“Можливо наступного року Chat GPT 5  досягне людського інтелекту”, – Invest Weekend

“Можливо наступного року Chat GPT 5 досягне людського інтелекту”, – Invest Weekend

З 24 по 26 листопада Буковель перетворився на епіцентр інвестиційних можливостей. Invest Weekend об’єднав 400 підприємців та інвесторів з усієї України.

З 24 по 26 листопада Буковель перетворився на епіцентр інвестиційних можливостей. Invest Weekend об’єднав 400 підприємців та інвесторів з усієї України. Автором форуму виступив бізнесмен, експерт з 18-річним досвідом у сфері інвестицій та нерухомості Ігор Ільчишен. 

Окрім виступів спікерів, форум мав на меті зібрати кошти для військових. Одним з лотів стала картина відомої художниці Соні Морозюк, яку продали за рекордні для художниці кошти. Фінальна сума буде оголошена згодом. Також, на форумі виступила відома співачка Jerry Heil.

Загалом на Invest Weekend виступили 22 спікера, які поділилися власним досвідом у сфері інвестування в Україні. За три дні на форум завітало більше 400 учасників з усієї України. Окрім виступу ключових спікерів, на учасників чекали панельні дискусії, ворк-шопи, Q&A сесії, бранчі, потужна синергія інвестицій, бізнесу, мистецтва та людей з соціально відповідальною позицією. 

Місяці підготовки до найінвестиційнішого заходу осені — і три дні, що пронеслися, як одна година. Масштабні проєкти завжди народжуються в партнерстві – ще один доказ цьому, адже до його створення я залучив команди справжніх профі своєї справи. У рамках Invest Weekend пройшло кілька аукціонів для збору коштів на потреби наших захисників, завдяки яким захід став можливим. Серед лотів: кава зі спікерами, картини українських художниць Соні Морозюк та Ірини Третяк , прикраси від ювелірного дому Kimberli”, – коментує Ігор Ільчишен.

Також в межах Invest Weekend Ігор Ільчишен презентував три нових готельних проєкти. Перший – пʼятизірковий готель в Поляниці на 150 номерів, який розроблений з проєктною групою Archimatika. Котеджне містечко PÓTAY в Яблуниці спільно з архітектурно-будівельною компанією COSMOS in. Та апарт-готель WOL у Вінниці, спільно з дизайн-бюро TEMO. 

Ще одним зі спікерів форуму виступив Ерік Найман, засновник інвестиційного радника HUG'S. Автор 6 книг з інвестування на глобальних фінансових ринках. В рамках форуму він припустив, що можливо наступного року Chat GPT 5  досягне людського інтелекту. Також спікер підняв тему війни. Найман поділився із учасниками форуму власним поглядом, як можна монетизувати унікальний досвід України, адже ні в кого немає такого бойового досвіду за останні 40-50 років. 

Серед інших спікерів форуму був Дмитро Гордон – журналіст і бізнесмен, Дмитро Карпіловський – інвестор, підприємець, співзасновник УкрІнвестКлубу, Артур Лупашко – засновник Ribas Hotels Group, Любов Мочалова - PR експерт, засновниця агенції “M•PR Triada”  та інші.

Читайте також