Як заробити гроші в інтернеті: заробіток онлайн у 2024 році

Як заробити гроші в інтернеті: заробіток онлайн у 2024 році

Про те, як заробити онлайн сидячи вдома і маючи доступ до інтернету. Найкращі способи заробити в інтернеті в 2024 році. Як заробити гроші в Інтернеті? Перевірений онлайн заробіток.

Сьогодні багато українців цікавляться питанням, як заробити гроші в інтернеті, проводячи час онлайн. При цьому одні хочуть отримати додатковий дохід, інші просто збирають кошти на купівлю дорогої речі або вирушити в подорож. Часом трапляються випадки, коли заробіток в інтернеті життєво необхідний, як, наприклад, під час пандемії. Яка б не була причина, ви повинні знати, що отримати додатковий дохід онлайн цілком реально. Більше того, у багатьох випадках це можна зробити без будь-яких інвестицій. Основний ресурс, який необхідно буде виділити на заробіток в інтернеті, - це власний час.

Проте, варто врахувати той факт, що не кожен вид діяльності підійде людям без досвіду роботи. Так, деякі з них вимагають специфічних навичок та знань, наприклад, володіння іноземними мовами. Тому фокусуйтеся на той вид діяльності та онлайн заробітку, у яких у вас є компетенції.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі останніх новин та подій у світі інвестицій!

Ми зібрали робочі та перевірені способи як заробити в інтернеті та отримати додатковий дохід у 2024 році.

Найкращі способи заробити в інтернеті в категоріях: навчання, продаж та переклади.

1. Онлайн-уроки. Онлайн навчання – популярний вид заробітку.

Можна бути вчителем та викладати онлайн. Головна перевага цієї діяльності – вивчати можна практично всьому. Залежно від навичок людини та її досвіду, вона може розробляти власні навчальні курси у тій категорії знань, у якій спеціалізується, та викладати зацікавленим студентам.

Реалізувати цю ідею можна за допомогою ресурсу SkillsShare - сервісу, який допоможе вивчати онлайн. Тут пропонується широкий перелік курсів. Тому, зареєструвавшись на сайті, можна створювати свої уроки на різні теми (математика, інженерія, дизайн, кулінарія, вивчення мов тощо). Зазначається, що такий заробіток в інтернеті приносить мінімум від $3 тис на рік додаткового прибутку.

Ще одним корисним сервісом, щоб викладати онлайн, є Udemy. Тут можна продавати свої уроки. Потрібно лише створити власний курс та викласти його на сайті. Коли студент обирає та купує той чи інший курс, тоді й перераховується оплата його автору.

Необхідні навички: 100% знання предмета, який ви збираєтесь викладати. Крім цього, знадобиться вміння працювати у Photoshop, створювати та монтувати відео. Всі ці інструменти допоможуть зробити курс цікавішим і зрозумілішим, а головне продати його.

2. Онлайн-переклади. Надання послуг перекладача – робочий варіант, якщо ви знаєте іноземну мову.

Знавцям іноземних мов знайти способи, як заробити в інтернеті, не так складно. Зокрема, якщо людина володіє кількома мовами, тоді вона зможе знайти достатньо замовлень з онлайн-перекладів.

Одним із найкращих сервісів для пошуку роботи перекладачам є translatorbase.com. Тут потрібно самостійно пропонувати вартість перекладу на будь-яке замовлення. Клієнт вже обиратиме вигідний для нього варіант, виходячи від ціни.

Послуги перекладу можна надавати і на інших веб-ресурсах. Зокрема, серед російськомовної аудиторії найпопулярнішим сервісом є fl.ru. Окрім перекладів, тут є великий вибір сфер діяльності для фрілансерів.

3. Транскрибування текстів. Розшифровка аудіо або відео за гроші.

Цей вид діяльності вимагає від людини багато терпіння, бо тут доведеться слухати аудіо чи дивитися відео, а потім у текстовому вигляді надавати прослухану інформацію. Тому людині треба розуміти різні акценти, на високому рівні володіти іноземною мовою (якщо розшифровувати інформацію потрібно не рідною мовою). А у випадку, коли треба переписати текст, написаний від руки, з картинки, важливо добре розумітися на почерку.

Є різні сайти для заробітку, на яких розміщують такі завдання. Так, інтернет-платформа Amazon Mechanical Turks - сервіс від найбільшого інтернет-рітейлера, на якому пропонуються завдання для людського інтелекту. Це означає, що комп'ютер не може розшифрувати інформацію якісно, тому потрібні вміння людини. Все що потрібно - зареєструватися на сайті та знайти вигідний для себе варіант.

4. Продаж голосу. Як продати свій голос чи трек в інтернеті

Сьогодні в інтернеті можна знайти багато пропозицій, пов'язаних із дикторським озвучуванням. Однак це не зовсім заробіток без вкладень, оскільки треба мати обладнання для звукозапису, щоби якісно виконати роботу.

Таким чином можна позичити свій голос для закадрового озвучування різного типу текстів. Для цього часто використовують такі послуги, як VoiceBunny або Voice123. На цих сайтах треба обов'язково зареєструватись, щоб озвучувати тексти за гроші. Після цього можна вибирати відповідні пропозиції, виконувати їх та отримувати гроші, сидячи вдома. До того ж такий звичайний заробіток в інтернеті може перетворитися на професійну кар'єру.

5. Продаж творчості

Виготовлення незвичайних хенд-мейд виробів, в'язання одягу, розпис ваз чи посуду сьогодні можна перетворити на власний бізнес. Так, на сайтах ArtFire чи Etsy продають тисячі таких товарів, зроблених вручну. Крім того, Facebook чи Instagram є чудовими майданчиками, на яких можна продавати предмети своєї творчості.

Додатковим варіантом заробітку для любителів фотозйомки може стати продаж своїх творів онлайн. У мережі часто шукають та купують авторські картинки для різних проектів, онлайн- та друкованих публікацій. Потенційних клієнтів можна знайти на таких сайтах: depositphotos, iStockPhoto, CreativeMarket.

Музиканти, які створюють власні треки за допомогою спеціальних програм, можуть продавати свою творчість. При цьому не обов'язково бігати за музичними компаніями. Адже продавати можна не лише повноцінні пісні, а й джингли чи рингтони.

Існує багато онлайн-магазинів, де можна виставляти на продаж власні MP3-файли. Найпопулярніші серед них iTunes, Spotify, Amazon, Pandora та ін. Крім цього, є різні інтернет-сервіси, на яких можна розміщувати музику від свого імені та продавати її. Тут можна виділити такі ресурси, як DistroKid та loud.fm.

Якщо ідей для творчості немає, заробляти онлайн можна за принципом купи-продай. Але тут треба мати стартовий капітал на закупівлю товарів. Суть такого заробітку проста: треба купувати де дешево, а продавати трохи дорожче. Адже якщо додавати до вартості придбаного товару ще 30%, то можна отримувати непоганий щомісячний прибуток. Наприклад, у такий спосіб продають товари на онлайн-платформі OLX.

6. Продаж товарів на OLX — доступний і поширений в Україні спосіб заробітку.

Продавати можна не лише речі, фотографії, різні вироби, а й експертну думку. Таким чином, заробити гроші в інтернеті можна завдяки власним знанням. Будучи спеціалістом у тій чи іншій сфері, володіючи спеціалізованими навичками, можна отримати вигоду зі свого професіоналізму. Окрім того, щоб продавати свої знання, не треба створювати окремий сайт. Наприклад, такі веб-ресурси як Clarity.FM, Coach.me мають вже готовий список потенційних клієнтів, які шукають експертну думку і можуть за неї заплатити.

Це теж слушний варіант для тих людей, які починають заробляти в інтернеті, і хочуть це робити без вкладень. Щоб використовувати перераховані вище платформи і ділитися своїм досвідом за гроші, необхідно тільки там зареєструватися.

7. Онлайн-опитування. Заробити онлайн, відповідаючи на запитання анкет.

Свого часу одним із популярних варіантів роботи вдома було заповнення різних анкет, які надавалися у паперовому вигляді. Цей спосіб заробітку не застарів і сьогодні. Тільки зараз робити це можна онлайн на спеціальних сайтах, які поєднують різних аналітиків, фахівців у галузі соціології та людей-нефахівців у цій сфері.

Так, стати учасником соціального опитування та отримати за це гроші можна за допомогою наступних сервісів: OnePoll, SurveyBods, Toluna. Після реєстрації користувачеві надсилатимуть різні платні анкети. Відповівши на всі запитання, респондент отримає винагороду.

Как заработать деньги в интернете: заработок онлайн в 2022 и 2023 году

Фрілансер - різноробочий онлайн

Цей варіант роботи підійде тим, хто хоче надавати технічну чи адміністративну підтримку. Одним із ресурсів з різними видами діяльності є Upwork. На цьому сайті клієнти розміщують інформацію про роботу, а люди, які шукають варіант заробітку, вибирають оптимальну для себе пропозицію. Найчастіше це робота вдома — за комп'ютером та через інтернет: веб-розробка, редакторські послуги, оптимізація сайтів тощо.

Фріланс та копірайтинг. Написання текстів – робочий варіант заробітку в інтернеті.

Копірайтинг і рерайтинг — слушні варіанти, як швидко заробити навіть новачком у сфері написання текстів. Отримувати дохід у вигляді генерування контенту на замовлення можна на спеціальних біржах копірайтингу.

Однак перед тим, як зареєструватися на якомусь із таких веб-ресурсів, потрібно врахувати такі фактори:

Оплата за 1 тис. символів. Людям, які ніколи не писали статті на замовлення та не користувалися біржами копірайтингу, слід обирати низькооплачувані замовлення (25-35 центів за 1000 символів). Так, це дуже малі суми, але й вимоги до тексту будуть низькими. Це дозволить новачкам набити руку та поступово підвищувати свій професіоналізм у копірайтингу. Досвідчені копірайтери отримують набагато більше, проте вимоги до їх статей вищі.

Атестація знань. На деяких біржах копірайтингу потрібно буде обов'язково пройти тест на грамотність. Цей онлайн-іспит вирішить, чи письменник здатний грамотно реалізувати завдання — написати текст. Якщо копірайтер підтвердить свої знання, він отримає доступ до замовлень, розміщених на платформі.

Навігація сайту Проста та зрозуміла структура сайту біржі дозволить користувачеві швидко вникнути в роботу та отримувати реальний заробіток.

Способи виведення грошей. Важливо звернути увагу, за допомогою яких платіжних систем можна буде потім вивести зароблені на біржі гроші. Часто біржі працюють з PayPal. Крім того, на сайті може бути вказано мінімальну суму, яку може вивести.

Популярні біржи копірайтингу:

Advego — один із найстаріших майданчиків для копірайтерів. Крім написання текстів, є інші варіанти, на чому можна заробити: коментарі в соцмережах, спілкування на різних форумах і т.д.

Weblancer - фріланс-біржа, що стала піонером у своїй галузі у російськомовному сегменті. Сталося це далекого 2003 року, коли віддалена зайнятість практично розглядалася у тих окремого виду праці. Сьогодні на сервісі зареєстровано понад 1 мільйон користувачів з більш ніж 60 країн світу.

Etxt – добре відома серед копірайтерів біржа. Тому на цьому майданчику дуже велика конкуренція, і не одразу вдасться швидко заробити гроші. Etxt працює згідно з тендерною системою розподілу замовлень. Копірайтер вибирає завдання, що йому сподобалося, залишає свою заявку, а замовник самостійно обирає виконавця.

Constant-content.com – популярний іноземний майданчик, який підходить і для копірайтерів, і для фотографів, оскільки там можна продавати статті, а також візуальний контент. Крім того, на платформі можуть знайти роботу і SEO-оптимізатори, перекладачі та дизайнери.

Стати гостьовим письменником та отримувати реальний заробіток

Заробити гроші в інтернеті можна через написання гостьових постів для блогерів, які розвивають свій інтернет-ресурс на певну тему. Однак, щоб писати такі тексти, треба ідеально розбиратися в тій чи іншій сфері (кулінарії, технологіях, автомобілях тощо). Відомі блогери пропонують великі суми (до $500) за професійну авторську статтю.

Як отримати гроші за онлайн-роботу

Як бачите, знайти найкращі способи заробити в інтернеті можливо і кожен шукає вигідний для себе варіант. Більшість веб-ресурсів, про які йшлося, пропонують переказувати гроші через PayPal. Якщо робити переклади в Україні, то найчастіше користуються сервісом Приват24. Також можна створити биткоин-гаманець і отримувати виплати в криптовалюті.

Які сайти в Україні допоможуть вам заробляти в інтернеті?

1. Freelancehunt – українська біржа фрілансу зі зручним сервісом пошуку замовлень. Заробляти онлайн тут можна, якщо ви маєте певні скили, наприклад, вмієте розробляти сайти, писати рекомендовані тексти, створювати рекламні кампанії або надавати інші онлайн послуги.

2. Admitad – один із найбільших агрегаторів партнерських програм. Якщо ви маєте свій онлайн проект (блог, сайт, канал Telegram або YouTube), ви можете заробляти з Admitad використовуючи партнерські програми. Кожна партнерська програма – це свого роду посередництво. Наприклад, у своїх соціальних мережах ви розміщуєте посиланнями на вашу послугу або товар і якщо за цими посиланнями клієнти отримують ліди (переходять на цільовий сайт, реєструються і потім купують товар або замовляють послугу), ви отримуєте реферальну винагороду.

3. Freelance.ua –  ще одна українська біржа, яка працює за аналогією з Freelancehunt. На ній ви зможете стати фрілансером та заробляти гроші за виконані певної роботи та проектів.

4. Kabanchik.ua - спеціалізований сайт з надання послуг, в тому числі і в інтернеті. Даний сервіс є сполучною ланкою між виконавцем та замовником. Кабанчик дозволяє заробляти на вирішенні різних робіт, від розробки сайтів та перекладів текстів до будівельних та ремонтних робіт по дому.

 

Поради, як заробити в Інтернеті. Заробіток в Інтернеті 2024. Реальний заробіток в Інтернет без вкладень. Реальний заробіток в інтернет без обману. Як заробити реальні гроші в Інтернеті? Як за один день заробити гроші в інтернеті з нуля? Засоби заробити гроші в інтернеті. Як заробити гроші в інтернеті без вкладень швидко. Заробіток в інтернеті з телефону через телефон. Швидкий заробіток інтернет для початківців. Потрібні гроші, як заробити в інтернеті. Як заробити в інтернеті Україна. Заробіток інтернет. Сайти робота в інтернет. Заробіток в Інтернеті. Як заробити в інтернеті?

Читайте також