ТОП-15 українських Telegram каналів, які варто читати у 2024 році

ТОП-15 українських Telegram каналів, які варто читати у 2024 році

Команда InVenture зібрала ТОП-15 каналів, які будуть корисні для ділових людей та однозначно вартих вашої уваги

У цій статті ми підготували свіжу добірку Telegram-каналів України на які варто звернути увагу в 2024 році. Ці канали допоможуть вам бути в курсі останніх тенденцій і новин у світі бізнесу, фінансів, маркетингу та права. Підписуйтесь на ці ресурси, щоб знати як ефективно вести бізнес, просувати власну продукцію та послуги, бути в курсі економічних трендів та процесів, прибуткових інвестицій та своїх прав та обов'язків.

 1. Міністерство Бізнесу — ненудне медіа про бізнес, стартапи, економіку та гроші: розповідають, як «влаштувати на роботу» заощадження та убезпечити себе від криз на 10-15 років.
 2. Ціна держави — найцікавіший канал України про економіку, реформи, податки, бізнес і гроші. Автори каналу дають коментарі та публікуються у провідних ЗМІ як Bloomberg, Reuters, Chicago Tribune, Rzeczpospolita тощо. Ціна держави доступно і простою мовою пояснює складні економічні питання. Цей канал читають нардепи, керівники з Мінфіну, Мінекономіки та НБУ, підприємці та медійники.
 3. A-Play | Вакансії України — кар'єрна платформа, де щодня публікують віддалені високооплачувані пропозиції роботи та стажувань з різних сфер від ТОП-компаній України, яким довіряють: Дія, BetterMe, Mate academy, EnglishDom, Perla Helsa та ін. Часто розміщують професійні поради та добірки ресурсів, що неодмінно знадобляться у житті. Якщо ви прагнете працювати у компаніях з найкращими умовами та перспективами — однозначно вам варто підписатись на цей канал. 
 4. UA War Infographics — перше українське медіа повністю в інфографіці. Пояснює економіку, бізнес, війну, гуманітарну ситуацію, займається антипропагандою. Інфографіка каналу має багатомільйонні охоплення, її довіряють Forbes, Yasno, "Дарниця", Генштаб, інші канали та медіа.
 5. Копійка гривню береже — це канал ваш кращий стратегічний партнер у світі фінансів! Тут розкривають таємниці успішного бізнесу, вказують на найперспективніші інвестиції та діляться ексклюзивними фінансовими інсайтами. Підписуйтесь, щоб ваші гроші почали працювати!
 6. Податки інкогніто — корисний податковий телеграм-канал, який працює із 2019 року. Автор має досвід роботи, як в державному, так і в приватному секторі. Тому інформація викладається об'єктивно та різносторонньо. На каналі є, як актуальні податкові новини, так і авторські матеріали, інсайди з життя податкової служби. Канал буде цікавий, як підприємцям так і профільним фахівцям або людям, які хочуть підвищити свою податкову обізнаність.
 7. KOVALCHUK — авторський блог про моду фізичну і цифрову від креативного продюсера в HOSEN та стратега цифрової моди в Pushka.School Тараса Ковальчука. Тарас пише про креативні технології та маркетинг, розбирається в тому, як будують свою комунікацію бренди з покоління альфа та досліджує віртуальні метапростори.
 8. Бізнес. Ідеї. Стартапи — безкоштовні ідеї для бізнесу та початку власної справи! Розкривають широкий спектр галузей, щоб допомогти заробляти з нуля. Щодня нові порції натхнення та практичних порад, які приведуть вас до успіху у світі бізнесу.
 9. Futurezine —медіа про цифрову і фізичну моду, технології, метавсесвіти та fashion-маркетинг від Pushka.School. Тут можна знайти багато кейсів, як бренди використовують передові технології для комунцікації і те, як віртуальні речі допомогають брендам продавати речі фізичні. Фішкою Futurezine є прямі етери з кращими представниками індустрії.
 10. NeoKotler — головний агрегатор маркетингових матеріалів у Telegram. Безліч статей з digital, SMM, аналітики, AI інструментів для маркетологів  в одному каналі. Авторські тексти та переклади статей  західних маркетологів дозволять  отримувати потрібну інформацію в одному місці, витрачаючи на це мінімум часу.
 11. CATFRONTED — сучасна онлайн-база безоплатних та платних ресурсів для старту в IT: тренди, лайфхаки, інсайти та вакансії для новачків. Також тут ви знайдете багато курсів, вебінарів та ресурсів для прокачки hard і soft скілів. Додатково розміщують опитування, цікаві технічні статті, поради щодо оформлення резюме та проходження співбесіди.
 12. Бізнес HUB | Фінанси — молодий канал, який дуже швидко розвивається, присвячений захопливому світу бізнесу, стартапів та фінансів! Тут ви знайдете інсайти від успішних підприємців, поради з розвитку стартапів та актуальні фінансові стратегії. Приєднуйтеся, щоб дізнатися, як зробити свій бізнес успішним та фінансово стійким.
 13. Шо по курсу — ваш провідник у світ валютних трендів та фінансових новин. Отримуйте актуальні курси валют в реальному часі та свіжі аналітичні огляди. Будьте в курсі змін та приймайте обґрунтовані рішення. Підписуйтесь на успіх у світі фінансів! 
 14. єРобота — знайдіть свою ідеальну роботу саме тут. Відкрийте для себе високооплачувані вакансії, експертні поради для кар'єрного росту та ключові стратегії пошуку роботи. Канал пропонує ексклюзивний доступ до різноманітних вакансій, корисні матеріали та поради для вирізнення на ринку праці. Приєднуйтесь, щоб не пропустити найновіші вакансії та професійні поради для знаходження роботи мрії.
 15. KP LAWYER FIRM — юридичний канал від практикуючих юристів, які надають повний юридичний супровід та діляться порадами: від особистих питань до питань бізнесу та підприємництва.

InVenture — на каналі висвітлюються питання, пов'язані з венчурним капіталом та прямими інвестиціями, які знаходять актуальність у широкого кола інвесторів, бізнесменів та підприємців в Україні. Щодня лише свіжі новини ринку інвестицій, аналітичні матеріали, статті та інтерв'ю, а також актуальні пропозиції щодо продажу бізнесу та інвестиційні проєкти. 

Читайте також