Проєкт сухого порту Horonda Platform на Закарпатті залучає інвесторів із Італії

Проєкт сухого порту Horonda Platform на Закарпатті залучає інвесторів із Італії

Планується будівництво мультимодального логістичного хаба для експорту зерна до країн ЄС

Прес-служба Закарпатської ОВА повідомила, що до проєкту «Horonda Platform» у с. Горонду Мукачівського району залучено італійських інвесторів.

Зазначається, що керівництво ОВА провело робочу зустріч із партнерами щодо перспектив розвитку ініціативи щодо створення так званого «сухого порту». У складі іноземної делегації перебували представники компаній FS Holding, Mercitalia Rail та Mercitalia Terminal.

Проєкт передбачає створення можливостей для перевантаження сільгосппродукції з широкого шляху на вузький, складські приміщення, забезпечення центру контейнерами для зерна, олії тощо.

Завдяки «Horonda Platform» буде створено понад 200 нових робочих місць.

Презентація проєкту Horonda Platform відбулася у травні цього року в рамках робочого візиту прем'єр-міністра Дениса Шмигаля до Італії на українсько-італійській конференції з відновлення України.

Раніше італійський уряд анонсував плани створення логістичної платформи, яка зв'яже Україну по суші з інтермодальним портом Quadrante Europa у Вероні і далі з морськими портами північного сходу Італії, зокрема з Трієстом і Венецією.

Читайте також