Інвестиції в малий бізнес: який купити бізнес в Україні у 2024 році

Інвестиції в малий бізнес: який купити бізнес в Україні у 2024 році

Якщо ви вирішили купити малий бізнес в Україні, ми рекомендуємо ознайомитись із цією статтею, вона дозволить при інвестуванні уникнути значних ризиків та купити прибутковий готовий бізнес для ...

Чи варто інвестувати у малий бізнес в Україні?

Багато інвесторів в Україні і не тільки воліють диверсифікувати свій портфель, вкладаючи кошти як у малі бізнеси, так і інші активи, щоб знизити загальні ризики. Інвестування в малий бізнес може бути вигідним, але це залежить від багатьох факторів та передбачає свої ризики.

Ось деякі плюси та мінуси інвестування в малий бізнес:

Плюси інвестицій у малий бізнес:

 • Потенціал для високого прибутку: Малі бізнеси можуть мати великий потенціал для зростання та прибутку, особливо якщо ви оберете успішну та перспективну галузь.
 • Вплив на управління: Якщо ви є акціонером або партнером малого бізнесу, у вас може бути можливість впливати на його стратегію та управління.
 • Різноманітність портфеля: Інвестиції в малий бізнес може урізноманітнити ваш інвестиційний портфель і знизити ризики, повязані з концентрацією інвестицій.
 • Підтримка підприємців: Інвестування у малий бізнес допомагає підтримувати підприємців та сприяє розвитку економіки.

Мінуси інвестицій у малий бізнес:

 • Ризики: Малий бізнес схильний до високих ризиків. Багато хто з них не виживає в перші роки своєї діяльності, і інвестори можуть втратити свої кошти.
 • Обмежена ліквідність: Інвестиції в малий бізнес можуть бути менш ліквідними, ніж, наприклад, інвестиції в акції на біржі. Процес продажу частки у малому бізнесі може бути складним та витратним.
 • Брак контролю: Залежно від ваших інвестиційних умов, ви можете опинитися в меншості та мати обмежений контроль над бізнесом.
 • Невизначеність: Мали бізнес часто зазнає зовнішніх факторів, які можуть впливати на успіх, такі як зміни в економічному середовищі або конкурентні умови.

На що звернути увагу перед тим, як купити малий бізнес

Купівля малого бізнесу - це серйозне рішення, і вибір відповідного бізнесу залежить від багатьох факторів, включаючи ваші інтереси, досвід, фінансові можливості та цілі. Ось декілька кроків, які допоможуть вам правильно вибрати малий бізнес:

 • Визначте вашу мету: спочатку визначтеся з тим, що ви хочете досягти, купуючи бізнес. Чи бажаєте ви збільшити дохід, зайнятися чимось, що вас цікавить, чи просто отримати стабільне джерело доходу?
 • Оцініть свої навички та досвід: Вибирайте бізнес, у якому ви знаєте чи маєте досвід. Це спростить управління та підвищить шанси на успіх.
 • Фінансова підготовка: оцініть свої фінансові можливості та ресурси, які ви готові вкласти в покупку та розвиток бізнесу. Вам потрібно буде визначити свій бюджет та шукати бізнес, який відповідає вашій фінансовій ситуації.
 • Дослідіть ринок: проведіть дослідження ринку, щоб зрозуміти поточні тенденції та конкурентну обстановку щодо обраної галузі.
 • Пошук та оцінка бізнесу: після визначення галузі та типу бізнесу почніть шукати відповідні пропозиції. Важливо провести ретельну оцінку бізнесу, включаючи його фінансовий стан, клієнтську базу, репутацію та операційні процеси.
 • Перевірте правові аспекти: переконайтеся, що ви повністю розумієте всі правові аспекти покупки бізнесу, включаючи контракти, ліцензії, податки та права власності.
 • Співпраця з професіоналами: можливо, вам буде потрібна допомога адвоката, бухгалтера або бізнес-брокера, щоб впоратися з різними аспектами покупки бізнесу.
 • Планування розвитку: розробіть бізнес-план, включаючи стратегію розвитку та управління бізнесом після його придбання.
 • Не поспішайте: не поспішайте з прийняттям рішення. Проаналізуйте всі аспекти та ризики, повязані з придбанням конкретного бізнесу, перш ніж робити остаточний вибір.
 • Підготуйтеся до управління: після придбання бізнесу приділіть увагу його управлінню та кадровим питанням, щоб досягти бажаних результатів.

Памятайте, що придбання бізнесу може бути складним та ризикованим процесом, тому важливо ретельно підготуватися та отримати необхідну підтримку та поради перед прийняттям рішення.

Інвестиції в малий бізнес: який купити бізнес в Україні у 2024 році

Де знайти пропозиції продажу малого бізнесу в Україні?

Для пошуку пропозицій з продажу бізнесу в Україні можна скористатися різними ресурсами та методами:

Онлайн-платформи з продажу бізнесу:

OLX: OLX є одним із найбільших онлайн-ресурсів оголошень про продаж різних товарів та послуг в Україні. Тут ви можете знайти багато пропозицій і про продаж бізнесу. Однак при розгляді пропозицій про продаж бізнес на OLX необхідно бути особливо уважним і не вірити всьому тому, що написано, адже оголошення про продаж бізнесу подаються безпосередньо власниками і не проходять будь-якої перевірки.

InVenture: На інвестиційному порталі InVenture публікуються пропозиції з продажу бізнесу в Україні, вони попередньо промодеровані інвестиційними фахівцями компанії. Тут, як правило, розміщуються більш структуровані дані з продажу бізнесу, а сама перевірка InVenture вселяє більше впевненості у виборі бізнесу для покупки. У той же час, покладатися на представлені дані точно не варто, в будь-якому випадку вам доведеться проводити власний due diligence (аудит) бізнесу перед покупкою.

Ріелторські агенції та приватні брокери

Багато ріелторських агенцій та бізнес-консалтингових компаній в Україні надають послуги з пошуку та продажу бізнесу. Вони можуть допомогти вам знайти підходящий варіант та провести угоду з купівлі малого бізнесу в Україні.

Спеціалізовані бізнес-заходи

Участь у бізнес-семінарах, виставках та заходах для підприємців може бути гарним способом знаходити бізнес-пропозиції та встановлювати контакти з продавцями малих бізнесів.

 

InVenture представляє добірку ТОП-5 актуальних та свіжих пропозицій щодо продажу малого бізнесу на початку 2024 року в Україні:

1. Продаж діючого бізнесу - інтернет-магазин з продажу авто аксесуарів і запчастин

 • Регіон: вся Україна
 • Ціна: $200 000

2. Продається діюча мережа фітнес-студій, що складається з 3 залів

 • Регіон: Київ
 • Ціна: від $100 000 за 1 зал ($290 000 за всю мережу)

3. Продається дизайнерське ательє з пошиття взуття, сумок та аксесуарів за італійською технологією з авторським брендом «DIANA ANIPKO»

 • Регіон: Київ
 • Ціна: $378 000

4. Продаж діючого бізнесу з дизайну та пошиття одягу під ТМ «Шалена майка»

 • Регіон: Дніпро
 • Ціна: $120 000

5. Продається готовий бізнес – сучасна мережа індивідуального прання «QUEENS»

 • Регіон: Дніпро
 • Ціна: $69 000

Свіжі франшизи для початку малого бізнесу в Україні на початок 2024 року:

1. Франшиза KIMS – національна мережа хімчисток

KIMS – це національна мережа хімчисток, яка доводить свою ефективність вже понад 26 років. Сьогодні KIMS має філії практично в кожному місті України, і компанія продовжує розширювати горизонти за допомогою франчайзингу.

 • Інвестиції: від $70 000

2. Франшиза Glovo Concepts

Glovo Concepts – це франчайзинговий напрямок бізнесу компанії Glovo, що передбачає передачу віртуальних брендів у використання партнерських установ на певних умовах.

 • Інвестиції: від $650

3. Франшиза ДІЛА

Інвестиція в медичний бізнес у партнерстві з ДІЛА – 17 років успішного досвіду у франчайзингу.

 • Інвестиції: від $18 000

 

Інвестиції у малий бізнес України 2024. Інвестиції у бізнес-проекти України. Що означає інвестиції у бізнес? Інвестиції в малий бізнес із прибутковістю. Як інвестору-початківцю вибрати бізнес для інвестування? Що таке інвестиції у бізнес? Як грамотно інвестувати гроші у малий бізнес в Україні? Де шукати проекти для інвестицій у малий бізнес? Як інвестору-початківцю вибрати недорогий і малий бізнес для покупки? Як інвестувати у малий бізнес? Гроші в борг для бізнесу. Продаж готового бізнесу. Що потрібно знати під час купівлі готового бізнесу? Що означає придбати готовий бізнес? Які питання потрібно ставити при купівлі готового бізнесу в Україні? Купити бізнес Київ, купити бізнес Дніпро, купити бізнес Одеса, купити бізнес Львів. Продаж готового бізнесу у Києві. Цікавить готовий бізнес у Києві? Купити готовий бізнес без посередників чи ріелторів. Купити або продати бізнес в Києві. Велика база актуальних оголошень про продаж малого бізнесу. Оголошення про продаж бізнесу. Продаж та покупка невеликого бізнесу. Купити невеликий бізнес у Києві. Продаж недорогого бізнесу. Оголошення купити недорогий бізнес в Україні. Де купити недорогий готовий бізнес? Продам готовий бізнес невеликий Київ. Купити малий бізнес Київ олх.

Читайте також