Grid Dynamics купує IT-компанію Mutual Mobile зі штаб-квартирою в Остіні (штат Техас)

Grid Dynamics купує IT-компанію Mutual Mobile зі штаб-квартирою в Остіні (штат Техас)

Grid Dynamics купує IT-компанію Mutual Mobile зі штаб-квартирою в Остіні (штат Техас), яка спеціалізується на створенні цифрових технологічних та дизайн-рішень для компаній зі списку Fortune 500 ...

Офіси Mutual Mobile знаходяться у Північній Америці й Індії та налічують близько 200 спеціалістів, які стануть частиною команди Grid Dynamics. Ця угода дозволить Grid Dynamics диверсифікувати свою глобальну клієнтську базу, розширити штат талантів та посилити портфоліо цифрових технологічних рішень.

Mutual Mobile була заснована у 2009 році. Її ключовими секторами роботи є технології, охорона здоров’я, автомобільна промисловість та фінансові послуги. Портфель послуг охоплює мобільні обчислення, доповнену, віртуальну та змішану реальність, Інтернет речей, сполучені пристрої та розмовні інтерфейси. Технологічні рішення, розроблені Mutual Mobile для світових брендів, неодноразово були відзначені нагородами.

Grid Dynamics (Nasdaq:GDYN) є одним із світових лідерів проєктування та впровадження програм цифрової трансформації для найбільших компаній з фінансового, технологічного та рітейл-секторів, що входять у список Fortune 1000. Представництва розташовані у США, Центральній та Східній Європі. В Україні Grid Dynamics входить до ТОП-20 найбільших IT-компаній України за версією видання DOU та має розробницькі центри у Києві, Харкові, Львові, Дніпрі та інших містах. Серед клієнтів — Google, Apple, Raymond James, Tesla, PayPal та інші технологічні та індустріальні гіганти.

«Придбання Mutual Mobile прискорює стратегічну експансію Grid Dynamics на інженерний ринок Індії. Її технологічне лідерство та глибока інженерна експертиза, зокрема у сфері мобільних технологій та UX, дозволить нам залучати ще більше висококваліфікованих талантів для задоволення потреб наших клієнтів у створенні інноваційних комплексних цифрових рішень. З придбанням Mutual Mobile ми продовжуємо зміцнювати свою позицію глобальної технологічної компанії", — зазначив Леонард Лівшиць, CEO Grid Dynamics.

«Злиття з Grid Dynamics дозволяє Mutual Mobile запропонувати нашим клієнтам якісно нові технологічні рішення. Grid Dynamics є експертами у наданні цифрових технологічних послуг широкого профілю, що дає змогу клієнтам отримувати потужні бізнес-результати. Найважливіше те, що ми стаємо частиною компанії, яка поділяє наше переконання в тому, що талановиті спеціалісти мають першочергове значення для впровадження технологічних інновацій», — повідомив Джон Ерроу, CEO Mutual Mobile.

Нагадаємо, у травні 2021 року Grid Dynamics придбала англійську Tacit Knowledge — світового експерта у галузі eCommerce, задля нарощування глобальної присутності та технологічної експертизи.

Читайте також