Хто керує медіабаїнгом в сфері iGaming: Вікторія Тіхачова – СЕО компанії Traffic Devils

Хто керує медіабаїнгом в сфері iGaming: Вікторія Тіхачова – СЕО компанії Traffic Devils

Компанія Traffic Devils була заснована в 2019 році підприємцем Олександром Слобоженко. Основний вектор роботи – залучення рекламного трафіку в сфері iGaming.

Досьє Вікторія Тіхачова – СЕО української медіабаїнгової компанії Traffic Devils

Місце народження: м. Бурштин, Івано-Франківська область.

Дата народження: 28 грудня 1996 року

Освіта

  • Івано-Франківський базовий медичний коледж, спеціальність – фельдшер. 
  • Відкритий міжнародний університет розвитку людини в Києві, спеціальність – психологія.

Сімейний стан: Заміжня, має дитину.

Дитинство та вибір життєвого шляху

Росла в звичайній родині. Батько – будівельник, мати – бухгалтер. В дитинстві часто переїжджала разом з сім'єю та змінила 4 школи.

У 3 класі переїхала з батьками в Київ. Більшу частину дитинства жила на два міста: в навчальний період з батьками в столиці, влітку – у бабусі на Закарпатті. Самостійна змалечку. Принципова. Справедлива. 

Кар'єра

Починала кар'єрний розвиток з напряму медицини: після закінчення коледжу працювала півтора роки у невідкладній медичній допомозі дітям. А згодом – півтора роки в київській швидкій медичній допомозі. 

Згодом Вікторія вирішила змінити місце роботи, планувала влаштуватися в приватну клініку і розмістила резюме на сайті оголошень, де на її резюме відгукнулася медіабаїнгова компанія та запропонувала їй позицію асистента баєра.

Вікторія проявляла завзятість в роботі, виросла до позиції баєра, але коли зрозуміла, до досягла «стелі» на цій роботі вирішила змінити команду й пройшла відбір у Traffic Devils на аналогічну позицію.

Спостерігаючи за відповідальною та систематизованою роботою Вікторії власник компанії запропонував їй побудувати відділ фарму (створення рекламних акаунтів), якого на той момент в команді не було. Після успішного запуску відділу Вікторії запропонували посаду головного виконавчого директора, яку вона очолює з 2020 року.

Діяльність команди Traffic Devils

Команда займається медіабаїнгом – закупівлею трафіку в одному ресурсі та перенаправленням на інший. Станом на вересень 2022 року в ній працює понад 350 співробітників. Головне спрямування роботи – ніша iGaming.

До підрозділів команди входять фінансовий відділ, власний продакшн, фарм-відділ, а також відділи баїнгу, технічного забезпечення, рекрутингу, маркетингу та інші. 

В планах на найближче майбутнє – відкриття офісу в Європі.

Хобі та захоплення

В дитинстві Вікторія закінчила художню школу, а також школу фортепіано.

З 12 років цікавиться автомобілями. Відмічає, що зараз для неї хобі – це робота, а головне захоплення – дитина.

Інші джерела

Instagram: https://www.instagram.com/tih_vi

Читайте також