Український виробник всюдиходів Шерп запускає завод у Туреччині

Український виробник всюдиходів Шерп запускає завод у Туреччині

На турецькому підприємстві буде запущено серійне виробництво багатоцільового всюдихода Sherp YETX

Як повідомляє місцеве видання Daily Sabbah, 26 квітня в провінції Бурса відбудеться офіційне відкриття заводу з виробництва всюдиходів української компанії Шерп.

Генеральний директор Orso Off-Road Solutions, філії Шерп у Бурсі, Ерман Ерсез розповів, що український виробник вирішив інвестувати сюди, покладаючись на індустріалізацію Бурси, кваліфіковані людські ресурси та географію Туреччини.

За його словами, у 2024 році буде запущено другу чергу виробництва.

Модель всюдихода Sherp YETX розроблена для пересування складним рельєфом. Його висота 2,8 метра, довжина – 4 метри, ширина – 2,5 метри. Він може долати перешкоди заввишки до метра та використовуватись на схилах до 35 градусів.

Всюдихід можна використовувати в пошуково-рятувальних операціях, ліквідації лісових пожеж та надання швидкої допомоги в районах та на водоймах, недоступних для звичайних автомобілів.

Передбачається, що Sherp YETX на 70% складатиметься з турецьких деталей.

Ерман Ерсез уточнив, що зараз ведеться робота над локалізацією автомобіля: переговори проводяться з більш ніж 200 постачальниками.

Компанія Шерп вирішила налагодити виробництво у Туреччині вісім місяців тому.

Незабаром після початку повномасштабного вторгнення власник компанії український бізнесмен Володимир Школьник відкликав ліцензію на виробництво всюдиходів Шерп у росії.

Читайте також