42 українські підприємці зможуть безкоштовно навчатись в Stanford Graduate School of Business

42 українські підприємці зможуть безкоштовно навчатись в Stanford Graduate School of Business

Українські підприємці зможуть безкоштовно навчатись в Stanford Graduate School of Business: СfE accelerator анонсує програму для власників малого та середнього бізнесу

СfE accelerator Українського католицького університету спільно з Stanford Graduate School of Business запускають безкоштовну освітню програму для 42 українських підприємців малого та середнього бізнесу - Stanford Ignite Ukraine. Навчання розпочнеться у лютому 2024 року і триватиме 4 тижні онлайн та 3 тижні офлайн в Stanford Graduate School of Business. Організатори покривають вартість навчання, проживання поблизу кампусу та основні логістичні витрати. 

“Перебування в середовищі Кремнієвої долини - унікальна нагода для українських підприємців побачити більш широкий ринок, його правила гри, збільшити амбіції, переосмислити й розвинути свої бізнеси та стати частиною спільноти Stanford GSB”, - Іван Петренко, СEO CfE accelerator.

Програма створена для власників малого та середнього бізнесу, які мають мінімум три роки досвіду ведення підприємницької діяльності та намір масштабування, розвитку інновацій, запуску нових продуктів/послуг, залучення інвестицій, виходу на нові ринки чи інші ідеї зростання. Метою Stanford Ignite Ukraine є імплементація отриманого досвіду та втілення амбітних ідей в межах існуючих підприємств в Україні.  

Ідейною натхненницею програми є Наталія Анон, членкиня правління Фундації УКУ, друг і партнер УКУ, яка, закінчивши MBA у Stanford GSB, мріяла поділитись подібним досвідом із українськими підприємцями. 

Stanford Ignite Ukraine надасть фундаментальні інструменти: починаючи від побудови бізнес-моделей, маркетингу до фінансів та дизайн-мислення. Окрім цього, учасники матимуть змогу практично застосувати отримані знання, працюючи в командних проектах, яких згодом презентують перед інвесторами, експертами та іншими підприємцями Кремнієвої долини.

“Стійкість, винахідливість та наполегливість українського народу надихає весь світ, особливо, як бізнес впроваджує інновації в умовах війни. Stanford Ignite Ukraine - це саме та програма, яка допоможе українським лідерам та їх бізнесам процвітати, мінімізуючи можливі ризики”, -  професор Yossi Feinberg, керівник програми Stanford Ignite.

Stanford Ignite Ukraine реалізується за підтримки Міністерства економіки України та Українського католицького університету.

“Щоб український малий та середній бізнес ще активніше розвивався, важливо, аби підприємці могли запозичувати міжнародний досвід, поглиблювати свої знання, виходити на новий рівень, і як результат — створювати нові робочі місця та відновлювати економіку України. Адже 81,7 % всіх зайнятих в бізнесі, працюють саме на малих та середніх підприємствах. Радію, що крім державних програм підтримки, з’являються також такі важливі ініціативи. Завдяки цьому ми маємо потенціал стати країною втілення найамбітніших бізнес-мрій”, - каже  Юлія Свириденко, Перший віцепрем'єр-міністр — Міністр економіки України. 

Опис програми, критерії відбору, реєстраційну форму та інші деталі ви можете знайти на сайті CfE accelerator.

Дедлайн прийому заявок - 30/12/23 23:59

Читайте також