Канадська Crescent Point придбає сланцеві активи в Монтні за $1,86 млрд

Канадська Crescent Point придбає сланцеві активи в Монтні за $1,86 млрд

Канадська нафтова компанія придбає Hammerhead Energy, щоб розширити свою присутність у сланцевому видобутку Монтні в Альберті

Активи Hammerhead Energy є сусідами з позицією Crescent Point у Монтні, одному з найпривабливіших багатих на нафту регіонів Канади.

За словами Кресент Пойнт, угода додасть близько 800 нових бурових майданчиків у Монтні. Компанія підвищила прогноз видобутку на 2024 рік до діапазону 200–208 тис. барелів нафтового еквівалента на добу порівняно з прогнозованими раніше 145–151 тис. барелів нафтового еквівалента на добу.

Акціонери Hammerhead отримають 21 канадський долар за кожну звичайну акцію Hammerhead у вигляді комбінації приблизно 1,5 млрд канадських доларів готівкою та 53,2 мільйона звичайних акцій Crescent Point.

Згідно з розрахунками Reuters, вартість акцій передбачає 5% премію в порівнянні з ціною закриття Hammerhead у понеділок.

Канадська енергетична компанія заявила, що планує підвищити дивіденди на 15% до 46 канадських центів на акцію щороку після закриття угоди.

Читайте також