Контакти

Комерційна нерухомість в Україні: купити або продати

Продається група комерційних приміщень 4690 м2 у м. Чернівці біля залізничного вокзалу

Продається група комерційних приміщень, що складаэться із 8 будівель загальною площею 4690 м2 у м. Чернівці, біля залізничного вокзалу

Розташування
Чернівці, вул. Севастопольська 3, ЖД Вокзал
Тип нерухомості
Промислова нерухомість
Загальна площа нерухомості
4690 кв.м.
Площа земельної ділянки
0.65 га
Ціна
$530 000

ID: 30057

19.07.23

Розташування: м. Чернівці, вул. Севастопольська 3, район ЖД Вокзал

Загальна площа: 4690.10 м²

Цей унікальний комплекс складається з двох основних будівель та шести допоміжних приміщень. В ньому ви знайдете офіси зі свіжим євроремонтом, складські приміщення, будинки охоронців, виробничі приміщення, ангар та багато іншого.

Особливою перлиною цього комплексу є критий ангар, який має площу 1500 м² (60м × 25м), що надає широкі можливості для різноманітних потреб.

Додатково, поруч знаходиться желізнична гілка, зручний доступ до якої забезпечений. Це створює чудові перспективи для підприємств, що потребують зв'язку з залізницею.

Площа земельної ділянки, на якій розташований комплекс, складає 65 сотих. Ділянка знаходиться в у власності, що дозволяє гнучкість в управлінні та розвитку приміщень.

Вартість: $605 000 (торг)

Партнерська винагорода: 2,5%

Для отримання детальнішої інформації, будь ласка, звертайтесь за телефоном: +380661519890 (Олег)

Розташування

Контакти

Зв'яжіться зі мною!

Залучення інвестицій, продаж бізнесу та комерційної нерухомості в Україні