Еміратський холдинг Mubadala зобов

Еміратський холдинг Mubadala зобов'язується інвестувати $2,5 млрд в екологічно чисте паливо у Бразилії

Компанія планує побудувати екологічний завод з виробництва дизельного палива та авіаційного гасу у північно-східному бразильському штаті Баія

Mubadala Capital з Абу-Дабі планує інвестувати $2,5 млрд протягом 10 років у будівництво екологічного заводу з виробництва дизельного палива та авіаційного гасу у північно-східному бразильському штаті Баїя.

Інвестиції будуть здійснюватися через підрозділ компанії Acelen у Бразилії, і компанія розраховує розпочати виробництво у першому кварталі 2026 року.

Меморандум про взаєморозуміння був частиною кількох інших угод, підписаних під час державного візиту президента Бразилії Луїса Інасіо Лули да Сілви до Абу-Дабі.

«Я повертаюся до країни через 20 років, щоб зміцнити відносини між Бразилією та Об'єднаними Арабськими Еміратами», — написав Лула у Twitter. "Емірати - це країна в регіоні, яка найбільше інвестує в Бразилію, цього року збільшить інвестиції в біопаливо та відновлювані джерела енергії".

Члени бразильської делегації та уряд ОАЕ також підписали угоди щодо торгівлі, спорту та штучного інтелекту, повідомив бразильський уряд у Twitter.

Читайте також