ID: 25618

15.11.22

Інвестиційні проекти та стартапи в Україні

Інвестиції в експорт меду з України: 20-25% річних

Залучення інвестицій в одного з найбільших гравців України на ринку експорту натурального бджолиного меду до країн Європи, Близького Сходу, США, Японії та Південної Кореї

Розташування:

Украина

  • Галузь: Харчова промисловість
  • Вид діяльності: Виробництво харчових продуктів
  • Стадія проекту: Стадія росту й розширення (Growth / Expansion)
  • Необхідні інвестиції: $55 700
  • Тип інвестицій: Участь в капіталі

Про компанію

Група компаній має 20-річний досвід і входить до ТОП-3 найбільших гравців на ринку меду України. Основна діяльність - закупівля, переробка та експорт натурального бджолиного меду.

Виробничі потужності розташовані у Центральній Україні. Компанія співпрацює з бджолярами на постійній основі, закуповує сировину по всій території України, контролюючи стан пасік та якість меду. При закупівлі меду проводиться вхідний контроль якості і відповідно до потрібних критеріїв мед гомогенізується і розливається в необхідну тару. Далі мед поставляється кінцевому споживачеві згідно з попередніми умовами договору. Експорт здійснюється до країн Європи, Близького Сходу та Північної Америки (США).

В активах компанії два цехи з переробки меду заготівельною потужністю понад 2 000 тонн переробленого меду на місяць, сучасна лабораторія, що не має аналогів в Україні, з дослідження меду та інфраструктура.

Контроль якості меду складає всіх етапах виробництва через власну лабораторію. Дослідження проводять кваліфіковані спеціалісти, використовуючи сучасне обладнання та методики.

На сьогоднішній день це єдина українська компанія, що володіє високоефективною рідинною хроматомас-спектрометричною системою, яка дає можливість досліджувати мед практично за всіма параметрами, в тому числі і наявність усієї групи заборонених субстанцій, так і на фальсифікат. Також лабораторії проводять імуноферментні дослідження.

Більше того, компанія співпрацює із незалежними міжнародними лабораторіями Intertek, QSI, Eurofins. За запитом клієнта можна відправити зразки в ці лабораторії на контрольне дослідження.

У групі компаній працевлаштовано понад 75 осіб.

Продукція

Мед – це натуральний та смачний продукт здорового харчування. Виробництво меду в Україні – близько 120 000 тонн, у грошовому еквіваленті – близько 350 млн. дол. США. Його споживання у світі та в Україні зростає рік у рік. З огляду на ситуацію із захворюваністю COVID-19 мед є профілактичним засобом і динаміка його споживання показує 15-20% щорічного приросту в обсягах продажів.

Аналітика з ринку меду у світі та Україні доступна за посиланням
Мед продається оптовими партіями (машинними або контейнерними партіями по 20,0 тонн) Оптовим покупцям мед поставляється в 300 кг металевих бочках або 28 кг пластикових відер. Фасований у таких обсягах: 2,5 кг відра (пластик); 700 г банки (скло); 400 г банки (скло); 250 г банки (скло); 170 г банки (скло); 20 г стику (поліетилен).

Крім меду випускаються медові десерти, гранола, батончики «Гранола».

Поточна ситуація

Група компаній є одним із лідерів українського медового бізнесу та може контролювати близько 15% ринку за наявності необхідних оборотних коштів (загальна потреба $2,5-3,0 млн).

Обсяг щорічно експортованого меду – 4-5 тисяч тонн на рік, тоді як виробнича потужність групи компаній та експортний потенціал становить 8-10 тисяч тонн меду на рік.

За останні роки компанія освоїла близько $6 млн власних інвестицій для створення виробничо-технологічної інфраструктури і на сьогодні потребує збільшення оборотних коштів для нарощування обсягів збуту продукції.

Пропозиція для інвестора

На даний момент розглядається кілька варіантів інвестування:

1. Інвестиції від 51 600 ЄВРО (сума кратна одній фурі для експорту до Європи із оборотністю до 40 днів).
Форма інвестування: кредитування (договір позики). Прибутковість інвестора за позикою – 20% річних у валюті.

2. Інвестиції від $2 млн. Для інвесторів з більшими вкладеннями обговорюється індивідуальні умови, у тому числі входження до капіталу групи компаній.
Форма інвестування: спільна діяльність, входження до капіталу 50/50 до однієї з експортних компаній (Польща чи Україна) для поповнення оборотних коштів та забезпечення виконання контрактів із контролем інвестором грошових потоків.
Очікувана прибутковість до 50% річних (розподіл прибутку з інвестором 50/50, що відповідає прибутковості інвестора 25% річних).

Зв'яжіться з нами і ми детальніше розповімо про проект, надамо вичерпну інформацію та проконсультуємо з усіх питань інвестування.

Location

Contacts

Алексей Олейников

[email protected] +380677136571

Зв'яжіться зі мною!