ID: 28384

15.03.23

Комерційна нерухомість в Україні

Продаж майнового комплексу м’ясопереробного підприємства площею 58000 кв.м. у м. Черкаси

Укрексімбанк знизив мінімальну ціну повторного аукціону за голландською моделлю з продажу боргових зобов’язань ТОВ «Черкаська Продовольча Компанія»

Розташування:

Черкаси, Черкасська область

  • Тип нерухомості: Промислова нерухомість

На голландський аукціон виставляються боргові зобов’язання перед Укрексімбанком одного з колишніх лідерів м’ясопереробної промисловості – ТОВ «Черкаська Продовольча Компанія», забезпечені іпотекою значного масиву виробничої нерухомості у м. Черкаси.

У забезпеченні за кредитним договором, укладеним між АТ «Укрексімбанк» та ТОВ «Черкаська Продовольча Компанія», перебувають:

  • Будівлі та споруди майнового комплексу загальною площею понад 58 тис. кв. м. у м. Черкаси по вулиці Смілянській – головній транспортній артерії міста. Розташовуються на відстані близько 4 км від центру, поблизу району з найбільш розвиненою соціальною інфраструктурою, закладами громадського харчування та розважальними закладами.
  • Приміщення магазину загальною площею понад 180 кв. м., частина яких використовується під супермаркет, розташовані на вулиці Гоголя, одній з центральних вулиць міста Черкаси.
  • Виробниче обладнання, устаткування та інші основні засоби (побутова техніка, офісні меблі, комп’ютерна та офісна техніка тощо) місцезнаходження згідно договору застави: вул. Смілянська, 122/1 м. Черкаси;
  • Транспортні засоби – 47 одиниць;
  • Тепловоз.

Інвестиційна привабливість: 

Нежитлові об’єкти розташовані в безпосередній близькості від залізничного вокзалу м. Черкас у районі з високою щільністю проживання населення, що гарантуватиме новому власникові максимальний клієнтопотік.

Територія ТОВ «Черкаська Продовольча Компанія» фасадною частиною виходить на основну автомагістраль міста – вулицю Смілянську, що дає можливість, за потреби, забезпечити  транспортне сполучення підприємства навіть з використанням великогабаритного транспорту.

Наявна можливість з найменшими затратами здійснювати охорону приміщень, адже територія підприємства належним чином огороджена, а всі проїзди на неї контролюються.

Інженерні комунікації та системи, а саме електрика, каналізація, опалення, водопровід, вентиляція тощо, здатні забезпечити організацію енергозатратного виробництва.

Умови голландського аукціону (із можливістю зниження вартості ціни продажу):

Стартова ціна аукціону – 361,3 млн грн. 

Мінімальна ціна – 21,9 млн грн. 

Можливість набуття переможцем аукціону права власності на об’єкти нерухомого майна шляхом прозорої процедури.

Придбати права вимоги за кредитними договорами можна 27 березня 2023 року в електронній системі ДП «СЕТАМ».  

 

Location

Contacts

Бордун Юлія

[email protected] 050 700 37 16

Зв'яжіться зі мною!

Залучення інвестицій, продаж бізнесу та комерційної нерухомості в Україні