Рейтинг Forbes 2024: хто найбагатша людина у світі

Рейтинг Forbes 2024: хто найбагатша людина у світі

Список Forbes 2024 – найбагатші люди світу у 2024 році. Рейтинг Форбс 2024 – рейтинг найбагатших людей світу. Хто найбагатші люди у світі у 2024 році за версією Forbes? Хто найбагатша людина у ...

Згідно з рейтингом Форбс 2024, сукупний стан 10 найбагатших людей світу на початок року оцінювався у $1,44 трлн. Останні місяці 2023 року посприяли значному прирісту капіталу найбагатших людей світу, зокрема завдяки зростанню вартості акцій Tesla і Alphabet.

Багато мільярдерів з рейтингу Форбс тримають більшу частину свого капіталу через володіння акціями зарубіжних компаній, які вони започаткували або є співзасновниками. У міру того, як ціна акцій змінюється на фондових ринках, їхній стан відповідно змінюється.

За останні місяці істотно зріс капітал Ілона Маска, зростання цін на акції Tesla у листопаді 2023 року склало 17% і ще 5% у грудні 2023 року. Генеральний директор виробника електромобілів Tesla Ілон Маск також володіє частками у приватній ракетній компанії SpaceX та соціальній мережі X, раніше відомій як Twitter.

Вийшов новий рейтинг Forbes 2025: найбагатші люди світу

За даними Forbes, більшу частину першої половини 2023 року французький магнат і виробник предметів розкоші Бернар Арно був найбагатшою людиною у світі, але ситуація змінилася вже 8 червня 2023 року, коли Ілон Маск обігнав Бернара Арно і знову став номером 1 серед найбагатших людей у світі.

На початок 2024 року Бернар Арно, як і раніше, посідає друге місце у списку найбагатших людей зі статками, що оцінюються в $191 млрд. Бернар Арно, генеральний директор і голова LVMH, перетворив компанію на гіганта з більш ніж 70 брендами, від Louis Vuitton і Christian Dior до Tiffany & Co. та Sephora.

Магнат у сфері програмного забезпечення Ларрі Еллісон із Oracle посів друге місце у першій десятці на тлі 10% зростання акцій Oracle в останні місяці 2023 року. Ларрі Еллісон займає четверте місце серед найбагатших людей зі статками $146 млрд, що приблизно на $22 млрд менше, ніж у Джефа Безоса, засновника Amazon, який займав третє місце рейтингу Forbes 2024.

Стрибок акцій Microsoft наприкінці 2023 року також допоміг збільшити стан співзасновника Microsoft Білла Гейтса (6-е місце) та його колишнього генерального директора Стіва Баллмера (8-е місце). Тут слід зазначити, що Білл Гейтс диверсифікував більшу частину своїх акцій Microsoft і передав десятки мільярдів акцій Microsoft Фонду Білла та Мелінди Гейтс.

Рейтинг Forbes ТОП-10 найбагатших людей у світі станом на початок 2024 року

1. Ілон Маск

  • Чистий капітал: $250.4 млрд.
  • Джерело: Tesla, SpaceX, X (Twitter)
  • Вік: 52 роки
  • Місце проживання: Остін, Техас
  • Громадянство: США

Ілон Маск є генеральним директором компанії з виробництва електромобілів Tesla, ракетної компанії SpaceX та соціальної мережі X, раніше відомої як Twitter. Йому належить 23% акцій Tesla, проте він заклав частину своїх акцій та отримав кредитні кошти. На автомобільну компанію припадає близько двох третин його фінансового стану. У жовтні 2022 року він купив X, відому тоді Twitter, за 44 мільярди доларів і, за оцінками, володіє 74% компанії, що займається соціальними мережами, яка зараз коштує менше половини того, що він за неї заплатив.

Ілон Маск родом з Південної Африки, він переїхав до Канади до свого 18-річчя, працював на різних роботах, вступив до Королівського університету в Онтаріо, а потім перевівся до Пенсільванського університету, де отримав ступінь бакалавра економіки.

У 2000 році він об'єднав інтернет-банк X.com, співзасновником якого він був з аналогічною організацією, заснованою Пітером Тілем, і утворив PayPal, який eBay купив у 2002 році за 1,4 мільярда доларів. Він заснував SpaceX у 2002 році в Ель-Сегундо, недалеко від Лос-Анджелеса. У 2004 році він приєднався до Tesla як інвестор і голова правління, через рік після її заснування; пізніше йому було надано титул співзасновника. Маск, який став генеральним директором Tesla у 2008 році, вивів компанію на біржу у 2010 році. Її ринкова капіталізація різко зросла у 2020 та 2021 роках. У вересні 2021 року Маск став найбагатшою людиною у світі. У 2021 році його статки досягли колосальних $320 млрд. Ілон Маск також був найбагатшою людиною у світі протягом більшої частини 2022 року — до грудня 2022 року, коли падіння курсу акцій Tesla призвело до зниження вартості його фінансового стану.

За оцінками Forbes, на початок 2024 року статки Ілона Маска оцінювалися в $250,4 млрд, він на $50 млрд випереджає свого конкурента Бернара Арно.

2. Бернар Арно

  • Чистий капітал: $203,2 млрд.
  • Джерело: LVMH/предмети розкоші
  • Вік: 74
  • Місце проживання: Париж
  • Громадянство: Франція

Бернар Арно - генеральний директор і голова LVMH, найбільшої у світі компанії з виробництва предметів розкоші, що налічує близько 70 модних та косметичних брендів. Серед найбільш відомих: Louis Vuitton, Christian Dior, Moet & Chandon та Sephora. У січні 2021 року LVMH придбала ювелірну компанію Tiffany&Co. за 15,8 мільярдів доларів.

Батько Арно заробив мільйони на будівельному бізнесі; щоб розпочати свою кар'єру, Арно витратив 15 мільйонів доларів із цих коштів на придбання Christian Dior.

Усі п'ятеро дітей Арно працюють у різних частинах імперії LVMH. У січні 2023 року Арно доручив своїй дочці Дельфіні керувати Dior, другим за величиною брендом у групі.

Бернар Арно був найбагатшою людиною у світі більшу частину першої половини 2023 року; 8 червня 2023 року він опустився на друге місце. За оцінками Forbes, на початок 2024 року статки Бернара Арно оцінювалися в $203,2 млрд.

3. Джефф Безос

  • Чистий капітал: $174,4 млрд.
  • Джерело: Amazon
  • Вік: 59
  • Місце проживання: Медіна, Вашингтон
  • Громадянство: США

Джефф Безос пішов з посади генерального директора гіганта електронної комерції Amazon у липні 2021 року, але залишається головою правління компанії; того ж місяця він вирушив у космос на ракеті, побудованій приватною ракетною компанією Blue Origin, яку він заснував та профінансував мільярдами доларів. За оцінками Forbes, на початок 2024 року статки Джеффа Безоса оцінювалися в $174,4 млрд.

Джефф Безос заснував інтернет-магазин Amazon.com у своєму гаражі в Сіетлі в 1994 році, після того, як залишив роботу в Нью-Йорку в хедж-фонді D.E. Шоу. Amazon починався як онлайн-продавець книг у той час, коли мало хто купував товари в Інтернеті. Компанія стала домінувати у сфері хмарних сховищ та перейшла на виробництво фільмів та серіалів задля підтримки Amazon Prime Video.

У рейтингу Форбс Джефф Безос обігнав Білла Гейтса і став найбагатшою людиною у світі у липні 2017 року. Він і Білл Гейтс час від часу "торгували" першими та другими  місцями у рейтингу найбагатших людей світу. Безос був найбагатшою людиною у світі у списку мільярдерів світу за версією Forbes з 2018 по 2021 рік; він опустився на друге місце у списку мільярдерів 2022 року. Він опустився на четверте місце у списку найбагатших людей, але повернувся на третє місце 25 січня 2023 року, коли статки індійського мільярдера Гаутама Адані (який раніше займав третє місце в списку найбагатших людей) впав.

У 2019 році Безос та його дружина Маккензі розлучилися; у рамках мирової угоди вона отримала 4% акцій Amazon, а він залишив собі 12%. З того часу він продав і віддав більшу частину своєї частки і володіє зараз трохи менше 10% компанії. За підрахунками Forbes, відколи Amazon стала публічною в 1997 році, він продав своїх акцій на суму понад $27 млрд. За виручені кошти він інвестував у безліч компаній, включаючи Airbnb та фірму-розробника програмного забезпечення Workday.

4. Ларрі Еллісон

  • Чистий капітал: $133,8 млрд
  • Джерело: Oracle
  • Вік: 79
  • Місце проживання: Вудсайд, Каліфорнія
  • Громадянство: США

Ларрі Еллісон став співзасновником компанії-розробника програмного забезпечення Oracle у 1977 році та керував нею як генеральний директор до 2014 року. Нині він є головою правління та технічним директором компанії. За минулі роки Oracle здійснила низку великих придбань, зокрема купивши Sun Microsystems у 2010 році.

У 2012 році Ларрі Еллісон купив гавайський острів Ланаї за 300 мільйонів доларів. Він переїхав з Каліфорнії до Ланаї у 2020 році, але зберіг свої будинки у Каліфорнії та Неваді. Ларрі Еллісон інвестував у Tesla і входив до ради директорів автомобільної компанії з 2018 по серпень 2022 року.

У червні 2023 року Ларрі Еллісон випередив Джеффа Безоса і став третьою найбагатшою людиною у світі після зростання ціни акцій Oracle. Потім акції впали, і Еллісон повернувся на четверте місце серед найбагатших людей планети. На початок 2024 року його статки досягли $133,8 млрд.

5. Уоррен Баффет

  • Чистий капітал: $119,3 млрд.
  • Джерело: Беркшир Хетеуей
  • Вік: 93
  • Місце проживання: Омаха, Небраска
  • Громадянство: США

Відомий як «Оракул з Омахи», Уоррен Баффет є одним із найуспішніших інвесторів усіх часів. Він управляє інвестиційним конгломератом Berkshire Hathaway, якому належать десятки компаній, у тому числі страхова компанія Geico, виробник акумуляторів Duracell та мережа ресторанів Dairy Queen. Будучи сином конгресмена США, він уперше купив акції в 11 років і вперше подав податкову декларацію у 13 років.

У 2010 році Уоррен Баффет разом з Біллом Гейтсом та Меліндою Френч Гейтс заснували «Клятву дарування», запропонувавши мільярдерам взяти на себе зобов'язання віддати принаймні половину свого статку благодійним групам. Уоррен Баффет заявив, що пожертвує 99% свого статку. На даний момент він пожертвував щонайменше $51,5 млрд у вигляді акцій Berkshire Hathaway Фонду Білла Гейтса та фондам своїх дітей. Це робить його найщедрішим мільярдером на планеті. Ще в середині червня 2023 року Уорррен Баффет віддав свої акції Berkshire Hathaway на суму $4,6 млрд. За оцінками Forbes, на початок 2024 року статки Уоррена Баффет оцінювалися в $119,3 млрд.

6. Білл Гейтс

  • Чистий капітал: $118,8 млрд.
  • Джерело: Microsoft, інвестиції
  • Вік: 68
  • Місце проживання: Медіна, Вашингтон
  • Громадянство: США

Будучи підлітком, Білл Гейтс захопився комп'ютерним програмуванням. У 1975 році він покинув Гарвард і разом зі своїм шкільним другом Полом Алленом заснував фірму з розробки програмного забезпечення Microsoft, створивши одну з перших програм, доступних для індустрії персональних комп'ютерів, що зароджувалася. Він був генеральним директором компанії протягом 25 років і залишався її головою до 2014 року. Зрештою він залишив раду директорів у 2020 році, але на початку 2023 року розповів Forbes, що, як і раніше, витрачає близько 10% свого часу на консультації з командами Microsoft. Сьогодні він інвестує в десятки компаній, включаючи фірму з вивезення сміття Republic Services та виробника сільськогосподарського обладнання Deere & Co., і є одним із найбільших власників сільськогосподарських угідь у США.

Forbes вперше включив Білла Гейтса до списку мільярдерів у 1987 році; він був найбагатшою людиною у світі з 1995 по 2017 рік (крім 2008 року та період з 2010 по 2013 рік). Багато в чому завдяки $59 млрд, які він пожертвував Фонду Гейтса, включаючи подарунок у $20 млрд у липні 2022 року, у 2018 році його випередив Джефф Безос як найбагатша людина у світі. Він та Мелінда Френч Гейтс розлучилися у 2021 році; вона отримала щонайменше $6 млрд у вигляді акцій у рамках шлюборозлучного процесу.

Статки Білла Гейтса виросли в останні місяці 2023 року, чому сприяло зростання цін на акції Microsoft, і склали $118,8 млрд.

7. Марк Цукерберг

  • Чистий капітал: $115,9 млрд.
  • Джерело: Facebook/Meta
  • Вік: 39
  • Місце проживання: Пало-Альто, Каліфорнія
  • Громадянство: США

Марк Цукерберг став співзасновником Facebook (тепер так званої Meta Platforms), коли він був студентом Гарвардського університету в 2004 році. Ця соціальна мережа перетворилася на найбільшу у світі соціальну мережу із 3,88 мільярдами користувачів на місяць. Компанія також володіє Instagram та WhatsApp, які вона придбала та значно розширилася. Марк Цукерберг, генеральний директор Meta, вивів компанію на біржу у 2012 році і досі має близько 13% її акцій. Він та його дружина Прісцілла Чан пообіцяли направити 99% своїх акцій компанії на «заходи, що сприяють розвитку людського потенціалу». Однією з амбітних цілей, які вони фінансують, є розробка інструментів, які допоможуть іншим лікувати, контролювати або запобігати всім хворобам до кінця цього століття.

Раніше влітку 2023 року Марк Цукерберг повернувся до десятки найбагатших людей світу вперше з січня 2022 року внаслідок зростання цін на акції Meta. За оцінками Forbes, на початок 2024 року його статки зросли до рівня $115,9 млрд.

8. Стів Балмер

  • Чистий капітал: $112,8 млрд.
  • Джерело: Microsoft, інвестиції
  • Вік: 67
  • Місце проживання: Хантс-Пойнт, Вашингтон
  • Громадянство: США

Стів Баллмер, однокурсник Білла Гейтса у Гарвардському університеті, приєднався до Microsoft як співробітник у 1980 році після того, як покинув програму MBA в Стенфордському університеті. Він керував Microsoft як генеральний директор з 2000 по 2014 рік.

Коли Стів Балмер пішов з Microsoft, він купив команду Лос-Анджелес Кліпперс за $2 млрд — рекордну суму для команди НБА на той момент. Зараз Forbes оцінює команду у $4,65 млрд.

Статки Стіва Баллмера також зросли наприкінці 2023 року на тлі зростання цін на акції Microsoft і склали $112,8 млрд.

9. Ларрі Пейдж

  • Чистий капітал: $116,2 млрд.
  • Джерело: Google
  • Вік: 50
  • Місце проживання: Пало-Альто, Каліфорнія
  • Громадянство: США

Ларрі Пейдж разом з аспірантом зі Стенфордського університету Сергієм Бріном заснував пошукову систему Google у 1998 році і обіймав посаду генерального директора до 2001 року та з 2011 по 2015 рік. Наразі він є членом ради директорів материнської компанії Google Alphabet і продовжує залишатися власником контрольного пакету акцій.

Ларрі Пейдж був одним із засновників компанії з видобутку астероїдів Planetary Resources, яка була придбана блокчейн-компанією ConsenSys у 2018 році.

Він увійшов до десятки найбагатших людей світу після помітного 15-відсоткового стрибка ціни на акції Alphabet у травні 2023 року. За оцінками Forbes, на початок 2024 року статки Ларрі Пейджа оцінювалися в $116,2 млрд.

10. Сергій Брін

  • Чистий капітал: $107,3 млрд.
  • Джерело: Google
  • Вік: 50
  • Місце проживання: Лос-Альтос, Каліфорнія
  • Громадянство: США

Сергій Брін залишив посаду президента Alphabet, материнської компанії Google, у грудні 2019 року, але залишається власником контрольного пакету акцій та членом ради директорів. Він заснував Google разом з Ларрі Пейджем у 1998 році після того, як вони зустрілися в Стенфордському університеті під час навчання на вчені ступені в галузі комп'ютерних наук.

Сергій Брін, який приїхав до США з Росії зі своєю сім'єю, коли йому було 6 років, рятуючись від антисемітизму, є найбагатшим іммігрантом в Америці. Він є членом ради директорів материнської компанії Google Alphabet та продовжує залишатися власником контрольного пакету акцій. Його стан збільшився останніми місяцями 2023 року на тлі стрибка цін на акції Alphabet.

Сергій Брін, який понад десять років тому заявив, що у нього найвищий ризик розвитку хвороби Паркінсона, ніж у населення загалом, пожертвував понад $1,1 млрд на розвиток досліджень нейродегенеративних захворювань, приділяючи особливу увагу розвитку фундаментальної науки.

Хто найбагатша людина у світі у 2024 році?

Станом на початок 2024 року найбагатшою людиною у світі є Ілон Маск, генеральний директор компанії з виробництва електромобілів Tesla; його статки оцінюються в $250,4 млрд.

Хто найбагатша жінка у світі у 2024 році?

Найбагатша жінка у світі – Франсуаза Бетанкур Мейєрс із Франції. Станом на початок 2024 року її статки оцінюються в $94,3 млрд, і вона є 14-ою найбагатшою людиною у світі. Її капітал  - це володіння косметичним гігантом L'Oreal, який вона успадкувала від покійної матері. Її дідусь був засновником компанії L'Oreal.

Рейтинг ТОП 100 Forbes 2024 / Список Форбс 2024. Найбагатші люди у світі 2024 року.

 №

Ім'я

Статки

Вік

Компанії

Країна

1

Ілон Маск

$250.4  млрд

52

Tesla, SpaceX

США

2

Бернар Арно та сім'я

$203.2  млрд

74

LVMH

Франція

3

Джефф Безос

$174.4  млрд

59

Amazon

США

4

Ларрі Еллісон

$133.8  млрд

79

Oracle

США

5

Марк Цукерберг

$123.6  млрд

39

Facebook

США

6

Уоррен Баффет

$118.8  млрд

93

Berkshire Hathaway

США

7

Білл Гейтс

$118.3  млрд

68

Microsoft

США

8

Ларрі Пейдж

$116.2  млрд

50

Google

США

9

Сергій Брін

$111.5  млрд

50

Google

США

10

Стів Балмер

$110.9  млрд

67

Microsoft

США

11

Карлос Слім Хелу та сім'я

$102.9  млрд

83

Telecom

Мексика

12

Амансіо Ортега

$99.4  млрд

87

Zara

Іспанія

13

Мукеш Амбані

$99.1  млрд

66

Diversified

Індія

14

Франсуаза Бетанкур Меєрс із сім'єю

$98.1  млрд

70

L'Oréal

Франція

15

Майкл Блумберг

$96.3  млрд

81

Bloomberg LP

США

16

Гаутам Адані

$70.0  млрд

61

Infrastructure, commodities

Індія

17

Майкл Делл

$67.9  млрд

58

Dell Technologies

США

18

Чжун Шаньшань

$65.3  млрд

69

Beverages, pharmaceuticals

Китай

19

Джим Уолтон та сім'я

$65.0  млрд

75

Walmart

США

20

Роб Волтон та сім'я

$64.3  млрд

79

Walmart

США

21

Еліс Волтон

$60.0  млрд

74

Walmart

США

22

Девід Томсон та сім'я

$59.7  млрд

66

Media

Канада

23

Джулія Кох та сім'я

$59.2  млрд

61

Koch Industries

США

24

Праджого Пангесту

$54.8  млрд

79

Petrochemicals, energy

Індонезія

25

Чарльз Кох та сім'я

$53.9  млрд

88

Koch Industries

США

26

Колін Хуанг

$51.6  млрд

43

E-commerce

Китай

27

Дітер Шварц

$48.8  млрд

84

Retail

Німеччина

28

Філ Найт та сім'я

$46.8  млрд

85

Nike

США

29

Чжан Імін

$43.4  млрд

39

TikTok

Китай

30

Дженсен Хуанг

$42.9  млрд

60

Semiconductors

США

31

Маккензі Скотт

$40.8  млрд

53

Amazon

США

32

Джованні Ферреро

$40.0  млрд

59

Nutella, chocolates

Італія

33

Марк Матешиць

$39.5  млрд

31

Red Bull

Австрія

34

Жаклін Марс

$38.2  млрд

84

Candy, pet food

США

35

Джон Марс

$38.2  млрд

88

Candy, pet food

США

36

Кен Гріффін

$37.7  млрд

55

Hedge funds

США

37

Стівен Шварцман

$37.7  млрд

76

Investments

США

38

Тадаші Янаї та сім'я

$37.6  млрд

74

Fashion retail

Японія

39

Ален Вертхаймер

$36.3  млрд

75

Chanel

Франція

40

Джерард Вертхаймер

$36.3  млрд

72

Chanel

Франція

41

Лі Ка-шин

$35.6  млрд

95

Diversified

Гонконг

42

Ма Хуатен

$34.2  млрд

52

Online games

Китай

43

Клаус-Майкл Кюне

$34.1  млрд

86

Shipping

Німеччина

44

Вільям Дін

$32.4  млрд

52

Online games

Китай

45

Шів Надар

$32.4  млрд

78

software services

Індія

46

Міріам Адельсон та сім'я

$32.2  млрд

78

Casinos

США

47

Франсуа Піно та сім'я

$31.8  млрд

87

Luxury goods

Франція

48

Льон Блаватник

$31.5  млрд

66

Music, chemicals

США

49

Джим Саймонс

$30.7  млрд

85

Hedge funds

США

50

Райнхольд Вюрт та сім'я

$30.7  млрд

88

Fasteners

Німеччина

51

Рафаела Апонте-Діамант

$29.7  млрд

78

Shipping

Швейцарія

52

Джанлуїджі Апонте

$29.7  млрд

83

Shipping

Швейцарія

53

Джефф Ясс

$28.9  млрд

65

Trading, investments

США

54

Деніел Гілберт

$28.5  млрд

61

Quicken Loans

США

55

Херман Ларреа Мота Веласко та сім'я

$28.3  млрд

70

Mining

Мексика

56

Ебігейл Джонсон

$28.3  млрд

62

Fidelity

США

57

Савітрі Джиндал та сім'я

$27.8  млрд

73

Steel

Індія

58

Лі Шау Кі

$27.7  млрд

95

Real estate

Гонконг

59

Джина Райнхарт

$27.6  млрд

69

Mining

Австралія

60

Низький підтягнутий Квонг

$27.4  млрд

75

Coal

Індонезія

61

Томас Петерффі

$26.2  млрд

79

Discount brokerage

США

62

Р. Буді Хартоно

$25.5  млрд

82

Banking, tobacco

Індонезія

63

Стефан Квандт

$25.5  млрд

57

BMW

Німеччина

64

Гарольд Хемм та сім'я

$25.2  млрд

78

Oil & gas

США

65

Ірис Фонтбона та сім'я

$25.2  млрд

80

Mining

Чилі

66

Еммануель Беньє

$25.1  млрд

53

Cheese

Франція

67

Андрій Мельниченко із сім'єю

$25.0  млрд

51

Fertilizers, coal

Росія

68

Ендрю Форрест

$24.9  млрд

62

Mining

Австралія

69

Володимир Лісін

$24.8  млрд

67

Steel, transport

Росія

70

Джек Ма

$24.5  млрд

59

E-commerce

Китай

71

Сюзанна Клаттен

$24.5  млрд

61

BMW, pharmaceuticals

Німеччина

72

Майкл Хартоно

$24.4  млрд

84

Banking, tobacco

Індонезія

73

Леонід Міхельсон із сім'єю

$24.1  млрд

68

Gas, chemicals

Росія

74

Вагіт Алекперов

$23.7  млрд

73

Oil

Росія

75

Джон Менард-молодший

$23.3  млрд

83

Home improvement stores

США

76

Лукас Волтон

$23.1  млрд

37

Walmart

США

77

Джеймс Реткліфф

$23.1  млрд

70

Chemicals

Великобританія

78

Масаєші Сон

$23.0  млрд

66

telecom, investments

Японія

79

Сайрус Пунавалла

$22.7  млрд

82

Vaccines

Індія

80

Робін Цзен

$22.6  млрд

54

Batteries

Гонконг

81

Володимир Потанін

$22.3  млрд

62

Metals

Росія

82

Рік Коен та сім'я

$22.1  млрд

71

Warehouse automation

США

83

Томас Фріст-молодший та сім'я

$21.9  млрд

85

Hospitals

США

84

Хе Сянцзянь та сім'я

$21.5  млрд

81

Home appliances

Китай

85

Олексій Мордашов із сім'єю

$21.2  млрд

58

Steel, investments

Росія

86

Дайан Хендрікс

$21.1  млрд

76

Building supplies

США

87

Еяль Офер

$20.9  млрд

73

Real estate, shipping

Ізраїль

88

Геннадій Тимченко

$20.8  млрд

71

Oil, gas

Росія

89

Девід Теппер

$20.6  млрд

66

Hedge funds

США

90

Такеміцу Такідзакі

$20.5  млрд

78

Sensors

Японія

91

Діліп Шангві

$20.3  млрд

68

Pharmaceuticals

Індія

92

Ерік Шмідт

$20.3  млрд

68

Google

США

93

Стів Коен

$19.8  млрд

67

Hedge funds

США

94

Стефан Персон

$19.7  млрд

76

H&M

Швеція

95

Едуардо Саверін

$19.5  млрд

41

Facebook

Бразилія

96

Винод Адані

$19.0  млрд

74

Infrastructure, commodities

Кіпр

97

Кумар Бірла

$18.9  млрд

56

Commodities

Індія

98

Вікі Сафра та сім'я

$18.7  млрд

70

Banking

Бразилія

99

Тео Альбрехт-молодший та сім'я

$18.2  млрд

72

Aldi, Trader Joe's

Німеччина

100

Дональд Брен

$18.0  млрд

91

Real estate

США

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі останніх новин та подій у світі інвестицій!

ТОП 100 найбагатших людей світу у 2024 році. Рейтинг найбагатших людей світу 2024. Найбагатші люди світу – ТОП 100, список форбс 2024 та рейтинг форбс 2024.

Рейтинг Forbes 2024 - найбагатші люди світу та найбагатші люди світу. Список мільярдерів, мільярдери 2024 року, список найбагатших людей світу. Дізнатися хто найбагатша людина у світі у 2024 році? Рейтинг Forbes 2024. Forbes світ, Forbes найбагатші люди планети. ТОП 100 найбагатших людей у світі. ТОП найбагатших людей світу. Рейтинг мільярдерів. Найбагатші інвестори у світі. Найзаможніші люди, бізнесмени та олігархи. Найбагатші люди світу 2024 року. Рейтинг мільярдерів 2024 року. Список мільярдерів 2024 року. ТОП-100 найвпливовіших людей у світі в 2024 році. Рейтинг – найвпливовіші люди у світі. Хто найбагатша людина у світі 2024 року?

Читайте також