Мережа EVA інвестує 200 млн грн у відкриття 60 нових магазинів

Мережа EVA інвестує 200 млн грн у відкриття 60 нових магазинів

Усі ці магазини компанія планує відкрити протягом 2024 року

Про це повідомила прес-служба мережі парфумерно-косметичних магазинів EVA, зазначивши, що зберігатиметься фокус на розвитку онлайн-майданчика EVA.UA.

Крім того, до кінця 2024 року планує завершити будівництво нового складу у Львові, а 2025-го – масштабного логістичного центру в Одесі.

Виконавчий директор ТОВ "РУШ" Ольга Шевченко заявила: "Плануємо зробити їх (логістичні склади – ІФ-У) автоматизованими – з роботами. Ще фіналізуємо потрібні інвестиції, але вже бачимо, що вони становитимуть мільярди гривень. Ми продовжуємо інвестувати у бізнес EVA, незважаючи на війну. Тому що віримо у перемогу України і в те, що країну буде відновлено і люди повернуться додому".

У релізі повідомляється, що з початку року лінія магазинів EVA відкрила 31 новий магазин і відновила роботу 29, у тому числі у третьому кварталі дев'ять нових та п'ять відновлених. За підсумками третього кварталу мережа налічує 1035 працюючих торгових точок.

Керуюче мережею EVA ТОВ "РУШ" засноване у 2002 році. Має 52 власні торгові марки (ВТМ), які представлені товарами для дому, парфумерією, косметикою, біжутерією, засобами особистої гігієни, аксесуарами, білизною та дитячими товарами. Частка продажів ВТМ у натуральному вимірі 2022 року становила 30,6%. Штат співробітників компанії складає близько 13,4 тис. Чоловік.

За даними Opendatabot, власником ТОВ "РУШ" вважається ТОВ "Корпсолюшин" (100%), кінцевими бенефіціарами компанії є українські бізнесмени Руслан Шостак та Валерій Кіптик.

Читайте також