На Полтавщині створено індустріальний парк "Смарт Тех Індастрі" з планом інвестицій у $27 млн

На Полтавщині створено індустріальний парк "Смарт Тех Індастрі" з планом інвестицій у $27 млн

На Полтавщині до Реєстру індустріальних (промислових) парків включено індустріальний парк "Смарт Тех Індастрі". Відповідне рішення уряд України ухвалив на засіданні 1 березня 2024 року.

На території індустріального парку "Смарт Тех Індастрі", який розташований на ділянці 13,04 га в Лубенському районі Полтавської області на трасі міжнародного значення Е40/М03 «Київ-Харків, передбачається спорудження підприємства з переробки кукурудзи.

Підприємство також спеціалізуватиметься на виробництві харчових продуктів, продуктів борошномельно-круп’яної промисловості, готових кормів для тварин. Також серед напрямків роботи парку – виробництво готових металевих виробів, лісопильне та стругальне виробництво.

Для безперервного постачання енергії на об’єкти виробництва буде збудована ТЕС загальною потужністю 3 МВт.

До ділянки індустріального парку будуть підведені всі необхідні мережі та дороги, організована вся внутрішня інфраструктура, функціонування якої забезпечить керуюча компанія.

Загальна площа виробничо-складських та офісних приміщень становитиме близько 50 000 м2.

В облаштування інфраструктури парку планується інвестувати $7 млн, в будівництво об’єктів парку – $20 млн.

Парк "Смарт Тех Індастрі" забезпечить створення близько 350 нових робочих місць в переробній промисловості.

"Смарт Тех Індастрі" стане другим індустріальним парком, створеним на Полтавщині. Він не лише забезпечить мешканців області додатковими робочими місцями, а бюджети – доходами, але й сприятиме економічному розвитку регіону.

Кінцевими бенефіціарними власниками та засновниками індустріального парку є Руденко Олександр Павлович - 50% та американська компанія NEW ENGLAND EXPRESS, INC - 50%.

Читайте також