Найкращі ідеї для інвестицій у 2024 році, на думку аналітиків Rosenblatt

Найкращі ідеї для інвестицій у 2024 році, на думку аналітиків Rosenblatt

Аналітики Rosenblatt назвали найкращі акції технологічних компаній для інвестицій у другій половині 2024 року

До списку, у тому числі, увійшли виробники чіпів AMD, Micron та Qualcomm. З "Чудової сімки" найбільших технологічних компаній США аналітики включили лише одну - Apple.

Найкращі ідеї для інвестицій, на думку аналітиків Rosenblatt

Advanced Micro Devices (AMD). Виробник напівпровідників знаходиться на шляху до завоювання двозначної частки ринку обчислювальних графічних процесорів, незважаючи на вражаючу лінійку чіпів для штучного інтелекту у конкурента Nvidia. З початку року акції AMD зросли на 8%, а за останні 12 місяців – на 43%. За даними MarketWatch, 39 аналітиків із 49, що відстежують компанію, рекомендують купувати її акції. Виходячи з максимальної оцінки ціни акцій Уолл-стріт, потенціал їхнього зростання – майже 60%.

Apple. Програмне оновлення з можливостями ШІ Apple Intelligence забезпечує «унікальні» функції конфіденційності, які потрібні споживачам. Apple має шанс привернути увагу до бренду та збільшити свою частку на ринку завдяки унікальному фокусу саме на захисті даних, зазначали аналітики Rosenblatt. З початку року акції Apple зросли на 10,5%, а за останні 12 місяців – на 12%. Із 47 аналітиків 31 радить купувати її акції. Потенціал зростання - майже 30% (тут і далі - виходячи з найоптимістичнішої оцінки на Уолл-стріт).

Applied Optoelectronics. Виробник волоконно-оптичних кабелів може скористатися зростанням інтересу до технологій ІІ та отримати вигоду з його зростання. Порівняно з початком року акції втратили 55% (і майже на стільки виросли за рік). Акції мають чотири рейтинги: два — рекомендація купувати, два — тримати. Потенціал зростання — більш ніж удвічі.

Autodesk. Американський виробник промислового програмного забезпечення звітував про зростання доходів у першому кварталі 2025 фінансового року (завершився 30 квітня). Аналітики очікують, що операційний грошовий потік компанії матиме тенденцію до зростання в найближчі квартали. 16 із 26 експертів рекомендують купувати акції Autodesk, дев'ять радять тримати їх і лише один – продавати. Потенціал зростання – майже 30%. У порівнянні з початком року ціна акцій майже не змінилася (зростання на 0,16%), за останні 12 місяців вони подорожчали на 18%.

CrowdStrike. На думку аналітиків, група з кібербезпеки демонструє помітне збільшення темпів зростання, пов'язане з успішною роботою своєї основної платформи Falcon. З початку року акції компанії зросли на 52%, а за останні 12 місяців майже на 170%. Їх рекомендують купувати 44 аналітики, ще четверо – тримати. Потенціал зростання – майже 15%.

Five9. Постачальник програмного забезпечення для хмарних контакт-центрів – "приваблива інвестиційна можливість", вважають у Rosenblatt. Five9 дала "збалансований прогноз, який враховує поточні економічні проблеми і водночас прогнозує сильне відновлення у другому півріччі", зазначили аналітики. З початку року акції подешевшали майже на 50% і на стільки ж за останні 12 місяців. Потенціал зростання – 145%. З 25 аналітиків 20 радять їх купувати, один – продавати, четверо – тримати.

Harmonic. Постачальник відеосерверів та систем зберігання даних продовжує домінувати на шляху до наступного покоління широкосмугового інтернету, вважають аналітики. З початку року акції подешевшали майже на 10% та за останні 12 місяців – майже на 30%. Потенціал зростання – 55%. Усі аналітики, які слідкують за компанією, рекомендують купувати акції Harmonic.

Micron. Виробник мікросхем знаходиться на порозі одного з найбільших циклів в історії для чіпів пам'яті через захоплення штучним інтелектом. З початку року акції компанії зросли на 55%, а за рік майже на 106%. Їх рекомендують купувати 34 аналітики, ще двоє – тримати, двоє – продавати. Потенціал зростання – майже 70%.

Rambus. Розробник інтерфейсів чіпів виробляє модулі DDR5 (п'яте покоління оперативної пам'яті з подвоєною швидкістю передачі), які використовуються в багатьох серверах ІІ. Аналітики вважають, що багато інвесторів недооцінюють цей факт: акції Rambus торгуються за нижчою ціною, ніж вони могли б. Акції мають п'ять рекомендацій до купівлі та дві рекомендації тримати акції. З початку року вони подешевшали на 16%, за рік на 10%. Потенціал зростання – 55%.

Qualcomm. На думку аналітиків, виробник чіпів лідирує у розробці наступного покоління обчислювальних платформ, багато з яких оснащені передовими технологіями генеративного штучного інтелекту. З початку року акції компанії зросли на 35%, а за останні 12 місяців – на 65%. Їх рекомендують купувати 23 аналітики, ще 11 – тримати, двоє – продавати. Потенціал зростання – 30%.

Читайте також