Про санаторій
Санаторій вищої категорії – один з найкращих закладів відпочинку в Карпатах. Найчистіше повітря, тиша і спокій, простора зелена територія серед букового лісу та карпатських гір. Комфортні номери, сучасний лікувальний та SPA центр із великим набором процедур, стильний ресторан «Колиба», розвинена інфраструктура, кваліфікований та привітний персонал.
Санаторій має ліцензію Міністерства охорони здоров’я, акредитаційний сертифікат Міністерства охорони здоров’я, а також зареєстровану торгову марку.
Номерний фонд
Комплекс включає 50 затишних, сучасних номерів категорії 4*, з усіма умовами (одно-, двокімнатні, а також двоповерхові котеджи).
Лікувальні напрями
В рамках водолікування в санаторії використовують унікальні цілющі мінеральні води. Широкий комплекс методів фізіотерапії, мінеральні та термальні ванни, фіто- та аромаванни, перлинні та гідромасажні ванни, підводний душ-масаж тощо. Реабілітаційні процедури, масажі, пілінги, косметологія апітерапія. Солетерапія (соляна кімната), баня та інфрачервона сауна. Гідроозонотерапія, гідроколонотерапія, мікроклізми та інше.
Інформація про існуючі активи:
- Земельна ділянка: 3,6 га (у приватній власності)
- Загальна площа нерухомості: 3250 кв.м.
- Електропідстанція 250 кВт, дизель-генератор 90 кВА
- Газ середнього тиску
- Артезіанська свердловина
- Каналізаційна мережа підключена до централізованої каналізації
- Котельні (твердопаливні та газова)
- Територія огороджена по всьому периметру
- Цілодобова власна охорона, системи відеоспостереження.
Інвестиційна привабливість:
- Санаторій знаходиться в безпечній прикордонній зоні, поруч немає військових та великих інфраструктурних об'єктів.
- Розвинута транспортна інфраструктура і доступність. Відстань від Мукачева 85 км, від Хуста 20 км. Дорога після капітального ремонту 2020-2021 рр.
- Територіальна близькість до країн Європи (2 км. до Румунії, 50 км. до Угорщини) як можливість залучати іноземних клієнтів, у т.ч. по програмах медичного туризму.
- Потужний лікувальний потенціал з огляду на те що, курорт багатий джерелами цілющої мінеральної води, а також термальних вод. Ідеальна локація для розвитку напрямів лікування хвороб органів шлунково-кишкового тракту, опорно-рухового апарату та органів дихання, реабілітацію після інфекційних хвороб тощо.
- Вже існуюча сучасна лікувальна база та велика кількість процедур, власний бювет із двома видами мінеральних вод.
- Поруч багато місць для прогулянок, екскурсій та розваг. Зокрема, на відстані 7 км. знаходиться гірськолижний 800-метровий підйомник, а також відомий термальний комплекс.
- Курортні напрямки Західних регіонів України виявилися більш стійкими та стабільними з точки зору ефективності порівняно з міськими готелями протягом усієї кризи Covid-19 та воєнного часу.
- Зростаючий інтерес міжнародних операторів готелів і апарт-готелів до виходу та розширення діяльності в Україні.
- Значний потенціал для капіталізації. Вільні 2 га земельної ділянки для нового будівництва та розроблена концепція розвитку апарт-готелю.
Проекти розвитку
На сьогоднішній день, враховуючи вільну територію (2 га) існує декі напрямів подальшого розвитку комплексу:
1. Будівництво 6-ти поверхового апарт-готелю площею 9 150 кв.м на 96 номерів
Авторитетна міжнародна компанія Cushman & Wakefield у 2022 році розробила концепцію (Feasibility Study) будівництва Апарт-готелю із 96 номерами (площею по 75 кв.м) середнього класу, рестораном, баром, конференц-залом, SPA-центром і оздоровчим центром, басейном, відкритою парковою.
Бізнес модель дохідної нерухомості передбачає продаж 50% номерного фонду апарт-готелю з подальшим управлінням керуючою компанією.
Фінансово економічні показники проекту:
- Необхідна сума інвестицій в будівництво: $13 248 000, з яких 50% власні кошти, 50% банківський кредит зі ставкою 6,5%
- Вартість продажу роздрібним інвесторам $2400 за кв.м., дохідність інвесторів 8,6% річних.
- IRR проекту (10 років): 26,1%
- NPV проекту : $1959 000
2. Будівництво реабілітаційного та лікувального комплексу
Після перемоги України у війні доведеться відновлювати не лише комунікації, дороги, будови, а й реабілітувати цивільних і військових. Сотні, тисячі українців після поранень вимагатимуть відновлення, лікування та адаптації до мирного життя.
В цьому контексті стає актуальним будівництво сучасного реабілітаційного центру на території існуючого санаторного комплексу. Про цю тенденцію говорять результати форуму у Швейцарії (Лугано) у рамках плану з повоєнного відновлення України.
Детальна інформація надається за запитом.