Колишній СЕО Unit.City очолив Ukrainian Phoenix Fund обсягом €50 млн

Колишній СЕО Unit.City очолив Ukrainian Phoenix Fund обсягом €50 млн

Домінік Піоте керуватиме франко-українським фондом, який інвестуватиме в українські технологічні стартапи на ранніх стадіях

Як стало відомо виданню AIN.UA, фонд Ukrainian Phoenix Fund створено за підтримки французького уряду та асоціації технологічних компаній La French Tech Kyiv. Головою фонду є Домінік Піоте, який до літа 2022 року займав посаду СЕО Unit.City.

Ukrainian Phoenix Fund є частиною ініціативи Президента Франції Емануеля Макрона щодо допомоги у повоєнному відновленні України. Фонд був анонсований у рамках Двосторонньої конференції зі стійкості та відновлення України, яка відбулася у грудні у Парижі за участю Прем'єр-міністра Дениса Шмигаля.

Наразі фонд перебуває у процесі збору €50 млн, які будуть спрямовані на підтримку українських проектів на стадіях pre-seed та seed. Він також буде робитиме follow-on інвестиції.

Повідомляється, що розмір інвестицій Ukrainian Phoenix Fund становитиме €100 тис. у стартапи на етапі pre-seed, €400 тис. – seed і більше під час follow-on раундів.

Домінік Піоте не розкриває LP, але, за його словами, це великі європейські та глобальні фінансові інституції.

Читайте також