Фармак купив польську фармкомпанію Symphar з річним доходом у понад €22 млн

Фармак купив польську фармкомпанію Symphar з річним доходом у понад €22 млн

Придбання Symphar є частиною реалізації стратегії міжнародної експансії української компанії

Згідно з прес-релізом "Фармак", її міжнародний офіс "Фармак" закрив угоду щодо придбання польської Symphar, ставши 100% власником фармкомпанії. Завдяки угоді "Фармак" збільшує частку ринку та зміцнює позицію у сегментах діабетології, нервової системи та жіночого здоров'я в ЄС, зазначила компанія.

У прес-релізі наголошується, що придбаний бізнес повністю відповідає вимогам законодавства та високим етичним та корпоративним стандартам "Фармак". Закриття відбулося після виконання умов угоди та відповідних регуляторних процедур

Своє представництво у Польщі "Фармак" відкрив у 2016 році під час купівлі локальної компанії «Норд Фарм». З того часу "Фармак" доповнює існуючий портфель у Польщі власними лікарськими засобами.

Symphar – польська фармацевтична рекламна компанія з офісом у Варшаві. Її команда з 90 професіоналів працює з більш ніж 50 продуктами в галузі діабетології, гінекології, психіатрії та неврології. У 2023 році Symphar досягла доходу більш ніж €22 млн в результаті тривалого періоду стабільного і прибуткового зростання.

"Фармак", який займає близько 6% українського ринку та експортує продукцію більш ніж у 50 країн світу, займається дослідженням та розробкою, виробництвом, глобальним продажем та маркетингом генеричних лікарських засобів.

Читайте також