Виробник лабораторного обладнання Danaher поглинає «Амазонку антитіл» Abcam за $5,7 млрд

Виробник лабораторного обладнання Danaher поглинає «Амазонку антитіл» Abcam за $5,7 млрд

Danaher Corp випередила конкурентів у гонці за придбання британського виробника витратних матеріалів для медико-біологічної галузі, чиї технології використовуються тисячами дослідників

Згідно із заявою, опублікованою в понеділок, Danaher заплатить $24 за акцію Abcam, що базується у Кембриджі, Англія. Угоду планується завершити в середині 2024 року, і Danaher розраховує профінансувати її за рахунок коштів та доходів від випуску комерційних паперів.

Abcam, яку іноді називають "Амазонкою антитіл", надає вченим різні лабораторні продукти, включаючи імунні білки, що використовуються при відкритті ліків та діагностиці. Це придбання допоможе компанії Danaher, виробнику лабораторного обладнання та інших витратних матеріалів у її зусиллях щодо надання повного спектру послуг клієнтам.

Деякі аналітики вважають, що угода та її ціна виглядають вигідними для Danaher. Тим часом у світлі жорсткої конкуренції за покупку інвестори Abcam, можливо, очікували вищої ціни покупки, вважає аналітик Bloomberg Intelligence Джонатан Палмер.

Читайте також