У Вінницькій області разом із німцями реалізується проєкт розвитку овочівництва за €4,2 млн

У Вінницькій області разом із німцями реалізується проєкт розвитку овочівництва за €4,2 млн

Проєкт передбачає створення нових підприємств та консультації щодо впровадження прогресивних інноваційних технологій

Як повідомили у Вінницькій ОВА, стартував проєкт розвитку плодоовочівництва на €4,2 млн. Оперативними партнерами з його реалізації стали ТОВ "ГФА Консалтинг Груп ГмбХ" (Німеччина), Вінницька обласна військова адміністрація, а також Іллінецький аграрний професійний коледж та ДУ "Науково" -методичний центр вищої та професійної вищої освіти (м. Київ).

Основні напрямки проєкту охоплюють аграрно-правове та організаційне консультування ключових державних інституцій, покращення професійної освіти та підвищення кваліфікації, створення сільськогосподарської дорадчої служби для сектору плодоовочівництва у Вінницькій області.

Проєкт також передбачає фінансову підтримку стратегічних аграрних інвестицій та створення нових підприємств.

У рамках проєкту відкрито два офіси у Вінниці та Іллінцях, а також сформовано три робочі групи для кожної сфери результатів за напрямами: визначення пріоритетних тем консультування в галузі плодоовочівництва, покращення професійної освіти та підвищення кваліфікації педагогічних працівників у сфері плодоовочівництва, а також розробка бізнес-плану створення дорадчого центру розвитку плодоовочевого сектору

Крім цього, розроблено інструменти фінансування для подальших інвестицій у плодоовочевий сектор області. Завершити реалізацію цього проєкту планується у 2025 році.

Читайте також