Інвестиції у створення медичного хаба MonoDoctor у Львові перевищили 100 млн грн. Проєкт передбачає відкриття великого багатофункціонального медичного простору, який об’єднає 25 клінік на одній локації.
Інвесторами та співвласниками хаба стали засновниця MonoDoctor Вероніка Федишин і засновник інвестиційної компанії EFI Group Ігор Ліскі. За даними інвестиційної компанії EFI Group («Ефективні інвестиції»), саме вона виступила стратегічним партнером проєкту.
Наразі медичний хаб займає 4,5 тис. кв. м. На цій території розміщуються клініки різних медичних напрямів, а прогнозований потік пацієнтів сягає до 1 тис. осіб на день, що робить проєкт одним із найбільших приватних медичних центрів у Львові.
У складі MonoDoctor вже працюють відомі медичні та фармацевтичні бренди. Серед них — лабораторна мережа «Ескулаб», аптечна мережа «Бажаємо здоровʼя», Центр медичної 3D-діагностики, кардіологічна клініка «Благо», подологічна клініка «Твоя Стопа», стоматологічні клініки Vershe Clinic і Giorno Dentale, а також офтальмологічна клініка «Сімейний центр зору Свистун».
Для EFI Group участь у проєкті MonoDoctor логічно доповнює вже наявний медичний портфель. До нього входять медичний онлайн-сервіс DOC.UA, а також найбільша в Україні за кількістю підписаних декларацій мережа первинної медичної допомоги, що працює під брендами «Мій Лікар» та «Медична Зірка».
Група компаній «Ефективні інвестиції» була заснована у 2007 році та реалізує бізнес-проєкти в Україні у різних галузях. Ключові напрями інвестування — healthcare та medtech, а також паперова, харчова і деревообробна промисловість та постачання сільськогосподарської продукції.
До портфеля групи входять такі активи, як виробник тваринних жирів і кормових добавок Feednova, медична мережа «Медична зірка», Житомирський картонний комбінат, виробник картонної упаковки «Сем Екопак», лісопереробна компанія «Форест технолоджі», постачальник агропродукції «Ефі Агро», а також медичний онлайн-хаб Doc.ua.