Басейн Emily Resort відзначили міжнародною нагородою PHTA International Awards of Excellence Winners 2023

Басейн Emily Resort відзначили міжнародною нагородою PHTA International Awards of Excellence Winners 2023

Басейн Emily Resort отримав міжнародну нагороду PHTA International Awards of Excellence Winners 2023: Григорій Козловський розповів у чому секрет перемоги

Вперше один із басейнів України нагороджено престижною міжнародною нагородою PHTA International Awards of Excellence Winners 2023. Басейн спортивно-оздоровчого комплексу Emily Resort у Львові став переможцем у номінації «Басейни для змагань».

PHTA International Awards of Excellence - одна з найбільших і найвідоміших премій дизайну в індустрії басейнів. Ця нагорода вручається за дизайн басейнів, СПА та водних споруд. У конкурсі в різних категоріях взяли участь сотні басейнів з усього світу.

«Ми отримали набагато більше заявок, ніж минулого року, і всі вони - найвищого рівня», - повідомила Сабіна Хікман, CAE, президент і генеральний директор PHTA.

Розмір спортивного басейну Emily Wellness & SPA - 25х16 метрів. Глибина - від 1,2 м до 1,8 м. Температура води - 26-28°. Басейн було побудовано з використанням новітніх технологій в обрамленні широких панорамних вікон. І це - не єдиний басейн спортивно-оздоровчого комплексу.

Emily Resort - це сучасний багатофункціональний комплекс для відпочинку, занять спортом і оздоровлення всієї родини цілий рік. Комплекс складається з чотирьох просторих басейнів для дітей і дорослих, з доріжками для плавання, дитячого аквапарку, СПА-центру і відкритого джакузі на терасі з неповторною панорамою кришталевого озера і лісу.

Сучасний дизайн і передові технології комплексу чудово поєднуються з природою, а цілюще повітря гір сприяє відпочинку та відновленню здоров'я.

Відомий львівський меценат і засновник Emily Resort та ФК «Рух» Григорій Козловський наголосив, що отримання такої престижної міжнародної премії є гордістю для України в цей складний час.

«Ми пишаємося, що отримали цю нагороду в такий важкий час для України. Я пишаюся тим, що ми українці - найкращі в усьому, і навіть у такій справі, як дизайн басейнів. Українці не тільки сильна, але творча нація. Emily Resort - унікальне місце, в якому ми об'єднали українську природу, сучасні дизайнерські рішення і спорт», - прокоментував Григорій Козловський.

Він зазначив, що в Emily Resort зуміли об'єднати українську природу, сучасні дизайнерські рішення, спорт і відпочинок.

Комплекс також суміщений зі спортивною базою ФК «Рух», де проходять підготовку юні футболісти і проводяться різного виду змагання і підготовка до них, такі наприклад, як Invictus Games - міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців і ветеранів, які отримали травми при виконанні службових обов'язків.

Не залишилися осторонь власники комплексу і від допомоги нашим пораненим захисникам. За підтримки засновника ФК «Рух» та Emily Resort Григорія Козловського діє проєкт «Понад усе», метою якого є лікування та реабілітація поранених військових і цивільних українців. А ресурси клубу та його засновника гарантують високий рівень сервісу та допомоги, якої потребують наші поранені воїни. У комплексі Emily та на базі Академії «Руху» є все необхідне для реабілітації поранених. Сьогодні допомогу фахівців отримали вже 54 українці, а 37 із них проходили лікування та реабілітацію на базі Академії «Руху».

Григорій Петрович Козловський з першого дня війни допомагає українським воїнам, і впевнений, що зараз необхідно спрямовувати всі зусилля на те, щоб допомогти нашим воїнам стати на ноги. А Emily Resort - ідеальне місце для відновлення здоров'я та реабілітації!

Читайте також