EFI Group Ігоря Ліскі збудує новий завод Feednova у Черкаській області за $25 млн

EFI Group Ігоря Ліскі збудує новий завод Feednova у Черкаській області за $25 млн

Це буде другий завод Feednova з переробки побічних продуктів тваринництва

Прес-служба інвестиційного холдингу EFI Group ("Ефективні інвестиції") бізнесмена Ігоря Ліскі у 2024 році запланувала розпочати будівництво нового агропереробного заводу на Черкащині.

Голова наглядової ради EFI Group Ігор Ліски та начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець вже підписали відповідний меморандум про співпрацю.

У компанії повідомили, це буде другий завод компанії Feednova з переробки побічних продуктів тваринництва у високопротеїнові кормові добавки та тваринні жири. Перший такий завод працює у Львівській області.

Ігор Ліскі розповів: "Ми підписали меморандум про співпрацю з Черкаською ОДА. Вже наступного року ми перейдемо до планування, проєктування та реалізації будівництва величезного виробничого комплексу. І так, $25 млн інвестицій у регіон – це робочі місця, податки, але й історія про українській якості для всього світу".

У прес-релізі EFI Group зазначається, що при виборі локації для подальшого виробництва компанія керується комплексом факторів, зокрема наявністю логістичних переваг, ринком сировини та людським потенціалом.

За словами Ліскі, на Черкащині компанія знайшла всі необхідні умови для свого розвитку.

EFI Group заснована у 2007 році, займається реалізацією бізнес-проєктів в Україні. Сфери інвестування - healthcare та medtech, паперова, харчова та деревообробна промисловості, постачання сільгосппродукції.

Читайте також