ID: 31067

02.12.23

Земельні ділянки в Україні

Ділянка 15 га з 2 залізничними гілками під логістичний термінал - 10 км від кордону з ЄС

Залучення інвестицій у розвиток ділянки промислового призначення 15 га з проектом будівництва логістичного комплексу та організацією сухого порту (елеватор на 88 752 тонн зберігання зерна з перевалкою понад 1 млн тонн зернових культур) на кордоні України з ЄС

Розташування:

  • Цільове призначення: Промышленного назначения
  • Площа: 15 га
  • Комунікації:

Розташування: Західна частина України, 10 км від кордону з ЄС

Розмір земельної ділянки: 15 га

Право користування ділянкою: оренда (договір оренди на 49 років від 2022 року), у планах викуп ділянки – бюджет близько $200-250 тис.

Категорія землі: Землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення

Призначення землі: 12.08 Для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій.

Переваги локації:

  • Територіальне розташування поблизу кордону із Євросоюзом.
  • Можливість здійснювати перевантаження продукції на залізниці європейського стандарту (отриманні ТУ від Укрзалізниці на приєднання до вузької та широкої залізничної гілки, що проходять уздовж ділянки).
  • Для здійснення енергопостачання виробничих потужностей на територію будуть підведені лінії електропередач та облаштовано трансформаторну підстанцію потужністю 1,5 МВт на першому етапі з подальшою можливістю її збільшенням до 3 МВт.
  • Велика площа ділянки має перспективу забудови підприємствами із переробки с/г культур або інших видів обробної промисловості.

Ідеально підходить під створення логістичного центру з відвантаженням автотранспортом, залізничним транспортом, контейнерними перевезеннями, у тому числі з перспективою відправки контейнерів у порт Рієка (Хорватія) та порт Копер (Словенія).

Проектні пропозиції

Розроблений передпроект та ТЕО будівництва елеваторного комплексу на 88 752 тон зберігання зерна та перевалки понад 1 млн тон зернових культур та організації сухого порту. Бюджет проекту 16,8 млн евро.

Основа мета даного проекту – будівництво виробничих потужностей для зберігання, перевалки та переробки зернових та олійних культур, що сприятиме розвантаженню та усуненню логістичного колапсу, що утворився в результаті війни. Серед перспективних планів роботи підприємства створення на базі цілого елеваторного комплексу переробних підприємств, а також організація сухого порту (хабу з перевалки вантажів з використанням контейнерів), що забезпечить збільшення експортного потенціалу України на західному кордоні.

Дані та розрахунки по проекту надаються за запитом.

 

Contacts

Алексей Олейников

[email protected] +380677136571

Зв'яжіться зі мною!