Прибуткові та перспективні 150 бізнес-ідеї в Україні у 2024 році

Прибуткові та перспективні 150 бізнес-ідеї в Україні у 2024 році

Бізнес ідеї 2024 Україна: популярні бізнес-ідеї в Україні щоб розпочати свій бізнес та заробити гроші у 2024 році. ТОП 150 бізнес-ідей. Яка бізнес ідея спрацює у 2024 році і який бізнес відкрити ...

Стати успішним підприємцем в Україні та мати прибутковий особистий бізнес — нелегка справа, але цілком досяжна. У будь-якому випадку, успіх приходить із досвідом, який будується як на досягненні успіху в бізнесі, так і провалах. Головне не перекладати свої невдачі на законодавство, податки та відсутність початкового капіталу. Успіх приходить разом із силою волі, інноваційним підходом у бізнесі, забезпеченням якісного сервісу для клієнтів та постійне прагненням зробити ваш продукт ще кращим.

Очікуване відновлення економіки України після війни (в надії, що це відбудеться вже 2024 року) дозволить підприємцям-початківцям в Україні реалізувати багато цікавих бізнес-ідей.

Ми наводимо найперспективніші бізнес-ідеї в Україні для початку своєї справи у 2024 році.

Бізнес-ідея №1. Вишивання на замовлення.

Щоб бізнес був максимально прибутковим, слід створити сторінки соціальних мереж, продемонструвати фото вже виконаних робіт. Оволодівши мистецтвом вишивки нитками, стрічками та бісером, можна створювати не лише вишуканий дорогий одяг, а й вишиті рушники, декоративні подушки, ікони, клатчі та навіть взуття.

Бізнес-ідея №2 Оранжерея.

Бізнес без значних витрат. Якщо спочатку потрібно буде витратити кошти на покупку насіння та цибулин, то згодом можна буде навчитися їх розмножувати, і, отже, отримувати чистий прибуток.

Бізнес-ідея №3. Реставрація старих фото.

Це справа для тих, хто опанував фоторедактори. Додатково можна пропонувати клієнтам альбоми ручної роботи.

Бізнес-ідея №4. Виготовлення мила.

Такий натуральний продукт все більше завойовує ринок, адже крім очищення шкіри також допомагає вирішити й інші питання, зокрема: зволоження, зменшення роздратування, боротьби з целюлітом тощо. Навчитися варити мило нескладно і спеціальних сертифікатів для цього не потрібно.

Бізнес-ідея №5. Виготовлення еко-косметики.

Косметика, виготовлена ​​з корисних складових, неймовірно популярна. Для того, щоб навчитися її створювати, можна відвідати спеціальні майстер-класи.

Бізнес-ідея №6. Виготовлення прикрас.

Українці люблять прикраси з натурального каміння та бісеру. Особливою популярністю користуються сережки та намисто в етнічному стилі.

Бізнес-ідея №7. Виготовлення ялинкових прикрас.

Такі речі необовязково виготовляються зі скла. Їх можна робити також з глини, дерева. Останніми роками українці все частіше купують різдвяні шкарпетки для декорування для каміна та ялинки.

Бізнес-ідея №8. Виготовлення мяких іграшок.

Вироби можуть мати різні розміри та вигляд. Найбільше шансів заробити на такому бізнесі мають виробники актуальних іграшок (герої найпопулярніших мультфільмів, звірятка-символи року), персонажів для лялькового театру, тактильних виробів.

Бізнес-ідея №9. Вирощування риби.

Чим більше водоймище, тим більшим буде улов. У гірських районах України можна розводити форель. В озерах найбільш поширене вирощування коропа та товстолоба.

Бізнес-ідея №10. Розведення страусів.

В Україні страусиних ферм мало, а ось попит величезний, тому рентабельність перевищує навіть 100%. Окрім яєць та мяса, фермер може заробляти гроші на екскурсіях на свою ферму.

Бізнес-ідея №11. Виготовлення пелет.

Такий вид палива в Україні набуває все більшої популярності, адже він економний та екологічний. Отже, проблем із реалізацією палетів не буде. Щоб розпочати власну справу, знадобляться: відходи деревини (про доставку сировини можна домовлятися зі столярними цехами, деревообробними підприємствами) та спеціальний верстат для виготовлення палет.

Бізнес-ідея №12. Виготовлення металевої сітки.

Як і у випадку з палетами для опалення, для налагодження цього бізнесу також потрібно мати сировину – металевий прут та верстат. Організувати виробництво вдасться в гаражі або в будь-якому підсобному приміщенні.

Бізнес-ідея № 13. Виготовлення паперового одноразового посуду.

Такий стартап потребує фінансових витрат, адже сама установка коштує недешево. Перевагою бізнесу є доступність матеріалу. Більше прибутку можна отримати, якщо виготовляти тематичний посуд або комплекти.

Бізнес-ідея №14. Пошиття одягу для собак.

Оскільки ця ніша практично повністю вільна, а попит у великих містах є величезним, результати дуже несуттєвих вкладень можна буде побачити вже з першого місяця роботи. Для більшого прибутку можна запропонувати інші товари для тварин, наприклад: нашийники, повідці, іграшки.

Бізнес-ідея №15. Виготовлення меблів для домашніх тварин.

Вправний майстер з легкістю впорається з виконанням акваріума або будиночку для котів. Навчившись цьому, можна переходити до виготовлення клітин для птахів, гризунів, вольєрів для собак.

Бізнес-ідея №16. Виготовлення фотоплакатів, фотомагнітів, фотокниг.

Щоб займатися цією справою, потрібно придбати якісний принтер та фотопапір, додаткові канцелярські інструменти. Також потрібно вміти працювати з деякими дизайнерськими програмами або хоча б фоторедакторами.

Бізнес-ідея №17. Розведення тварин.

Популярними останніми роками в Україні стають такі породи собак, як хаски, далматин, померанський шпіц, французькі бульдоги. Деякі собачки оцінюються на суму понад 150 000 гривень. Що ж до кошенят, то найбільш вигідно розводити породи: сервал, сфінкс, бельгальські, ельфи, британські короткошерсті.

Бізнес-ідея №18. Виготовлення кольорового декоративного щебеню, каменю.

Здавати вироби можна оптом – у будівельні гіпермаркети, місцеві спеціалізовані магазини чи компанії. Сировиною для виробів можуть стати гравій, мармурова крихта.

Бізнес-ідея №19. Декорації для кенді-бару.

Успіх бізнесу залежить від якості, оригінальності виробів та різноманітності пропозиції. Більше прибутку принесуть тематичні прикраси з героями мультфільмів.

Прибуткові та перспективні 150 бізнес-ідеї в Україні у 2024 році

Бізнес-ідея №20. Інтерєрні наклейки.

Для друку необхідно придбати спеціальний принтер, полімерну плівку. Більшого успіху вдасться досягти, якщо самостійно вигадувати оригінальний дизайн наклейок. Як варіант, можна виготовляти наклейки для смартфонів, ноутбуків, меблів.

Бізнес-ідея №21. Солодощі 3D.

Це абсолютна новинка сучасного світу. Хоча в Україні така бізнес-ідея ще ніколи не реалізовувалась, проте американські бізнесмени вже встигли заробити на ній чималі прибутки. Особливість виробництва — 3D принтер, завдяки якому кожен клієнт може змоделювати тістечко або цукерку, яку хоче придбати.

Бізнес-ідея №22. Їжа оптом.

Вміючи смачно готувати, можна домовитись про оптовий збут страв. Так, смачні обіди із задоволенням можуть замовляти працівники офісів, а також кафе, їдальні. Десерти можуть замовляти оптом на корпоративні вечірки, весілля чи інші урочистості.

Бізнес-ідея №23. Незвичайні букети.

Альтернативним варіантом традиційних квітів можуть стати апетитні букети, виконані з солодощів, елітних сирів, якісних мясних виробів або смаків до пива.

Бізнес-ідея №24. Розумний ресторан.

Популяризація правильного харчування викликає інтерес збалансованими сніданками, обідами та вечерями. У Швейцарії вже активно працюють заклади, де в кожній страві підраховані калорії та харчова цінність. Відповідно, відвідувач такого ресторану може максимально корисно харчуватися, а отже, приходитиме сюди знову.

Бізнес-ідея №25. Еко-продукти.

Щоб виробляти корисні продукти, зовсім не потрібно багато витрат. Чимало рецептів можна знайти у мережі. Для роботи потрібні якісні натуральні продукти. Варто придбати сушку для овочів та ягід.

Бізнес-ідея №26. Заготівлі.

Маючи місткі морозильні камери та підвальні приміщення, можна здійснювати заготівлю сезонних продуктів харчування. У несезонний період їх продавати або у роздріб, або ресторанам, їдальням.

Бізнес-ідея №27. Мясні напівфабрикати.

Пельмені, вареники, апетитні чебуреки — те, що завжди розкуповується в Україні на ура. І насправді не має великого значення, будуть напівфабрикати виготовлятися в домашній кухні або в спеціалізованому цеху. Важливо, щоб процес виготовлення був максимально чистим, а вироби смачними.

Бізнес-ідея № 28. Виготовлення тортів та десертів

Жодне свято не обійдеться без торта та десертів. Особливо популярними останнім часом є торти, прикрашені декором з мастики. Однак не завжди є час готувати щось грандіозне. Отже, Ваші послуги будуть затребувані.

Торт завжди був і залишається основою свята, торт є чудовим способом прикрасити той чи інший захід. Безліч людей замовляють торти і отримують від цього справжнє задоволення. Якщо у вас є навички у випіканні якісних, смачних та привабливих тортів, то це захоплення можна без проблем перетворити на своє додаткове, або навіть основне джерело доходу. Багато хто із задоволенням робить торти вдома для своєї сімї, при цьому отримують від самого процесу насолоду і отримують можливість порадувати близьких. Але чомусь не всі готові робити це для інших людей та заробляти гроші.

Бізнес-ідея №29. Виготовлення сиру.

Все, що потрібно, для початку – молоко та ємності для його переробки у сир. Згодом можна налагодити виробництво елітних видів сирів, кремів, сирків та різноманітних сирних десертів.

Бізнес-ідея №30. Виробництво варення, маринадів, консервацій.

Споживачами всієї цієї продукції можуть бути їдальні, кафе.

Бізнес-ідея №31. Кафе швидкого обслуговування (фастфуд).

Для організації такого бізнесу не потрібно надто великого приміщення, достатньо однієї невеликої кімнати, де будуть розміщуватись кавомашини і кілька столиків (або стійок). «Брати» покупців потрібно асортиментом та ароматом.

Бізнес-ідея №32. Виготовлення фруктових чіпсів.

Смачний та корисний перекус більше зацікавить користувачів, якщо детально описати його харчову цінність та безпеку, а також користь для людського організму.

Бізнес-ідея №33. Вирощування зелені.

На відміну від багатьох інших продуктів харчування, кріп, петрушку та іншу зелень можна сушити і продавати в несезонний період.

Бізнес-ідея № 34. Смажене насіння.

Українці дуже люблять соняшникові зернятка, тому така бізнес-ідея точно безпрограшна. Справа вимагає солідних вкладень: потрібно придбати лінію для смаження, сортування. Впоравшись з одним продуктом, можна вводити до продажу інших — смажені гарбузові насіння, кунжутні смаколики, арахіс.

Бізнес-ідея №35. Фреш-бар.

Якісний соковитискач, блендер, свіжі овочі та фрукти, одноразовий посуд – те, що потрібно для початку. Вигідно розміщувати такі фреш-бари у торгових, офісних та розважальних центрах, на ринках, в інших місцях великого скупчення людей.

Бізнес-ідея №36. Виготовлення лавашів.

Технік виготовлення цього продукту та рецептів існує дуже багато. Деякі не вимагають навіть наявності спеціальної пекарні та техніки, а можуть виконуватись у домашніх умовах. Реалізовувати їх можна в роздріб, відкривши власний магазин чи оптом — до місцевих супермаркетів, їдалень, магазинів роздрібної торгівлі.

Бізнес-ідея №37. Виготовлення сухариків.

Електрична або газова духовка — те, що потрібне для початку. З розвитком бізнесу можна придбати окрему лінію для смаження сухарів. Оскільки в моду входять екопродукти, то вигідно відмовлятися від хімічних смакових добавок, а замінювати їх натуральними спеціями, горіхами або ягодами.

Бізнес-ідея №38. Догляд за дітьми.

Хоча не нова, але дуже актуальна послуга. Сучасні мами все менше беруть декретну відпустку, а довірити свого малюка будь-кому, звичайно, не можуть. Якщо ваші житлові умови дозволяють та погоджуються батьки, можна брати дітей до себе. Більше шансів реалізувати таку бізнес-ідею мають особи, які закінчили медичні курси, мають педагогічну освіту.

Бізнес-ідея №39. Послуга за довіреністю.

Найчастіше сучасним бізнес-вумен і серйозним фахівцям просто катастрофічно не вистачає часу на виконання всіх своїх завдань. Вони б із задоволенням скористалися послугами відповідального помічника. Вдало організувавши свій час, можна стати помічником одразу декільком особам.

Бізнес-ідея №40. Весільна консультація.

Весілля (особливо велике) — неймовірно важлива подія. Молодята та їхні батьки не завжди знають як максимально цікаво та вдало все організувати. Весільний консультант у такому разі просто незамінний помічник. Більше успіху в реалізації цієї бізнес-ідеї досягнуть особи з гарним смаком та чудовими комунікаційними здібностями.

Бізнес-ідея №41. Вигулювання тварин.

Дуже популярна послуга у США та Європі. Така робота буде корисною та прибутковою. За один день можна прогулятися із десятьма, а то й більше собаками. Згодом можна взяти на роботу помічника.

Бізнес-ідея №42. Персональний шеф-кухар.

Готувати страви для заможних клієнтів можуть ті особи, які досягли високої професійності. Вклавши кошти у свій розвиток, можна розраховувати на солідний оклад.

Бізнес-ідея № 43. Допомога у переїзді.

Такий спосіб заробітку взагалі не вимагає жодних вкладень та особливих умінь. Все, що потрібно, — час і фізична сила.

Бізнес-ідея № 44. Стеження за будинком.

У цьому випадку потрібно буде проживати у будинку власників до моменту їхнього приїзду. Послуга допоможе господарям уберегти житло від злодіїв, а також не хвилюватись за свійських тварин, рослини.

Бізнес-ідея №45. Декор інтерєру.

Оздоблювати можна приміщення практично будь-якого типу: офіси, житло, розважальні заклади. Окремим напрямком може стати декорування приміщення до свят. Підійде всім, хто захоплюється дизайном та має гарний смак.

Різні елементи декору здатні повністю змінити інтерєр будинку. За допомогою спеціальних аксесуарів можна створювати затишну домашню обстановку. Проблема тільки в тому, що чоловіки цього зробити не можуть, та й деякі жінки не здатні правильно підібрати аксесуари. Декорування інтерєру вимагає особливих навичок та здібностей, ви повинні бачити кінцевий результат до того, як робота буде завершена. Різні елементи декору можуть бути досить дорогими, тому робота є надзвичайно відповідальною.

Бізнес-ідея №46. Утилізація сміття.

На замовлення клієнта можна не тільки вивозити побутове або будівельне сміття, але доставляти до центрів утилізації стару побутову техніку, інструменти, меблі тощо.

Бізнес-ідея № 47. Догляд за акваріумом, тераріумом.

Вибравши для себе таке заняття, доведеться придбати деякі професійні засоби та інструменти, а також впоратися зі страхом змій, павуків, ящірок.

Бізнес-ідея №48. Реставрація антикваріату.

Принесе користь і гроші всім чоловікам, які добре знаються на різних матеріалах, знають їх властивості, мають гарний смак і можуть відновлювати старе.

Бізнес-ідея №49. Ремонт одягу.

Для ремонту одягу Вам доведеться придбати швейну машинку та найняти швачку, якщо Ви не маєте потрібних знань у цій галузі.

Бізнес-ідея № 50. Ательє.

Ательє, як і ремонт одягу, вимагає мінімальних вкладень. Однак, крім цього, потрібно орендувати просторе приміщення, де зручно кроїти тканини.

Бізнес-ідея № 51. Ремонт взуття.

Ця бізнес-ідея потребує мінімальних витрат. Проте потрібні будуть спеціальні знання.

Бізнес-ідея №52. Прання.

Цією послугою захочуть скористатися в основному люди похилого віку, чоловіки-холостяки та студенти. За окрему плату можна запропонувати клієнтам також ремонт одягу та прасування

Бізнес-ідея №53. Приватний садівник.

Щоб займатися такою діяльністю обовязково потрібно мати спеціальні інструменти для садівництва, а також добре розумітися на рослинах, їхніх захворюваннях, потребах, мати гарний смак і цікавитися ландшафтним дизайном.

Бізнес-ідея №54. Догляд за технікою.

Можна надавати послугу як у майстерні, так і з виїздом на обєкт. Профілактичне обслуговування є особливо корисним для планшетів, ноутбуків, дорогих смартфонів, кондиціонерів тощо.

Бізнес-ідея № 55. Консультант з енергозбереження.

З огляду на систематичне підвищення ціни на комунальні послуги така послуга стає особливо актуальною в Україні. Для роботи необхідно замовити спеціальні пристрої для визначення тепловтрат.

Бізнес-ідея № 56. Репетиторство.

Вам завжди подобалася та спеціалізація, за якою Ви здобули освіту? Поділіться своїми знаннями з іншими! Тим більше, що це справді може приносити добрий прибуток.

Бізнес-ідея № 57. Послуги дієтолога.

У цьому разі не обійтися без спеціальних знань. Найкраще, якщо у Вас є медична освіта.

Бізнес-ідея №58.

В даному випадку Вам знадобиться налагодити звязки з поліграфією та найняти у штат фахівців з верстки та дизайну.

Бізнес-ідея №59. Барбершоп.

Перукарське мистецтво – Ваше покликання? Але при цьому Ви бажаєте, щоб Ваш заклад виділявся на тлі інших численних салонів краси? Відкрийте барбершоп, тобто справжню чоловічу перукарню!

Бізнес-ідея №60. Фотостудія.

Для цього бізнесу потрібне приміщення, а також різні тематичні декорації (до певних свят їх слід міняти).

Бізнес-ідея № 61. Квест-кімната.

Для такої ідеї знадобиться приміщення та певний декор. Крім того, необхідно буде вигадати захоплюючий сценарій.

Бізнес-ідея № 62. Хостел.

Для даного бізнесу потрібно мати квартиру або будинок, які Ви здаватимете як хостел. Також не забудьте, що приміщення слід обставити (купити ліжка, холодильник тощо).

Бізнес-ідея №63. Бухгалтер.

Все частіше невеликі компанії та ФОПи віддають перевагу віддаленій роботі бухгалтера. Подібна співпраця вже багато років виправдовує себе США. Сам бухгалтер може «вести» одночасно кілька підприємств.

Бізнес-ідея №64. Кризис-менеджер.

Підійде спеціалістам з економічною освітою, які вміють грамотно оптимізувати витрати. Користуватися послугами кризис-менеджера можуть як підприємства, так і звичайні українські сімї, яким не вдається самостійно вирішити свої фінансові проблеми.

Бізнес-ідея №65. Приватний автоінструктор.

Не кожен водій сміливо сідає за кермо, іноді людям заважає невпевненість у своїх вміннях та бракує практичних навичок. Корисні будуть у цьому випадку послуги автоінструктора.

Бізнес-ідея №66. Перегін автотранспорту.

Надавати такі послуги можна як по місту (на кшталт послуги «тверезий водій»), або ж у межах країни або з-за кордону.

Бізнес-ідея №67. Прокат велотранспорту.

Для весняно-літнього сезону це дуже прибутковий бізнес. Європейці вже встигли його оцінити та заробити на ньому.

Бізнес-ідея №68. Прокат дитячих товарів.

Звичайно, вкладати кошти краще в товари, які батьки не завжди можуть собі дозволити, або які потрібні на короткий період часу. Наприклад, це можуть бути: коляски, дитячі велосипеди, манежі, автомобільні крісла, великі ігрові центри, батути тощо.

Бізнес-ідея №69. Манікюрний салон.

Поява на ринку гель-лаку викликала справжній бум на ідеальний манікюр. Для реалізації бізнес-ідеї у 2018-му доведеться витратити 2-5 тисяч гривень.

Бізнес-ідея № 70. Чищення килимів.

Керхер, якісна побутова хімія та щітка для килимів — те, що знадобиться для початку.

Бізнес-ідея №71. Масажний салон.

Принесе добрий прибуток за умови, якщо масажист має необхідні ліцензії та сертифікати.

Бізнес-ідея № 72. Прокат дронів.

Фото та відео з використанням такого пристрою відрізняються своєю якістю та оригінальністю. Якщо бюджет обмежений, то можна придбати один середньостатистичний дрон. Заробивши на такому, з часом можна буде придбати більш дорогі та професійні моделі.

Бізнес-ідея №73. Прокат мантій.

Свято вручення дипломів — особливий день для кожного студента, а тому хочеться зробити його максимально яскравим та цікавим. За прикладом американських студентів, українці все частіше використовують у такий день академічні мантії. Вклавши в пошиття комплектів один раз, гроші на їхньому прокаті можна заробляти десятиліттями.

Бізнес-ідея №74. Відновлення подушок.

Дві головні речі, які потрібно придбати для реалізації ідеї, — сушіння для пір’я та швейна машина.

Бізнес-ідея №75. Аніматор.

Для реалізації ідеї достатньо купити або пошити лише кілька костюмів популярних героїв та придумати кілька цікавих ігор для дітей.

Бізнес-ідея № 76. Фарбування фарбою, що світиться.

Використовувати таку фарбу можна для дизайну автомобільних дисків або окремих деталей, а також для декорування зовнішніх стін, різних ландшафтних елементів.

Бізнес-ідея №77. Ремонт внутрішніх приміщень.

Такий бізнес не потребує витрат. Але якщо у Вас немає необхідних знань у цій сфері, то буде важко якісно виконувати свою роботу.

Бізнес-ідея №78. Косметичний ремонт підїздів.

Робота порівняно проста, але вигідна. Клієнти будуть завжди. Звичайно, не варто довго сидіти та чекати на запрошення. Можна звернутися до ЖЕКів, залишити повідомлення в багатоповерхових будинках, створити відповідний аккаунт у соціальній мережі.

Бізнес-ідея № 79. Художній розпис.

Справа для людей зі смаком та здібностями до малювання. Розписувати можна як автомобілі, так і стіни у приміщеннях, меблі, сантехніку тощо.

Бізнес-ідея №80. Створення тематичних фотозон.

Цією послугою можуть зацікавитись професійні фотографи, а також приватні компанії, які проводять корпоративи, різноманітні конференції та тренінги, школярі та студенти-випускники, інші особи, які планують масштабне святкування.

Бізнес-ідея № 81. Відеозйомка заходів.

Ви знімаєте якісне відео та вмієте його монтувати? Зйомка заходів – дуже потрібна послуга.

Бізнес-ідея № 82. Фотозйомка заходів.

Окрім відео нашого особливого моменту, ми завжди хочемо мати на згадку та фотографії урочистостей. Якщо Ви володієте необхідними навичками роботи з фотоапаратом, у Вас є якісна техніка і Ви також добре обробляєте зображення, то варто скористатися цією бізнес-ідеєю.

Бізнес-ідея № 83. Послуги діджея.

Атмосферу на будь-якому святі робить музика. Послуги діджея безперечно користуватимуться успіхом.

Бізнес-ідея №84. Екскурсії на сегвеях.

Для українців електроскутери – новинка. Ще цікавіше кататиметься на таких під час спільної прогулянки містом.

Бізнес-ідея № 85. Квест-тури містом.

Тут знову ж таки не обійтися без захоплюючого сценарію. В іншому випадку квест не матиме попиту.

Бізнес-ідея № 86. Копірайтінг.

Якісних і грамотних текстів потребують фактично всі маркетингові, туристичні компанії, агенції нерухомості, власники інтернет-магазинів, інформаційних або корпоративних сайтів, власники сторінок соціальних мереж. Звичайно, щоб створювати якісні тексти, доведеться читати професійну літературу.

Бізнес-ідея №87. Редагування.

Скористатися послугами редактора, безумовно, захочуть студенти, а також викладачі, агенції перекладу, видавництва, іноді копірайтери.

Бізнес-ідея №88. Консультування з онлайн-продажу.

Володіючи техніками та методами інтернет-маркетингу, можна допомагати іншим у просуванні їхнього бізнесу. Консультант з продажу в Інтернеті може давати цінні рекомендації щодо використання соціальних мереж, Інтернет-магазину, а також за домовленістю може виконувати деякі роботи з розвитку бізнесу.

Бізнес-ідея №89. Віртуальний помічник.

Така людина може допомагати компанії чи підприємцю виконувати дрібні розпорядження. Як приклад, це може бути: відповідь на запитання в чаті, розсилання повідомлень, аналіз пропозицій та цін конкурентів тощо.

Бізнес-ідея №90. SMM-спеціаліст.

Головне завдання такого фахівця – просувати компанію через соціальні мережі та забезпечувати збільшення продажів. Потрібно вміти писати цікаві заголовки, додавати фотографії, спілкуватися з читачами.

Бізнес-ідея №91. Створення сайтів.

Не потрібно вчитися на IT-курсах, щоби освоїти деякі платформи. Кмітливі люди можуть навчитися працювати самостійно завдяки безкоштовним відео в мережі. Починати бізнес слід із простих односторінкових сайтів.

Бізнес-ідея № 92. Онлайн-секретар.

По суті це помічник менеджера або керівника. Нескладні офісні завдання та робота з CRM можуть виконуватися дистанційно.

Бізнес-ідея № 93. Тестування веб-ресурсів.

У США на такій роботі можна заробити непогані гроші, адже власнику сайту важливо знати, наскільки зручним є його Інтернет-магазин та як його сприймає середньостатистичний користувач.


Бізнес-ідея №94. Блогінг.

Наповнюючи свій блог корисним та унікальним контентом, можна отримувати кошти не лише за перегляди, а й за розміщення реклами. Також блогери потрібні для підтримки тематичних розділів багатьох корпоративних веб-сайтів, Інтернет-магазинів.

Бізнес-ідея №95. Створення інформаційного сайту.

Прибуток – кошти за оренду рекламної площі на сайті. Звичайно, щоб рекламодавці погодилися на співпрацю, сайт повинен мати високий рейтинг, а для цього потрібно подбати про корисні статті, відеоматеріали.

Бізнес-ідея № 96. Тренінги, МК у Ютуб.

Знімати можна практично все, що заманеться. Якщо відео будуть приносити якусь користь, їх переглядатимуть часто, а значить, і заробіток буде більшим. Величезною популярністю користуються кулінарні уроки, що розвивають відео для малюків, уроки вишивання, малювання, масажу тощо.

Бізнес-ідея № 97. Курси програмування.

Не менш актуальним у наші дні є і програмування. Тому курси, повязані з цим напрямком, будуть неймовірно затребувані. Навіть якщо Ви самі не сильні у програмуванні, можна просто найняти кваліфікованих викладачів.

Бізнес-ідея №98. Кулінарні курси.

Телевізійні шоу типу «Майстер-шеф», «Готуємо разом» сприяють збільшенню попиту на різноманітні кулінарні курси та МК. Хороші шанси набрати багато учнів мають курси з приготування соловощів для дуже популярних у наш час кенді-барів.

Бізнес-ідея №99. SEO-агентство.

У конкурентній боротьбі за першість на ринку всі власники прагнуть потрапити в ТОП-10 у видачі пошукової системи. Тому послуги SEO-фахівців стають все популярнішими в Україні.

Бізнес-ідея №100. Школа танців.

Мінімум витрат та стабільний заробіток, чудова фізична форма та гарний настрій. Все, що потрібно для початку — це: простора зала, окрема кімната для перевдягання учнів, музична апаратура.

Бізнес-ідея № 101. Курси йоги.

Для організації подібних курсів необхідно орендувати спеціальне приміщення. Крім того, у Вас мають бути достатні знання, щоб вести заняття самостійно або найняти досвідчених викладачів.

Бізнес-ідея №102. Туристична агенція.

Для початку краще домовитись з агенціями інших міст, а також подумати над цікавим  відпочинком для гостей у Вашому місті. Налагоджуючи бізнес, самостійно потрібно буде бронювати місця в готелі, можливо, і проводити екскурсії. Розкрутивши свою справу, можна буде продавати послуги інших фахівців.

Бізнес-ідея №103. Кадрова агенція.

Гідна робота з гарною заробітною платою — мрія багатьох українців. На жаль, самостійно працевлаштуватись досить складно, тому доводиться звертатися до сторонньої допомоги. Наприклад, в українських спеціалістах особливо зацікавлені польські підприємці.

Бізнес-ідея №104. Курєрська служба.

Починати краще з малого — свого міста. Зі збільшенням працівників можна пропонувати доставку і в інші міста та регіони.

Бізнес-ідея №105. Курси та навчання іноземних мов.

Особливою популярністю користуються: англійська та німецька, хоча набрати на навчання групу в обласному місті можна і для вивчення будь-яких інших мов. Такий бізнес можна поєднати з перекладами.

Бізнес-ідея №106. Рекламне агенство.

Якщо креативні ідеї вдасться вигадувати своїм колективом, то для їх реалізації необхідно знайти відповідальних партнерів.

Бізнес-ідея №107. Послуги таксі.

У маленькому містечку можна зробити свою мережу з call-центром. Зовсім необовязково купувати автомобілі, можна домовитися про співпрацю з водіями, які мають власне авто.

Бізнес-ідея №108. Клуб настільних ігор.

Новий для українців вид розваг, тому швидко захоплює аудиторію. Кожен учасник може платити за вхід на територію закладу, так і за участь у грі.

Бізнес-ідея №109. Розважальний центр для дітей.

У маленькому містечку досить облаштувати кілька ігрових зон для різних вікових категорій. Згодом можна буде відкрити поряд кафе.

Бізнес-ідея №110. Школа малювання.

Вчитися можуть як діти, так і дорослі. Малювання — відмінний спосіб розслабитися та відновити внутрішню гармонію. У творчій майстерні обовязково мають бути якісні матеріали — фарби та полотно.

Бізнес-ідея №111. Школа розвитку дітей.

Чудово підійде для дошкільнят. В ігровій формі вчити дітей нескладно. Можна використовувати один із найпопулярніших інструментів для навчання в США – конструктори Лего.

Бізнес-ідея №112. Наукові дослідження та шоу для дітей.

Спланувавши цікаві та корисні для дітей заняття та досвіди, їх можна пропонувати різноманітним навчальним та освітнім закладам, на дитячі свята тощо.

Бізнес-ідея №113. Платна риболовля.

Так, для організації цієї справи доведеться нелегко попрацювати, однак результат не забариться. Крім плати за вхід на територію та можливість порибалити, можна отримувати прибуток з оренди спінінгів. Поруч можна відкрити кафе.

Бізнес-ідея №114. Клуб пейнтболу.

Обовязково зацікавить молодь та чоловіків зрілого віку, адже одночасно поєднує активний відпочинок, полювання та командний спорт. Найдорожче обійдеться зброя та кулі-фарби. Перешкоди можна зробити із будь-яких деревяних щитів, ящиків, автомобільних шин тощо. Покращуючи свої послуги, можна закупити костюми та захист (шоломи, наколінники) та ін.

Бізнес-ідея №115. Тренажерний зал.

Хоча б 5-10 тренажерів, і бізнес почне давати свої плоди. У невеликих містах, де немає мережевих фітнес-центрів, такий заклад обовязково стане популярним.

Бізнес-ідея №116. Курси екстремального керування.

Прекрасно підійдуть для тих, хто любить і досконало вміє керувати автомобілем. Такий бізнес стане не лише вигідним, а й корисним для суспільства. Водії зможуть покращити свої навички керування автомобілем та краще контролювати ситуацію на дорозі. Разом з тим, курси дозволять «випустити пару» і чудово розважитися.

Бізнес-ідея №117. Інтернет магазин.

Принесе прибуток у тому разі, якщо товар підібраний успішно. Якщо є якесь хобі, повязане з виготовленням корисних (ключниці, садові меблі, сумки тощо) або приємних (листівки, блокноти, іграшки тощо) речей, тоді можна наповнити ними Інтернет-магазин.

Бізнес-ідея №118. Секонд хенд.

Непогано заробити вдасться на сезонному одязі та взутті. Щоб купити якісні речі на вагу, не потрібні великі витрати. Привести речі в порядок (належно випрати, попрасувати) можна в домашніх умовах. Реалізовувати речі вдасться через соціальні мережі, спеціальні сайти-барахолки (ОЛХ, Клумба, Кідстаф тощо) або ж відкривши традиційний комісійний магазин.

Бізнес-ідея №119. Антикваріат.

Українці люблять тримати багато старих речей на горищах, адже викинути шкода. Через соціальні мережі та різні торгові послуги можна повідомити про покупку старих речей. Трохи попрацювавши над ними, їх можна перепродати набагато дорожче в магазинах антикваріату або колекціонерам.

Бізнес-ідея №120. Хендмейд на ярмарках.

Якщо не вдається виконувати незвичайні та корисні речі самостійно, можна придбати їх на торгових сайтах оптом та перепродувати дорожче в роздріб.

Бізнес-ідея №121. Упаковка для ресторанної їжі.

Популярність їжі на винос або послуг доставки їжі буде продовжувати свій ріст. Ви можете побудувати невелике виробництво для виготовлення унікальної упаковки для різних страв. Продавати таку упаковку ви будете ресторанам, вуличним кафе або закладам швидкого харчування. Всі ці заклади зацікавлені в тому, щоб їхня їжа була більш привабливою та зручною для вживання.

Бізнес-ідея №122. Організація онлайн навчання.

Як ви могли помітити, вільного часу залишається все менше і менше, причому вимоги до кожної людини в суспільстві тільки продовжують зростати. Це говорить про те, що кожному необхідно постійно вчитися чомусь новому, але часу на це може не вистачати. Ви можете запропонувати потенційним клієнтам онлайн навчання. Ваше завдання полягатиме в тому, щоб запрошувати викладачів, забезпечувати їх технічними засобами звязку, шукати слухачів.

Віддалене навчання матиме великий попит, головне правильно його організувати. Можна пропонувати своїм клієнтам приватні уроки та займатися лише з однією людиною, можна проводити великі конференції. Плата за такі послуги буде досить високою, адже ви заощаджуєте цінний час кожного свого клієнта та даєте йому необхідні знання для майбутнього розвитку. Це те, що буде затребуване невдовзі на ринку, якщо ви почнете організовувати бізнес зараз, то зможете своєчасно запропонувати клієнту те, що він шукає зараз.

Бізнес-ідея №123. Організація дозвілля.

Ця послуга абсолютно нова на ринку, адже є безліч туристичних агентств, які приблизно роблять те саме. Але ви орієнтуватиметеся на локального споживача, виходячи з тих розваг, які є поблизу клієнта. Заснована дана ідея на тому, що люди витрачають дедалі більше часу на роботу, вони намагаються заробити якнайбільше коштів, щоб потім витратити їх на відпочинок та життя. Проблема в тому, що для великого відпочинку не завжди знайдеться час, та й грошей такий відпочинок може забрати набагато більше. Також далеко не кожен має можливість здатність організувати своє дозвілля правильно, щоб витратити оптимальні гроші та отримати масу позитивних спогадів.

Бізнес-ідея №124. Креативний простір.

Як ви могли помітити, багато виставок у великих містах проводяться у цікавих місцях, люди хочуть бачити щось нове, унікальне та неповторне. Ви можете сьогодні орендувати або навіть придбати якесь приміщення за межами міста або підвал в межах міста. У цьому просторі необхідно організувати унікальну та креативну обстановку. Різні заходи можна буде проводити саме у вашому приміщенні, а значить, за це ви отримуватимете гроші.

Бізнес-ідея №125. Продаж одягу через соціальні мережі / Instagram, Facebook.

Ідея такого типу зовсім не нова і ви, напевно, самі користувалися послугами таких магазинів у соціальних мережах. Це зручно і дуже популярно, магазини орендують склад з одягом та виставляють фото у соціальні мережі. Особливим попитом сьогодні користуються магазини в Instagram, тут користувачі проводять багато часу і тим самим переглядають масу товарів. Під час перегляду у людини завжди виникає думка придбати те, що їй дуже сподобалося. В результаті людина витрачає гроші і купує у вас одяг, навіть якщо кілька хвилин тому вона не планувала цього робити.

Бізнес-ідея №126. Послуги з монтажу відео та обробки фото.

Контент сьогодні є дуже цінним ресурсом, величезна кількість людей знімають відео та роблять чудові фото у комерційних цілях. Величезна кількість блогерів перетворили зйомку відео для каналу на основну свою роботу і заробляють на цьому гроші. Проблема в тому, що вимоги глядачів до контенту сьогодні дуже високі, не можна просто викласти відзняте на камеру відео та сподіватися, що воно отримає безліч позитивних відгуків. Не можна просто виставити фото, на якому буде багато недоліків. Саме тому люди, які займаються монтажем відео та обробкою фото, сьогодні можуть заробляти великі гроші в інтернеті.

Бізнес-ідея №127. Декор залів для заходів.

Сьогодні, який би захід не проводився, він має відбуватися у гарному та оригінальному місці. Люди беруть в оренду актові зали, банкетні приміщення, орендують ресторани та кафе. Самі собою дані приміщення привабливі, але вони не тематичні, вони не підходять під те свято, яке проходитиме найближчим часом. Саме тому декоратори залів мають роботу і завжди знаходять свого потенційного клієнта. Дуже складно самостійно виконати декорування зали, для цього потрібно витратити багато часу і сил, необхідно вкласти кошти та мати унікальні навички та можливості.

Бізнес-ідея №128. Вишивання на замовлення.

Технології вишивки вже багато століть, але й сьогодні багато людей займаються цим. Більшість людей роблять вишивку для особистих цілей, створюють дивовижні елементи інтерєру та текстилю для дому. Але якщо подивитися на це більш глобально, то можна зрозуміти, що предмети з вишивки мають величезний попит на ринку, їх можна без проблем продавати в готовому вигляді, при цьому оцінюють їх досить високо. Ви можете піти далі, запропонувати своєму потенційному клієнту вишивку на замовлення, яка буде оцінена ще дорожче.

Бізнес-ідея №129. Послуги жіночого персонального тренера.

Якщо ви постійно займаєтеся певним видом спорту та досягли в ньому певного успіху, слід спробувати організувати свій власний бізнес. Кожна жінка бажає бути красивою, мати сексуальну та підтягнуту фігуру, відчувати бадьорість та впевненість у собі. Але довести себе до досконалості набагато складніше, ніж може здатися. Необхідно правильно тренуватися та змушувати себе робити виснажливу роботу. Тому послуги персонального тренера мають величезний попит серед жінок.

Бізнес-ідея №130. Організація побачень у своєму місті.

Сьогодні у людей залишається все менше і менше часу на організацію особистого життя, але сімя є найважливішим елементом, на який необхідно звертати увагу. Побачення має завжди бути цікавим, воно створює позитивний настрій на довгі роки, воно формує міцну та стабільну сімю, воно дозволяє створити позитивний образ пари та дає їй перспективи на майбутнє. Проблема в тому, що далеко не всі можуть організувати гарне побачення, далеко не всі мають на цей час.

Бізнес-ідея №131. Копіювальний центр.

Сьогодні може здатися, що відкриття копіювального центру не є рентабельною послугою, але якщо правильно підібрати місце, то можна побудувати дуже простий і прибутковий бізнес. Для організації такого бізнесу вам не потрібне велике приміщення, достатньо кількох квадратних місць, що знижує витрати на оренду до мінімального значення. Якщо ваша точка перебуватиме в прохідному місці або поблизу навчальних закладів, то ви зможете заробляти досить велику кількість коштів. Ця послуга дуже потрібна на ринку і всі будуть користуватися вашими послугами, навіть ті, хто має можливість зробити це вдома. Вам просто необхідно поповнювати запаси паперу і фарби в картриджі.

Бізнес-ідея №132. Організація вечірок знайомств.

Статистика сьогодні показує невтішні результати, багато людей залишаються одинаками, не створюючи сімю. Справа в тому, що ми витрачаємо величезну кількість часу і сил на роботу, а знайомитися просто ніколи. Саме тому за кордоном подібні вечірки знайомств мають такий великий попит. Основною перевагою в них є те, що на вечірку прийшли лише ті, хто дійсно шукає своє кохання, саме тому шанси на створення успішної пари значно підвищуються.

Бізнес-ідея №133. Бюро перекладів.

Щоб організувати успішний бізнес, не обовязково будувати, наприклад, великі заводи, можна надавати актуальні послуги на ринку. Сьогодні багато успішних компаній вийшли на міжнародний ринок. Це свідчить, що зявилися нові партнерські відносини, зявилися цікаві клієнти. Саме тому вся діяльність має бути зрозуміла обом сторонам, а отже, доводиться все перекладати іншою мовою. Відкриваючи бюро перекладів, ви одразу потрапляєте до ніші, яка не має жорсткої конкуренції.

Бізнес-ідея №134. Оренда авто.

На вітчизняному ринку досить складно знайти компанію, яка пропонує просту оренду автомобілів. Багато хто бажає скористатися цією послугою, але знайти її не можуть. Це можна зрозуміти, адже оренда автомобіля приносить багато переваг для користувача — не обовязково їхати в інше місто на своєму авто, краще скористатися швидшим громадським транспортом, а на місці орендувати автомобіль для тимчасових пересувань. Ви можете зайняти цю вільну нішу ринку та досягти у ній величезного успіху. Спочатку необхідно придбати автомобілі для їхньої подальшої здачі, організувати процес обслуговування даних авто, після чого можна запускати рекламну кампанію.

Бізнес-ідея №135. Програмування для мобільних пристроїв.

Так, така ідея вже є на ринку і вона реалізована, але за кордоном реалізація цього бізнесу більш розвинена. Всі чудово розуміють, що додаток буде цікавіший потенційному споживачеві. Не всі мають бажання відвідувати сайт компанії, заповнювати різноманітні форми на сторінках тощо. Набагато простіше відкрити програму на своєму смартфоні і тим самим отримати доступ до всіх необхідних функцій.

Ви можете самостійно навчитися програмування, це не так складно, як може спочатку здатися. Сучасні мови програмування дають вам можливість за кілька місяців навчитися програмування, але для того, щоб стати хорошим професіоналом, необхідно витратити кілька років.

Бізнес-ідея №136. Перенесення дерев на іншу територію.

За межами нашої держави вже ніхто не намагається знищити дерева, які заважають будівництву та благоустрою. Дерево росте досить довго і має певну цінність. Саме тому за кордоном використовується спеціальна техніка, яка здатна швидко викопати дерево з коренем, підготувати для нього інше місце висадки та відновити подальше зростання. Техніка є у Європі та може бути придбана вітчизняним підприємцем. Достатньо запустити невелику рекламу у своєму місті або налагодити співпрацю з будівельними компаніями, щоб отримати свого першого клієнта.

Бізнес-ідея №137. Послуги за дорученням.

Величезна кількість людей витрачають весь свій час на роботу, на підтримку бізнесу, або  іншу діяльність. В результаті не залишається часу на такі прості справи, як покупка продуктів у магазині, доставка речей у хімчистку, контроль процесу збирання клінінговою компанією тощо. Ви можете стати поручителем у цій ситуації. Брати на себе ті обовязки, які не встигає виконувати інша людина і, звичайно ж, брати за це певну оплату. Ви будете робити покупки, відвозити речі в хімчистку та доставляти їх назад, виконувати інші доручення свого замовника. Робота вимагає багато енергії та кмітливості, але приносить великий прибуток. При цьому знайти такого клієнта не дуже те й складно, багато хто сам шукає таку людину, якій можна було б доручити свої побутові проблеми. Після досягнення успіху людина отримує істотні гроші за свою роботу, набагато простіше заплатити за вирішення побутових проблем, ніж займатися їх вирішенням самому.

Бізнес-ідея №138. Послуги особистого шеф-кухаря.

Звичайно, успішні люди можуть дозволити собі вживати ресторанну їжу щодня. Але все одно, часу на приготування їжі в таких людей не залишається, тому вони готові прийняти на роботу свого власного шеф-кухаря, який буде займатися готуванням та щодня радуватиме їх смачними стравами. Якщо ви любите та вмієте готувати, то можете організувати такий бізнес та запропонувати свої послуги на ринку. Слід відкинути думки про те, що це нікому не цікаво, за кордоном послуга має неймовірний попит, у нас також безліч цільових клієнтів. Для того, щоб організувати успішніший бізнес, ви можете організувати компанію, яка надає шеф-кухаря клієнту. Вся суть у тому, що ви приймаєте на роботу кухарів, а також шукаєте потенційних клієнтів. Клієнт оплачує послуги компанії, укладає з нею договір, а ви надаєте професіонала, який готує смачну їжу.

Бізнес-ідея №139. Магазинчик з готовою їжею.

Проблема харчування сьогодні існує і вона досить гостра. Суть у тому, що люди просто не можуть виділити собі достатньої кількості часу на приготування смачної та корисної їжі вдома. В результаті всі харчуються у фастфудах, які не дають користі та можуть нашкодити здоров’ю. Ви можете відкрити свій власний кіоск з готовою їжею, де продаватиме корисні та смачні страви. Все дуже просто, ви готуєте різноманітну їжу, виконуєте упаковку в спеціальну тару та продаєте потенційному клієнту.

Бізнес-ідея №140. Чистка басейнів.

Величезна кількість приватних будинків мають на своїй території басейни, які роблять життя цікавішим і приносять користь своєму власнику. Проблема лише в тому, що басейн вимагає постійного обслуговування, необхідно постійно його чистити. Ця процедура вимагає певних навичок, досвіду та вмінь, тому самостійно виконати чищення не завжди виходить. Власники басейнів вважають за краще найняти професіонала, який виконає цю послугу якісно. Конкуренції в даному сегменті не так багато, тому організувати бізнес у вас справді вдасться. Необхідно просто запропонувати послугу, запустити рекламну компанію, поширити візитки у котеджних містечках.

Бізнес-ідея №141. Нагляд за будинком.

Багато успішних людей часто перебувають у відрядженнях, відвідують інші країни, відлітають на відпочинок. Багато часу будинок знаходиться без нагляду, накопичується пил, домашніх улюбленців ніхто не годує та не прибирає за ними. Саме тому послуга з нагляду за будинком користується все більшим попитом на ринку. Успішні люди готові платити великі гроші тому, хто стежитиме за будинком, підтримуватиме його у належному стані навіть тоді, коли власників немає на місці. Тут не потрібні особливі технічні навички, необхідно просто любити свою справу, бути добрим і відповідальним господарем. Звичайно ж, ви повинні викликати довіру, людина не пускатиме в будинок тих, до кого немає довіри. Слід зазначити той факт, що послуга користується попитом на ринку, але пропозиція відстає. Ви можете зайняти нішу, поки вона вільна та без проблем знайти свого першого клієнта, свій перший будинок на обслуговування. Це прибутковий бізнес, який дуже легко організувати.

Бізнес-ідея №142. Створення веб-сайтів.

Спочатку краще створити сайт-візитку, за наявності коштів можна ввести послугу з розробки порталів. Можна не мати офісу, не наймати штат дизайнерів, сео-оптимізаторів, а використовувати працю віддалених співробітників, які працюють вдома. Можливо, частину роботи підприємець зможе виконувати самостійно. Вагомі витрати коштів, при відкритті бізнесу – реклама. При цьому прибуток може становити до кількох сотень доларів (залежить від виду діяльності та його успішності).

Бізнес-ідея №143. Тестування веб-ресурсів.

З бізнес-ідей Америки можна вибрати цей вид діяльності, як і попередній. При тестуванні сайтів, які мають практично всі компанії, власнику компанії надається вся інформація про якість його роботи з боку користувача ресурсу. Цей проект є прибутковим, а витрати в основному повязані з реєстрацією своєї діяльності.

Бізнес-ідея №144. Налаштування простих систем розумного будинку.

Технології не стоять на місці, вони постійно розвиваються та вирішують всі наші проблеми. Системи розумного будинку не є новинкою на ринку, але саме у 2019-2020 році вони мали серйозний поштовх до свого розвитку. Системи стали більш простими у налаштуванні, сьогодні можна купити комплект обладнання, встановити у своєму будинку, провести нескладне налаштування та отримати розумні функції, які раніше були доступні лише у науковій фантастиці.

Бізнес-ідея №145. Доставка їжі до офісу.

Офісні співробітники дуже зайняті і часом немає часу вийти на обід, відвідати якийсь заклад та поїсти. Не всі можуть брати з дому їжу, не завжди це зручно та естетично. Саме тому дедалі більше офісних центрів співпрацюють із компаніями з постачання готової їжі в офіс. Співробітник робить своє замовлення на сайті, де ви викладаєте власне меню. Після цього компанія оплачує його замовлення, ви доставляєте їжу до офісу, де її вживають співробітники, не відриваючись від робочого процесу. Це вигідно вам, вигідно офісному співробітнику та компанії, яка працює з більшою ефективністю.

Бізнес-ідея №146. Організація дитячих свят.

Дитячі свята – невідємна частина життя сучасної сімї. Кожен з батьків прагне дати своїй дитині найкраще, що вона може. Запросивши на дитяче свято професійних аніматорів, які мають підхід до дітей, і вміють перетворити нудний захід на незабутнє та яскраве свято. Надання послуг аніматора – один із досить прибуткових напрямків у сфері послуг, який може приносити хорошу винагороду. Для успішної та плідної роботи з дітьми, аніматор повинен мати такі якості як стресостійкість, уміння знайти контакт з дитиною, креативність, артистичність. Не менш важливим є і професіоналізм акторів та вміння виходити з незручних ситуацій.

Бізнес-ідея №147. Написання курсових та дипломних робіт.

Професійний підхід до організації написання дипломних та курсових робіт може забезпечити цілком заможне існування виконавцю. В даний час дана послуга є однією з найбільш затребуваних серед студентства, і може приносити істотний дохід за правильного підходу та відповідального відношення. Для залучення клієнтів можна розміщувати оголошення на біржах контенту або дошках оголошень, а також відвідувати навчальні заклади особисто, оскільки реальна зустріч із замовником убезпечить від несумлінних клієнтів. Особливо прибутковий сезон для цього виду заробітку – зимові, літні сесії, а також переддипломний період у випускників ВНЗ.

Бізнес-ідея №148. Організація виставки.

Організувати виставку досить просто. Потрібно оплатити кілька днів оренди приміщення, домовитися з художником, чиї картини виставлятимуться. Далі необхідно розіслати запрошення всім гостям, купити закуски та алкоголь.

Бізнес-ідея №149. Ріелторські послуги.

Робота у сфері нерухомості має чудові перспективи. Люди завжди будуть продавати квартири та купувати їх. Велике пожвавлення відзначається і ринку комерційної нерухомості. Крім того, більшість продавців та покупців нерухомості звертаються одночасно до кількох агенцій. Таким чином вони збільшують свої шанси на вдалу угоду. Тому проблем із клієнтами не буде. Якщо не лінуватися і справді працювати, то можна стати першим. А ріелтор багато в чому схожий із лікарем чи адвокатом. Вдалий перший досвід співпраці зумовить і подальші звернення клієнта до цього ріелтора.

Бізнес-ідея №150. Організація весіль.

Сучасні весілля досить складні. Необхідно домовитись із рестораном, розмістити гостей, які приїхали з інших міст. Крім того, важливо знайти хорошого ведучого з справді веселою розважальною програмою, знадобляться артисти, фотограф та багато іншого. Займатися всім самому це прямий шлях до того, щоб зіпсувати весілля. І більшість людей це розуміють. Тому зараз дійсно час — розквіт таких агентств. Їхня робота полягає в організації весіль під ключ. Вони беруть на себе весь клопіт. При цьому клієнти нерідко заощаджують серйозні гроші. Незважаючи на прибутковість цього бізнесу, відкрити його зможе кожен. Для цього буде потрібно лише невеликий офіс. Важливо буде налагодити контакти з провідними ресторанами та іншими потенційними учасниками весільних заходів. Усі вони з радістю приймуть пропозицію про співпрацю, адже це їхній прибуток.

Пропонуємо також додатковий список бізнес-ідей, які користуються популярністю та матимуть перспективи зростання в Україні.

Бізнес ідея та бізнес ідеї 2024. Бізнес ідеї 2024 Україна на будь-який смак. Який розпочати бізнес в 2024 році та що продавати у 2024 році. Найкращі ідеї для бізнесу 2024 рік. Перспективні стартапи 2024 року. Бізнес в Україні 2024 року. Бізнес ідеї 2024. Бізнес ідея 2024. Бізнес ідеї в Україні. Який розпочати бізнес в Україні? Чим вигідно займатися в Україні 2024 року? Що продавати у 2024 році в Україні? Ідея бізнесу в Україні. ТОП ідеї для бізнесу в Україні у 2024 році. Який бізнес розпочати з нуля в Україні? Який бізнес запустити в Україні? Бізнес-ідеї для Києва. Бізнес-ідеї Київ. Бізнес ідея України. Бізнес-ідеї виробництва. Бізнес ідея виробництва. Власний бізнес – власна справа, особистий бізнес.

Читайте також