Німецький держбанк KfW виділить Україні ще €50 млн на рефінансування програми 5-7-9

Німецький держбанк KfW виділить Україні ще €50 млн на рефінансування програми 5-7-9

Мінфін України підписав із банком відповідну грантову угоду

Як повідомила прес-служба відомства, міністр фінансів Сергій Марченко підписав грантову угоду з німецьким державним банком розвитку (KfW) на €50 млн на компенсацію витрат процентної ставки для малого та середнього бізнесу за державною програмою "Доступні кредити 5-7-9%".

Міністр зазначив, що кошти будуть спрямовані на рефінансування видатків за програмою "Доступні кредити 5-7-9%", що дозволить і надалі забезпечувати доступ малому та середньому бізнесу до пільгового кредитування".

За словами Марченка, виділені €50 млн стануть вагомим внеском у вдосконалення чинних програм фінансової підтримки бізнесу.

Сергій Марченко додав, що Фонд розвитку підприємництва (ФРП) є ключовим інститутом доступного фінансування для українського бізнесу, спрямованого на поновлення та розвиток підприємництва в умовах воєнного стану.

Керівниця штабу по Україні Федерального міністерства економічного розвитку та співробітництва (BMZ) Ульріке Хопп-Нішанка, у свою чергу, заявила, що уряд ФРН продовжує підтримувати українську сторону та сприяє подальшим грантам.

Читайте також