть морем - у США, на Близький Схід, у Канаду та інші країни.
"Інтерпайп" - українська промислова компанія, виробник безшовних труб і залізничних коліс. Її продукцію поставляють у понад 80 країн світу через мережу торговельних офісів, розміщених на ключових ринках Близького Сходу, Північної Америки та Європи. В "Інтерпайпі" працює близько 9 тис. співробітників. У 2023 році компанія перерахувала до бюджетів усіх рівнів 4,4 млрд грн.
У структурі компанії - п'ять промислових активів: "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (НТЗ)", "Інтерпайп Новомосковський трубний завод (НМТЗ)", "Інтерпайп Ніко-Тьюб", "Дніпропетровський Втормет" і електросталеплавильний комплекс "Дніпросталь" під брендом "Інтерпайп Сталь".
Кінцевим власником Interpipe Limited є український бізнесмен Віктор Пінчук і члени його родини.